-
Kdo chce psa bíti, tak si vždy hůl najde *3* -
Ty takový Jabčák a netušíš ani jaké má rozlišení iPhone?
iPhone 7 má rozlišení 1334 × 750 při 326 pixelech na palec (4,7" display)
iPhone 7 Plus má rozlišení 1920 × 1080 při 401 pixelech na palec (5,5" display)
Ani jedno z těch rozlišení není HD. To je totiž 1280 × 720 jako má Switch a ten má pouze 237 pixelů na palec (6,2" display)
Jinak na redditu se řeší celkem solidní sranda, že Amazon má skoro 15% vrátek právě kvůli LCD displaům, které mají více mrtvých bodů než je zdrávo. -
Jo viděl jsem pěknou bazarovku za cca 3200. Ale nevím, jestli se mi pořizování WiiU kvůli jedné hře vyplatí. Navíc většina hráčů WiiU si troufám tvrdit uteče na Switch a netuším, jestli je tam MP propojený, obzvlášť když má být Switch placený po vzoru MS a Sony.
-
Tak není to omluva, ale fakt a ta cena prodražení je pouze tvůj zcestný odhad, intel šetří pár centu na nekvalitní pastě tady to prostě nejde brát že je to pár dolaru tady se to všechno počítá trochu jinak. Koukáš na to z pohledu zákazníka takže asi tak.
/Drasťa ok tak posledních 10 let *3* -
To ze Nintendo nikdy nebylo o grafice je docela blbost. Vsechny konzole od Nintenda byly co se grafiky tyce v dobe vydani spicka. Situace o ktere mluvis nastala az po vydani Wii...
-
To bude 100% první, co člověk urazí *1*
-
Prodražilo? Myslíš tím 5-10 dollarů na kus? Jako sorry, ale omluva pro to, narvat do konzole mizerný display ala WiiU, protože Nintendo ušetří a pak z toho vytříská prachy do poslední mrtvoly, což Switch není nic jiného, tak to není omluva.
-
Něco pro tebe, věděl jsem, že přijdeš, tak jsem udělal fotečku. Možná zarazí, proč není simkarta, ale teprve večer dostaneme nové firemní simkarty (https://postimg.org/image/5y9mmiyy3/ ) Používám jak iOS, tak Android. Obě má své pro a proti, u iOS u mě převažuji ty proti, ale na správu firemních emailů ideální. A už nějaký ten pátek rozhodně display od iPhone nepatří mezi topku. To má Sony, Samsung a LG.
Je zvláštní, že na cenu si stěžuji uživatelé prakticky všude. Divné. Pro Němce je to takový pšouk ne? A přesto se diví, proč mají platit cca 350 dollarů? Čím to asi bude, že to, že vyděláváš dobře neznamená, že nechceš, v tvém případě neumíš nakládat s kapesným, utrácet tak, aby to mělo odpovídající hodnotu. Ale Nintendo si udělalo nejdražší základní gamepad ze všech, konzoli dražší jak PS4/XOne a i pitomé minihry pomalu prodává za AAA cenu. -
no takhle, když ti nikdo nedrká do stolu, tak drží, ale fakt nic moc, spíš je to odklápěcí krytka na slot pro microsdkartu *1*
edit: jinak životnost je otázkou, ale když na to aplikuješ větší sílu tak vystřelí, ale jde nandat, nicméně testovat to nechci, já jsem na svoje věci fakt opatrnej, no dobře kromě telefonu. Dokonce přímo v konzoli v položce news máš článek který to adresuje -
Vyšší rozlišení neznamená vyšší kvalitu. Se podívej na display u iPhonu 7, taky to má "jenom" HD display a jaký to má nádherný barvy. Apple by tam kdykoliv mohl dát vyšší rozlišení, ale proč by to dělal, když vlastně lidské oko to nemá šanci využít, samozřejmě Switch by FH využil, o tom nemůže být pochyb, ale baterka jak píšeš, by šla hned...
