Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Snad jo... http://www.thebitbag.com/dishonored-2-dlc-black-sparrow/227837
  • residentevilfans
    pokud vim, tak zadne DLC nebude *9*
  • Nezachytil někdo, jestli se chystá příběhové DLC pro Dishonored 2?
  • ringmancz
    na steamu funguje vrácení peněz
  • Jack1947
    Já myslím že to nebude trvat ani měsíc *3*
  • Lukyz
    Díky za info *3*
  • PC verze hry NieR: Automata bude protipirátsky zabezpečena ochranou Denuvo.

    takže bez dema čekám až se denuvo prolomí abych zjistil jestli to vůbec rozjedu. Dřív nic nekupuju
  • Jack1947
    Líbí se ti to ? ale plus mi nedáš *16* ( ne f poho)

    Dává smysl že, ještě jsem neviděl že by se psalo na herním webu výhradně o cz PSn když už ta třeba Velká británie ale čechy nikdy.
  • Kozy
    Líbí se mi jak jsi napsal holdt, to je chytrý. Ale jinak s tebou souhlasím.
  • Jack1947
    Češi holdt jsou taková menšina že nestojí za to o nich psát ( Zimbabwe pochybuji že mají nějaký funkční intranet lol)
  • Kozy

    Singapurští členové PS Plus programu obdrží v březnu jinou nabídku her než ostatní - mohou se těšit na Resident Evil Umbrella Corps (PS4), Tearaway Unfolded (PS4), Titan Souls (PS4 / PSV), Anna – Extended Edition (PS3), Starwhal (PS4 / PS3) a Actual

    To se teda maj, v tom Singapuru. A co dostanou třeba v Zimbabwe?
  • Jack1947
    Já bych to bral takhle že když ten Port bude hratelnej aspon něco je víc her který maj limitování FPS, taky by mi to možná i vadila pokud by to nejelo stabilních 60Fps což nepojede.( většina her má vbeztak zámek max na 150fps i když to je hoodně přehnané číslo)

    ( Ty jsi mi nikdy nepřišel jako někdo co se honí za FPS)
  • nekromant33

    Vyšel Path Finder update pro No Man's Sky. Mezi novinky patří např. planetární vozítko, podpora PS4 Pro, foto mód, nová hudba, mód Permadeath či online sdílení základny. (+ video)

    Za rok, ve slevě za 5€, to třeba bude už docela fajn hra.
  • ringmancz
    zámek na 60 je pořád zámek, i když pro mě je horší to rozlišení.

    a třeba to udělají jako u Dooma a Inside, že po prolomení ochrany ji odstraní. ale tohle jsou Japonci, takže to je spíš zbožný přání
  • MickeyMutant

    Vyšel Path Finder update pro No Man's Sky. Mezi novinky patří např... online sdílení základny.

    "Can you run into other people in the game?"
    "No, but you can build a house and they can visit when you aren't home."
  • Jack1947
    DENUVo bys přežil joo ? ty jo *8*

    Hehe, nojo tak vymodlená ochrana a ty hry budou hrozně zesterilizované jako Frostbite engine,
    Hele lepší když to běží rovnou v 60fps než aby tam byl zámek kkvůli "lepší synchronizaci platforem" lol
  • Vyšel Path Finder update pro No Man's Sky. Mezi novinky patří např. planetární vozítko, podpora PS4 Pro, foto mód, nová hudba, mód Permadeath či online sdílení základny. (+ video)

    Jeste poladit ty vesmirny souboje, litani na planetach a frakce a myslim ze bych zacal premyslet o nakupu.
  • ringmancz

    PC verze hry NieR: Automata bude protipirátsky zabezpečena ochranou Denuvo.

    Denuvo bych přežil, ale prý to má běžet v 1080p/60fps. víc ani prd. navíc s tou ochranou to ani mody nevyřeší
  • Jack1947
    Barvičkama už to hýží ted navíc, to chtějí aby skiny byli co nejvíce kůl a gej. (Prostě jak je libo noo)
  • ucho

    Hlavní kampaň hry Styx: Shards of Darkness dokončíte za cca 15 hodin, vylepšení pro majitele PS4 Pro nejsou v plánu.

    "vylepšení pro majitele PS4 Pro nejsou v plánu"
    "No plan right now for the PS4 pro." - z té informace vypadlo celkem důležité "right now", tedy právě teď, což vlastně může znamenat i "zatím"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit