-
Obálku nejnovějšího čísla magazínu GameInformer zdobí Uncharted: The Lost Legacy. Další díly herní série Umcharted zatím Naughty Dog neplánuje.
Umcharted -
Od 3. do 5. března se na japonském trhu prodalo 193060 fyzických kopií The Legend of Zelda: Breath of the Wild a 330637 konzolí Nintendo Switch. Ve Francii se během prvního víkendu prodalo 105 tisíc kusů Nintendo Switch.
trochu zavádějící. neprodalo se 193060 kusů Zeldy. to číslo znamená počet prodaných kusů Nintenda Switch se Zeldou. prodeje Zeldy mohou být samozřejmě jiné. -
No Man's Sky 1.2 - Path Finder update
http://no-mans-sky.com/pathfinder-update/ -
Vazne 2004 ? Spíš ne. Jinak hratelnost pozname s trochou stesti v closed beta(vcera jsem se prihlasil bez problemu). A prebarvenej doom ? To uz je docela ulet, nehlede na to, ze Quake jede na jinem enginu (kombinace id Tech / Saber Tech)
-
Syberia 2 zdarma
Syberia 2 zdarma na Originu (Free games --> On the house) -
No teda grafika jestli to teda má takhle skutečně vypadat hrůza ( vypadá to jak něco z roku 2004)
Hratelnost nemusí bejt špatná ale nic pro mě - radši si dám občas Unreal Tournament tam i ta grafika ( na aplhu) celkem hezká navíc to není náročné.
ABeztak to furt vidím na přebarvenej Mp Z Doom - protože skiny jsou děwsně fan at každej vypadá jak růžovej zteplalej zeplák :D
+ jim to hapruje nejde se mi regnout do té bety lol. Přetížené servery asi nečekali enormní zájem. -
Možná myslel integrovanou a normální... 30-40fps je tak tak.
-
Quake Champions Closed Beta
https://www.youtube.com/watch?v=rHrq31NWBCg -
Ty poškrábané displaye jsou lahůdka. Ale nejlepší je oficiální vyjádření Nintenda a LCD *1*
-
Nevím ani rozdíl mezi integrovanou a dedikovanou. *1* Ale s tou mojí bych BF4 rozjel určitě, jak říkám - BF1 i Battlefront jsem normálně taky na těch 30-40 fps hrál na střední rozslišení.
-
Nedal bych za to ruku do ohne, ale ta integrovana grafika mozna bude i lepsi nez dedikovana. Rozhodne jsem na ni z hecu zkousel BF4. V 1080p na stredni detaily to dalo kolem 40fps.
-
Jsem konzolista, ale tohle bych do své PS4 nestrčil ani kdyby mě mučili. Vypadá to na děsnou kravinu pro puboše.
-
Jo aha sry já jsem přehlídl tu I5 ale to ti pojede ( jen možná to bude chtít zachvíly upgrade noo)
-
CrowbCat vs. Switch :D
https://www.youtube.com/watch?v=Cb-srOfRqNc -
Tak rychle ( pár dnů) bude pc verze co na to říkají konzolisti ?
Což je celkem s podivem protože "minulý díl" který tenhle má prý navazovat byl spíše nic moc. ( hrál jsem a teda takové divné rpg) -
Nier
Bohové z Platinum to zase dokázali. Nier vypadá na mega úspěch
http://www.metacritic.com/game/playstation-4/nier-automata
BTW. Ten soundtrack je boží a japonská nadvláda pokračuje. -
*12* *1*
-
Tak sis odpovedel sam *3*
-
Poslední Battlefield to zvládlo na nižší střední nastavení s přehledem. Battlefront taky.
-
hrál si něco co běží na Frostbitu? třeba Battlefront (ten můžeš zkusit zadarmo), nový Battlefieldy, Dragon Age, Mirror's Edge