-
Endorlight
.............................9QTAQ-4VCIC-C0FLR -
jako je to lákavé, i když minulý měsíc jsem koupil na PS4 a ještě jsem se k tomu ani nedostal :D
-
The Witness v Humble Monthly
https://www.humblebundle.com/monthly/
já se teda minimálně na měsíc vracím -
Nové video: MASS EFFECT: ANDROMEDA | Exploration & Discovery | Official Gameplay Series - Part 3
https://www.youtube.com/watch?v=Ts9WLMSAYVE
Přes 100 planet na objevení a hrstka překrásně vytvořených světů pro přistání (prozkoumání). -
To už snad raději tu Zeldu na tom handheldu, než 20 fps Xbox One kostičky na 100cm TV.
-
Kdyz on se dnes kazdy musi az extremne vymezovat a nazory typu: Libi se mi konzolove hry, ac konzoli nemam, hraju na PC co uz je dnes lowend a jsem spokojeny - to se tu nenosi :)
-
*15*
-
Pokud vím, tak Nintendo samo prezentovalo Switch hlavně jako domácí konzoli.. A to, že ji můžu vytáhnout ze stojanu a hrát jak na tabletu není nic pro mě a neodůvodňuje to tu cenu (odmítám hrát na něčem, co nemá alespoň 100cm úhlopříčku).
-
Ups, opraveno, díky :)
-
Pokud připojíte Nintendo Switch k novému MacBooku Pro, začne konzole dobíjet telefon, ačkoliv by člověk čekal opak.
I pouhý stroj rozezná skutečnou autoritu od Applu, byť je to třeba telefén v laptopovém designu. -
Tak to je úplné sci-fi ne, v pracovně připojím Switch k MacBooku a iPhone v ložnici se mi začne nabíjet, to za to chtějí jen 9k? Scotty, transportuj mě
-
Pokud připojíte Nintendo Switch k novému MacBooku Pro, začne konzole dobíjet telefon, ačkoliv by člověk čekal opak.
jojo, telefon. -
"12:00 Pokud připojíte Nintendo Switch k novému MacBooku Pro, začne konzole dobíjet telefon, ačkoliv by člověk čekal opak." taky mám rád marihuanu,ale až po pracovní době *1* (což teď mám, lucky me) dneska jdu pro něj na poštu, už tam je, ale vzhledem k tomu, že jeden nejmenovaný obchod neumí sloučit dvě předobjednávky do jedné, tak čekám ještě na Zeldu
-
Vem si ten Xbox do autobusu a zahrej si tam něm jako na Switchi..
Koukám dnes tu padají super argumenty. -
Femto mohl jsi jen napsat o tom hodnocení a nikdo by nemohl nic říct, protože ta Zelda asi opravdu dobrá bude. Tou stupidní argumentací jsi ale ze sebe opět jen udělal debiIa..
-
Delal :D
-
Na tom dělá ten Čech, co byl ve fight clubu, že?
-
GGG detected
-
Edge i Famitsu tomu dali 10/10 - respektive 40/40, nejpřísnější recenzenti v herním průmyslu, tak nevím co chceš víc. Recenzoval to i WSJ kterej si se svojí novinářskou kredibilitou může trhnout ploutví. Cca za měsíc se lidi budou zbavovat starých Wii U tak budeš moct ozkoušet, jinak pro obsah tvého příspěvku mají amíci dva super výrazy, tomu jednomu se říká saltyness a tomu druhému nitpicking, vsadím se, že Telegraph recenzoval i tvoje oblíbené hry a taky jim dal vysoké score *3*
-
Když odhlédnu od hratelnosti, kterou nemůžu posoudit, tak na to, že hra vychází na "nejnovější" konzoli na trhu, je grafická stránka strašná a ani žádnej pěknej styl to nemá. Opravdu někdo v roce 2017 chce hrát takový humus? U PS4 a Xbox One se furt řeší technická stránka, ale Nintendo má zřejmě nějakou výjimku, nebo co... Kdyby ta konzole stála 2 tisíce, tak budiž, ale nestojí.