-
Co se týče nabíjení vím jenom u procontrolleru switch mám od pořízení jenom v doku, důvod níže, a nehlídal jsem kdy zhaslo světýlko na doku, ale procontroller nevím jestli byl přednabitý, míň jak tři hodiny, ale od té doby jsem ho taky nenabíjel, jedu přes kabel. Hele bohužel sklíčko k tomu není, sorry, rozepsal jsem se tak, že jsem ti zapomněl odpovědět a to že tam není mě fakt mrzí, ale k základnímu ofiko pouzdru který seženeš za 500 je ochranná fólie, to mi bohužel dorazí až ve středu. Já jsem teda na handheldy superopatrný, ale zatím hraju jen v docku dokud na to nedám tu folii. Hele jinak nechci nikomu vnucovat Zeldu, aspoň do doby, než jí dohraju což klidně může být až za měsíc, ale viděl jsem wii u v perfektním stavu za trojku, nebo jestli máš možnost půjčit si ho, je to jediná možnost jak si to zahrát, pro zvědavost jsem si zjišťoval, jak jsou na tom s emulací, zatím toho prý nejsou schopní na PC, samozřejmě že asi na modovaných wii u to pojede, ale pirátit tuhle hru je svinstvo, z toho mála co jsem měl zatím možnost vidět tak je to mnohem lepší, než jsem očekával a čekal jsem hodně, vzali jednotlivé mechaniky z několika her, jenže ta hra je konzistentí, nejsou to slepené mechaniky, jako například třeba just cause 3, což je ale taky moje oblíbená hra, nicméně zelda je úplně jiná liga
-
Že tě to Nintendo tak nervuje, dost možná tam vyšla nejlepší hra historie, takže trošku pokory dítě mé nešťastné. Jinak jak slyšíš Apple a N, tak ti rupá cévka. Hraj si na PC, piš si z Androidu a dopřej ostatním možnost volby. Pokud si chtějí koupit Switch za 9K, ať si koupí, ne každý vydělává prd, prd, takže pro někoho může být tahle cena nic, nic. Jinak vzhled konzole může hrát taky roli, spousta lidí včetně mě má rado styl, takže malinká konzolka může být taky plus, rozhodně to bude obývák hyzdit méně než PS4Pro...
-
Co ten stojánek ten je prý mizerný a dává se mu krátká životnost, myslím ten plastový vyklápěcí.
-
Tak Nintendo nikdy nebylo o grafice a lepší LCD by ho prodražilo a zkrátilo výdrž na baterie takže asi je to logický krok.
-
Embargo na recenze Mass Effect Andromeda vyprší 20. března v 15:00.
Tak už se těším na 21. března na zdejší recenzi *1* -
Ok, uz jsem myslel, ze si jeden ten Nintendo fan. Co brani znacku do krve. *1*
-
Jelikož jsem zkoušel svůj telefon, jak dlouho trvá než umře baterie, tak například NOVA 3 nebo Dead Trigger 2 mi telefon zabijí za nějaké cca 2,5 hodiny. Ale mám baterku 3400 a rozlišení 2K. Nabít ho nabiji do 100% ani ne za 1,5 hodiny. Jakmile postavíš vedle sebe 720p a 1080p o stejné úhlopříčce, poznáš to. 720p na 6,2 poznáš 100%. Neříkám, že hned tam rvát 2K nebo nedej bože 4K. Při tak malé baterii je to nesmysl. Ale na plnohodnotné hraní mi to přijde nedostatečné. Stačí se podívat, jak porovnávají display na PS VITA a Nintendo Switch.
Spíše mám otázky, jestli tam má nějaké to krycí sklíčko? Jak dlouho se nabíjí? -
Nikde nepíšu, že to je recenze, jinak nejsem Nintendo fanboy, když už tak PC fanboy(ale nikoliv master race), líbí se mi Bloodborne, ale jde o to, že na PC mám podobné hry, jako třeba Dark souls, ale až si budu kupovat telku, tak si koupím ps4 slim místo blu ray přehrávače, jenom pro mě teď ps 4 není priorita, navíc když na ní můžu hrát u kámoše, kterému koukám do oken jak bydlí blízko. Horizon vypadá třeba fakt dobře, ale naštval jsem ho, když jsem mu řekl, že z toho, jak se to hraje to na mě působí jako Assasins Cry Primal *1*
-
ups sorry nevím jak je to možný ale psal jsem tam i že u nás se prodává v přepočtu za 350 USD, asi jsem přeformulovával větu a tohle jsem vymazal, měl jsem tam za 300 mi no nepříjde předražený, bohužel u nás se s marží prodává v přepočtu za 350 usd
-
*1* ne nejsem kryton, ale budeš se divit, u spusty lidí co kupují apple je to jeden z hlavních selling points (viz jejich kniha s fotkama jejich produktů za 300 dolarů - cenu switche v USA), ale kvůli tomu jsem to fakt nekupoval, na cenách příslušenství se shodneme, jinak ceny her jsou v pohodě až na 1-2-switch, Zelda stojí stejně jako Horizon. Na splatoon se taky shodneme, na ten se těším hodně. Na čem se neshodneme je displej, hlavní důvod proč tam je 720p je že na fhd by sis nezahrál ani hodinu, ale hry na 6 palcích vypadají dobře. 1080p rozhodně není na mobilních zařízeních standart i když se budeme bavit o tabletech a ty co mají tohle rozlišení nestojí zas tak o moc málo jako switch a moc si na nich nezahraješ, já tablet nemám vůbec(switch nepočítám), ale spoustu lidí má doma spíš sencor než ipad *1*. Osobně mi příjde 1080p na telefonu jako zbytečnost, sám mám 720p. Telefon má hlavně mít výdrž baterky na telefonování a ne žrát kvůli fhd a nevím na co jiného ti to je dobrý než na sledování filmů na telefonu, stejnak text musíš zoomovat, ať je sebeostřejší