-
Tak hlavně jde o to, že v Zeldě tyhlety "blbinky" nejsou blbinky ale součást systemických herních mechanik a nejsou jenom na efekt. Ten pokácený kmen můžeš odkutálet na nepřátele nebo z něj vyrobit palivové dřevo, hořící vegatace taky není jenom na okrasu, lze použít nejen na likvidaci nepřátel ale taky se můžeš nechat vynést stoupajícím horkým vzduchem na paraglideru atd. -
To sice ne, ale editaci na telefonu prosím nechtěj(ano píšu s diakritikou na mobilu)
-
Všechno je to o schopnosti vývojářů a jestli je na to čas. "Blbinky" a malý detaily mají převážně právě japonské hry, ale pak se podívej třeba na R* a GTA V. Tam toho je hromada a ostatní městský hry z otevřeného světa kvůli tomu vypadají minimálně o třídu hůře. Není to nutnost, ale jakmile to tam je, tak si toho všimneš u her, které ty věci nemají. Proto se to pak vyzdvihuje a hrozně rychle se na to zvyká.
-
Obsah a forma přeci nejsou v kontradikci.
-
Možná to vidím moc jednouduše, ale čím graficky náročnější hra tím více zdrojů spolkne (lidi, finance) a dostane se tak měně prostředků pro podobné "blbinky".
Stačí si přečíst článek s implementací skoků do nového Mass Effectu. Takové přikrčení/zalehnutí se do Division kvůli problémům s implementací vůbec nedostalo. Ono to není tak, že se spustí nějaký software a hurá máme tu fyziku.
Osobně by mě zajímaly důvody, proč i ve větších AAA hrách se neklade takový důraz na detaily. Je to implementace skutečně zdrojově/technicky náročné nebo jsou to jen kecy a vývojářům se nechce ? -
Omlouvám se, příště budou kratší věty a možná i na ty odstavce se dostane, ale já dávám radši přednost obsahu nad formou a nechci text zpětne editovat.
-
Musíš vzít v potaz, že LVho zajímá u her jen grafika na honitbu..
-
Mass Effect Andromeda
Tak tohle mě dostalo... *15* *15* *15*
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16508951_730777000418356_1809959248028158979_n.jpg?oh=becca5312086e6f832a6dbb4b60bed0d&oe=5971F841
Bioware going down: https://www.youtube.com/watch?v=AriDHk9TB0U -
Tyhle zdi textu by měly být trestné.
-
Zelda vs Horizon(a další openworld hry)
https://www.youtube.com/watch?v=aVPXKdSEGNQ
sorry tohleto jsem musel - aneb grafika není všechno, tohle jsou jen drobné detaily ze kterých nepoznáte rozdíl mezi hodnocením 9 a 10, nicméně z toho je vidět, že ač horizon ve vizuálu vypadá skvěle, tak ten šíp co hoří ve vodě je fakt vynikající, lepší než ty nezničitelný stromy nebo nehybná vegetace ve který Aloy prochází jako duch *1* měl jsem to možnost hrát dohromady pár hodin u kamaráda, ale je vidět, že kvůli vizuálu museli hodně ubrat na fyzice prostředí a je to dost bolestivě vidět. Říkejte si o vizuálu Zeldy co chcete, ale má svět co funguje, nejsou to nefunkční nafintěné kulisy, fyzika funguje, dřevěným kopím strom neporazíte - mečem ano ale zničí se dřív než sekyra, déšť uhasí oheň a povrchy jsou kluzké a na skálu nejde vylézt - pro někoho mínus, ale spadnout můžou i nepřátelé. Donedávna jsem si myslel, že nejlepší funkčí svět v singleplayer hře má Stalker CoP, ale má jenom dobře vyřešenou AI v openworldu ale svět je kulisa, neříkám že v nové zeldě jde všechno, nicméně je natolik dobrá aby měla dost mechanik aby bavila a nebyl to minecraft, kde jde všechno vykutat/přesunout. Zdá se to jako rant na horizon, jen jsem ho použil jako příklad, za mě z toho mála co jsem okusil bych ho přirovnal k novodobému restartu tomb raidera, který mám hodně rád, oba díly, ale rozhodně je nepovažuju za system-sellery a mluvím o kvalitě hry, ne o tom, že zrovna TR je multiplatformní. Dost lidí co u téhle hry zpochybňuje hodnocení a chějí vědět proč si to zaslouží tak to nejde vysvětlit bez spoilerů, kterých jsou na internetu tuny, ale hlavní kouzlo téhle hry je v objevování a to jak příběhu tak mechanik. To je jako kdyby např. adventura dostala 10/10 a vy byste chtěli vyspoilovat příběh abyste pochopily proč -
Není zač. Taky jsem to svého času řešil. Jinak ten Yeti je super mikrofon se skvělým poměrem cena/výkon, YouTubeři ho hodně doporučujou a můžu potvrdit jeho kvality. *4*
-
Ve Windows jsem přehlédl jedno nastavení mikrofonu. Ale děkuji za rady, to jsem si ani nezasloužil po takové blbé chybě *4*
-
On na tom chce i kompilovat... na to nemá Intel vůbec nic.. jen CPU za 1100$, kterej topí jako lokomotiva..
-
EDIT: Aha, nevšiml jsem si, že už máš mikrofon naplno.
Resp. máš ho naplno ve Windows nebo v GeForce Experience (koukám, že má svoje vlastní nastavení a nevím, jestli je provázané s tím systémovým)?
Jinak ještě zkontroluj, že máš jako defaultní nastavený správný mikrofon (opět pro jistotu jak ve Windows, tak v GeForce experience). Já mám třeba v USB Yetiho a ještě mikrofon ve webkameře.
Pak se ještě může stát, že zvukovka má svoje vlastní nastavení pro mikrofon v ovladačích, takže jestli máš nějakou utilitu ke zvukovce, tak ještě mrknout tam. Občas se tam dají najít i věci typu Microphone Boost, které taky pomůžou (ale v tomhle případě je to léčení symptomů, ne problému, protože takhle potichu by žádný mikrofon znít neměl).
Když nic nepomůže, vždycky je tady možnost odinstalovat ovladače ke zvukovce/odebrat ji ze systému, restartovat, znovu nainstalovat. Už jsem to taky mockrát dělal, ale v naprostý většině případů jsem měl někde něco blbě nastavené a ovladače za to nemohly. -
Hmmm, musím nějak poladit mikrofon, ale když se dají víc nahlas reproduktory tak to slyšet je i bez okolního hluku. Nahrávám to přes Geforce Experience, mikrofon mám naplno a snažím se mluvit hlasitě, nevíš čím to může být?
-
Těžko říct, jak se povedl, protože není prakticky nic slyšet. Někde se stala chyba.
-
Zkusil jsem udělat gameplay návod na Crusader King 2. Když tak napište jak se povedl. https://youtu.be/AJdBSAvhbR4
-
Jo, asi na potřetí už to AMD nainstalovalo správně a bylo to tím. Sekání je konec a dokonce si můžu dovolit i vyšší nastavení. *4*
-
http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/AMD-Clean-Uninstall-Utility.aspx
a pak nainstalovat nejnovější -
V tomto bohužel nepomůžu, teď běžím na Nvidii.