Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frag.ment
    Obrázky pěkný, ale je otázka, jak to jede na nějakém průměrném stroji, co má většina PC hráčů doma (já to rozhodně nevyzkouším, protože hraju jen na PS4 a na mém PC s 32bit Windows7 se už ani nepokouším něco spustit *1* )
  • Kdyby sis místo prohledávání jeho starých recenzí přečetl ten článek, zjistil bys, že je fanda série a nejvíc kritizuje vyprávěcí klišé a špatně napsané dialogy a questy, které údajně nedosahují kvalit původní trilogie.
  • stejnak drahý, za DLC k Mafii 2
  • No já bych spíš řekl, že díky konzolové verzi se to přesune víc do mainstreamu, protože se budou dělat nějaké ústupky kvůli hratelnosti, takže to bude zase jako každá jiná generická hra...
  • O vydání PC a konzolových verzí System Shock 3 se postará společnost Starbreeze, která se rozhodla do hry investovat 12 milionů dolarů.

    Za konzolovou verzi jsem rád. Pokud to nezvoraj, má to díky konzolové verzi o dost větši šanci, že to bude stát za to.
  • Inquisitor
    Ty ksichty jsou fakt děs. Deset let stará jednička je má mnohem hezčí.
  • Jack1947
    Jasný když nevadí, pár korun sem-tam ( to si propásl tu trial verzi ?? )

    Myslím že zrovna u tohohle hokusu mi to čekání nevadí... já ještě nehrál hry z minulého roku :D ( KJn Hitman)
  • madPav3L
    Abych jenom nekecal... https://www.youtube.com/watch?v=p-msmx9yW5Q
  • Lukyz
    Vypadá to otřesně *1*
    Už to tahám, ale nechám si to v klidu na zítra, každopádně posazení na zádel fakt neočekávám.

    BTW musím EA zatleskat, jelikož se jim snad jako prvním podařilo "prodat" lidem placenou demoverzi *15*
  • ringmancz

    Mafia 3 ve slevě

    za 1/3 původní ceny, takže cca 450 korun. to jen o pár dní starší Civka 6 je jenom -20 %
  • ringmancz
    ty si ještě počkáš, než si to budeš moct zahrát. navíc těch 130 korun nikoho nezruinuje
  • Lukass

    Witcher 3

    Plne namodovanej Zaklinac, musim rict ze je to fakt pecka
    http://imgur.com/a/8fUAi
    *5* *4*
  • Lukass
    Videl sem pouze gameplay ale pusobi to hoodne spatne
  • Jack1947
    Vyhozené prachy ale proč ne *3*
  • madPav3L
    Dojem z videí a streamů zatím nic moc. Dialogové možnosti jsou všechny na jedno brdo a ještě člověk pořádně neví co postava řekne. Mluvené slovo neodpovídá animacím. Celkem přehnané HW nároky.
  • Kravicka
    taky ne http://img.ctrlv.in/img/17/03/16/58caabd8b1c52.jpg
  • Draken69CZ
    Je to velký špatný a rozbitý.
  • ringmancz

    Video: Gameplay záběry z první mise hry Mass Effect: Andromeda.

    hraje už někdo? já si teda zaplatil Origin Access a teď stahuju, jen se to nechce pořádně rozjet :(

    a vypadá to, že se budu dobře bavit
  • Yes, No, of course ... *15* https://www.youtube.com/watch?v=uc2h6S4RZcg
  • ringmancz
    možná by neškodilo si nejdřív pročíst ten odkaz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit