-
Nebo má i pc a konzoli ( jenže vzhledem k tomu že to bude asi zneuctěný Femto který má za mmodlu a kult Darksouls a Bloodborne ) tak asi spíš jen ta konzolee no *12* -
To by hoodně podělali kdyby PS4 pro už nedostačovala a konzole by tady měli bejt minimálně tak 4roky. Tohle nevypadá že by se mohlo stát. Takovejhle podraz.
-
Konzole se dřív nikam nehnaly a využívaly potenciálu který byl záměrně předimenzován při lauchi celé platformy . S přibližováním PC platformě přichází poměřování pindíků i mezi konzolisty a čert ví , kam až Microsoft Sony zatlačí ...
A čekat na PS5 Pro nebudeš ? Já jenom , že tohle reklamí mazání medu kolem váhavých hub členů PC Master rasy a přeběhlíků s ROFL"PRO" konzolema si o výsměch samo říká . Až (někdy brzo po datu vydání XbONE Scorpia ) vyjde PS5 , možná se opět setkáme s nekompatibilitou a PRO PS4 bude dodýchávat minulou generaci i s Horizonem :D ... -
Na konzole určitě.
-
jojo, krásná grafika, tohle prostě na PC neuvidíš, tam je tak akorát pár pixelů s cenovkou 19.99 dolarů...BTW LV, to klikáš ty, nebo někdo z tebe dělá ještě většího de*ila?
-
Nádherná hra roku, sběratelka povinnost *14*
-
Technický rozbor Horizon
http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2017-horizon-zero-dawn-ps4-pro-performance-analysis -
Nioh je hodně obtížná hra, ale jsou borci, kteří ji zvládnou dohrát za hodinu a půl!
…
…
…
Sakra bleskaři, nemůžeš takhle podkopávat svého chlebodárce… :) -
Editor osobních znaků ve For Honor je propracovaný. Občas ale těžko uvěřit, co všechno dokázali hráči vytvořit jako svůj bitevní symbol. Několik povedených kousků, včetně hrdinů Marvelu, si můžete prohlédnout zde.
Not Chaplin -
tam už nejsou ani ty indiani. Vše se přesouvá primárně na PS4 a pak se to portuje na PC. Hlavní indiani už jdou primárně na PS4.
Královská platforma *5* -
nah… kdejakej pc only indian to fpoho trumphne…
-
Zbytek Steam kódů, kdyby někomu chyběla v TW krev :)
Total War Rome II: Blood and Gore
7G7R7-H38TP-4H895
Total War Attila: Blood and Burning
6AGFH-J5T2T-N84P2
Shogun 2 Blood Pack
7DY49-IP2JM-7TGEE -
PS4 Vládne
Tak koukám na MT a Horizon 88%, Nioh 87%. Docela dominace letos od Sony. -
Kdyby hrál ve Vr zzměnil by názor.-
-
Já na Arkane nedám dopustit už od Arx Fatalis *14* Už tam ukázali kupu nápadů a pořád si ty hry dělají trochu po svém.
-
HDR umi i klasicka PS4
-
PS4 pro není to tak že umí jediná 1080p/60fps a PS umí "jen" 30fps.. hmm to by mne docela zajímalo protože pokud ano tak je PRo lepší... i když to je jen o zvyku a tv.
I když HDR je docela zajímavá věc co bych tedy myslím upřednostnil, konekonců bude to vypadat lepší a s lepším nasvícením. -
Nevím zda je tohle zrovna hra která by ti uměla dokázat kvalitu a výkon konzole. Ale pokud si chtěl říci svým předchozím komentářem to že hry na PC vypadají lépe než na PS4 Pro tak gratuluji že ti to došlo až teď. PC je nastavitelné a upravitelné. Dává rozum že na PC můžeš mít lepší grafiku, ale ty a mnoho ostatních stále nechápou a nikdy asi nepochopí že konzole je zábava do obývacího pokoje za méně peněz pro lidi co zkrátka nejsou tak nároční,chtějí větší pohodlí a za pořízení herního stroje nechtějí tolik platit .Málokdo kdy tvrdil že je konzole výkonnější než PC.
-
Tak jednoduše. Pokud máš peněz dost a nějak tě to netrápí kup si Pro. Je o něco výkonnější a v budoucnu bys jí třeba využil i naplno. Pokud ovšem bys radši ušetřil a nejsi si jistý tím zda v brzké době pořídit lepší TV nebo Monitor tak kup Slim. Hry i tak budou vypadat pořád pěkně a za ušetřené peníze si můžeš nakoupit pár her. The Last of Us, Uncharted 4 a třeba Infamous Second Son jsou exkuzivní hry které ti ukážou že PS4 nejsou jen nějaké televizní hry jak tady většina PCčkářů bude tvrdit do skonání nebo dokud si nekoupí sami konzoli.
-
Díky za CoH 2