-
Obrázky pěkný, ale je otázka, jak to jede na nějakém průměrném stroji, co má většina PC hráčů doma (já to rozhodně nevyzkouším, protože hraju jen na PS4 a na mém PC s 32bit Windows7 se už ani nepokouším něco spustit *1* ) -
Kdyby sis místo prohledávání jeho starých recenzí přečetl ten článek, zjistil bys, že je fanda série a nejvíc kritizuje vyprávěcí klišé a špatně napsané dialogy a questy, které údajně nedosahují kvalit původní trilogie.
-
stejnak drahý, za DLC k Mafii 2
-
No já bych spíš řekl, že díky konzolové verzi se to přesune víc do mainstreamu, protože se budou dělat nějaké ústupky kvůli hratelnosti, takže to bude zase jako každá jiná generická hra...
-
O vydání PC a konzolových verzí System Shock 3 se postará společnost Starbreeze, která se rozhodla do hry investovat 12 milionů dolarů.
Za konzolovou verzi jsem rád. Pokud to nezvoraj, má to díky konzolové verzi o dost větši šanci, že to bude stát za to. -
Ty ksichty jsou fakt děs. Deset let stará jednička je má mnohem hezčí.
-
Jasný když nevadí, pár korun sem-tam ( to si propásl tu trial verzi ?? )
Myslím že zrovna u tohohle hokusu mi to čekání nevadí... já ještě nehrál hry z minulého roku :D ( KJn Hitman) -
Abych jenom nekecal... https://www.youtube.com/watch?v=p-msmx9yW5Q
-
Vypadá to otřesně *1*
Už to tahám, ale nechám si to v klidu na zítra, každopádně posazení na zádel fakt neočekávám.
BTW musím EA zatleskat, jelikož se jim snad jako prvním podařilo "prodat" lidem placenou demoverzi *15* -
Mafia 3 ve slevě
za 1/3 původní ceny, takže cca 450 korun. to jen o pár dní starší Civka 6 je jenom -20 % -
ty si ještě počkáš, než si to budeš moct zahrát. navíc těch 130 korun nikoho nezruinuje
-
Witcher 3
Plne namodovanej Zaklinac, musim rict ze je to fakt pecka
http://imgur.com/a/8fUAi
*5* *4* -
Videl sem pouze gameplay ale pusobi to hoodne spatne
-
Vyhozené prachy ale proč ne *3*
-
Dojem z videí a streamů zatím nic moc. Dialogové možnosti jsou všechny na jedno brdo a ještě člověk pořádně neví co postava řekne. Mluvené slovo neodpovídá animacím. Celkem přehnané HW nároky.
-
taky ne http://img.ctrlv.in/img/17/03/16/58caabd8b1c52.jpg
-
Je to velký špatný a rozbitý.
-
Video: Gameplay záběry z první mise hry Mass Effect: Andromeda.
hraje už někdo? já si teda zaplatil Origin Access a teď stahuju, jen se to nechce pořádně rozjet :(
a vypadá to, že se budu dobře bavit -
Yes, No, of course ... *15* https://www.youtube.com/watch?v=uc2h6S4RZcg
-
možná by neškodilo si nejdřív pročíst ten odkaz