-
umíte hrát líp, než tahle 5letá holka?
https://www.facebook.com/AlleyKat86/videos/10155072762866350/?hc_ref=NEWSFEED
vlastně nevím, kolik jí je, ale skills má -
Bohužel jsem se jako fanoušek Harryho Pottera chytil na slevičku a musim říct, že jestli jsou všechny lego hry takhle špatné, tak 300 za tenhle balík je hodně.
-
Tak já věřím že až se konkurenci podaří pokrýt low až high end výkonnostní segment tak ceny půjdou ještě níž a konečně bude zajímavé kupovat opravdu výkonné karty.
-
asi tak, este ti, co pascala kupili v strede roka, to velmi mrziet nemusi, ale byt tym, co si 1080 kupil pod stromcek, tak tych lutujem.
vidno ako posledny rok nvidia "doji" ludi, a oni sa z toho tesia(lebo na fullhd potrebuju 60+fps so vsetkym...aj s vysokohorskou prirazkou)
teraz sa dostavaju ceny tam kde maju byt -
Každý normální člověk, pokud to nutně nepotřeboval, tak ohledně PC HW nakoupil max paměti jinak vyčkával co se ohledně CPU i GPU vyvrbí. Ale jsou tací co si nenechají poradit a vědí vše nejlíp. Ano věčně čekat nemá cen, ale jsou období kdy se těch pár dní/týdnu vyplatí počkat *3*
-
to tych ludi, co kupovali gtx1080 za 700-800€ urcite potesilo :)
-
GTX 1080 od 499$ a 1080ti 699$
https://twitter.com/NVIDIAGeForce/status/836779965458755584
https://twitter.com/NVIDIAGeForce/status/836787838213476352/photo/1
*5* -
U Zeldy bych na nejakou tajmlajnu prdel, navaznost je minimalni a kazdy dil obstoji samostatne.
-
No, je to pořádně zamotané, ale aspoň trochu pomohlo. O těch 3 větvích jsem nevěděl, díky *1*
-
17 Minutes of Mass Effect Andromeda: Peebee's Loyalty Mission Gameplay
https://www.youtube.com/watch?v=x9rwdaI8rCo -
Blockbuster deal
za 300,- vcelku nové Lego hry:
LEGO® STAR WARS™: The Force Awakens
LEGO® MARVEL's Avengers
LEGO® Jurassic World
https://www.bundlestars.com/en/star-deal -
Jako člověk, který hrál hodně Zelda her, i když rozhodně ne všechny ti musím říct, že se na tuhle hru tak těším, že se snažím vyhýbat všem spoilerům, někdy to nejde, ale ty bys měl taky, ale pro tu minoritu co to fakt zajímá, ale jde o spekulaci:
mělo by se to odehrávat po všech zeldách v časové linii kdy link uspěl v OoT = až po příběhu Hyrule Warriors, který jsem teď dohrál, doporučuju, ale ne kvůli příběhu *1* u zelda her jde o to, že se příběh dělí na 3 větvě na základě akcí, které proběhly/neproběhly takže to jsou spíš paralelní vesmíry než co kam spadá časové, proto si s časovou linií můžou dělat co chtějí a klidně můžou vytvořit úplně novou inkarnaci v což doufám, než otrocky sloužit nějakému lore a snažit se to vecpat mezi nějaké 2 starší díly
drtivá většina lidí to neví jenom se spekuluje. Ta menšina co to ví je vázaná informačním embargem od Nintenda myslím že do čtvrtka. Jinak Skyward Sword je příběhově před Ocarinou a měla by to být první Zelda, začátek celého dobrodružství ale to je tak všechno co k tomu řeknu protože zrovna SS jsem nehrál -
Obrazem: Několik gameplay screenů z WiiU verze hry The Legend of Zelda: Breath of the Wild.
Je tady někdo, nějaky Zelda fanoušek, který by mi dokázal zodpovědět návaznost Breath of the Wild?
Na Zelda wiki je napsáno, že se příběh odehrává po Ocarina of Time. Po Ocarina of Time se ale odehrává i Majora's Mask podle všeho. A co Skyward Sword a Twilight Princess? Ty se odehrávají po/před kterými díly?
Jsem z toho totálně zmaten z té návaznosti, chtěl bych si Breath of the Wild zahrát, ale nechtěl bych mít mezery v příběhu. *15* -
To je super, bez toho to pro me vubec nemelo smysl.
-
Mě tam zas drtí svojí výslovností Adam.
Ale jinak souhlas. Vašek na to má, aby to hošanům ukázal. -
Je to to samý.
-
taky by to mohly napsat do textu, třeba lidi na telefonech asi nebudou chtít klikat na odkaz k čemu to vlastně je bleskovka
-
xbox. kazdopadne hotova revoluce. ted uz to nebude ukazovat, ze nejaky achievement ziskalo 9 % lidi, ale treba 9,21 %.
-
Úspěšnost odemčení jednotlivých achievementů se nově zobrazuje s přesností na dvě desetinná čísla.
Kde u Steamu, PS4, Nintenda, nebo u xboxu? nedostatečný informace -
Místo toho aby jste byli rádi že nGames přišla nová mladší posila která je i takhle reprezentuje kydáte na angličtinu. Sami by jste nebyli na tom o moc líp kolik čechů? mluví planule smyslupně a tak dále (gramotně) v angličtině.