Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Je to i parádní seriál na netflixu, jestli je to to samý teda.
  • Jsi Čech ,Čech, Čech ...Tak koktej v angličtině, když máš mluvit pro čechy :/

    Prostě typický český dbil , a to nemusí ani mluvit před europarlamentem ...Poláci mají za mne dvě nezanedbatelná plus ;)
  • Multiplayerová část (kromě Zombie módu) střílečky Call of Duty: Infinite Warfare je přes víkend na Steamu hratelná zdarma.

    Solidní pařba, 3hodiny stahování, ingame 17min a poté uninstall. Až to bude F2P zase si to stáhnu a na nějakých těch 15min rád znovu zapařím.
  • V češtině vyšel právě teď, zrovna dočítám.
  • ano

    dobrá oddechová četba a pěkná série, teď akorát čekám na pátý díl
  • Mě to zklamalo. Ale jestli někoho zajímají pěkně zpracované vztahy mezi Zemí a zbytkem Sluneční soustavy, doporučuju sérii Expanze, James Corey. Což jsou knížky, né hry. *4*
  • MickeyMutant
    Pokud komunikuješ s Japonci a Indy a máš s tím občas problém, buď si jistý, že naše typická "česká" angličtina je pro rodilého mluvčího přinejmenším stejně děsivá. Pro nás je to sice nepochopitelné (my té naší "angličtině" přece perfektně rozumíme), ale pro něho je to španělská vesnice (it's all Greek to him).

    Tedy "světe div se, ono to funguje," ale jen do určité míry. Výslovnost není žádný bonus nebo třešnička na dortu při studiu jazyka. Slušná výslovnost = dobrá srozumitelnost. A že na ni Pavel Dobrovský "prdí", to mi nemusíš psát, toho si nelze nevšimnout.
  • ucho
    když jsem onehdá stahoval tuhle hru na PS4, stahovalo mi to celý víkend a na vyzkoušení jsem měl vlastně jen chviličku. vizuálně paráda, samá akce. přišlo mi tam té akce zbytečně moc, prostě člověk nestíhá pořádně vstřebat prostředí. pořád se někde něco hýbe, vybuchuje, člověk někam pořád rychle běží. podle mě je někdy méně více a tady už toho bylo nějak moc. možná si to lidi žádají a chtějí stále víc kulervoucích scén, ale já bych uvítal pomalejší tempo s lépe budovanou atmosférou.
  • zaty
    Hele já pravidelně komunikuji anglicky s lidmi z různých částí světa (v poslední době celkem často s japonci a indy) a upřímně, díky bohu za každého, kdo má výslovnost jak Pavel, protože někdy je fakt peklo ty slova chytat, protože se to ani zdaleka neblíží správné výslovnosti.
    A jsou prostě lidé, kteří na výslovnost tak nějak prdí, ale nemají problém se domluvit, protože místo toho, aby řešili jestli mají správnou výslovnost nebo perfektní gramatiku, prostě mluví tak, jak umí a světe div se, ono to funguje. Je to totiž hlavně o tom, jestli má druhá strana zájem vám rozumět. Stejně jako my rozumíme cizincům, kteří mluví lámanou češtinou s přízvukem.
  • ringmancz

    CoD Infinite Warfare na víkend zadarmo

    do zítra večer, pokud se vám chce stahovat 50 GB
  • Lukyz
    Najs engliš mejt! *1*

    Jsem sice konzerva, ale toho kluka začínám mít rád! *15*
  • Mart9
    Konečně vim, proč teď nebyl v několika podcastech. On se učil těch několik anglických vět *15*
  • SalemCZ
    Tady se normálně neděluje, lidi nemaj tu lidskou slušnost
  • Mart9
    Pěkný, tak už to někdo sebral a nepoděkoval. Škoda.
  • Joshua

    Lumino City

    ..............................DZQM4-CK94B-4IV8J
  • Tomu nevěřím. *1*
  • Lukass
    Nejlepsi palba je Olejnik a jeho ajmpove v gamesplay Dooma :-)
  • MickeyMutant
    ---
  • MickeyMutant
    Primárně to bude pro polskej trh.
  • MickeyMutant
    On má zřejmě slušnou schopnost se v angličtině domluvit (viz jeho rozhovory s lidmi z branže), ale je bohužel asi hluchej jako poleno, když dokáže vypouštět z pusy takovou hrůzu. A v takovém případě se to samozřejmě blbě učí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit