Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
    takhle mluvíš běžně?
  • Johnny

    Betaverzi hry For Honor vyzkoušelo 6 milionů hráčů, kteří ve hře strávili celkem 2 miliardy minut.

    kdyby jste to napsali v sekundách, bude to mnohem krutopřísnější číslo!
  • Pilgrim66
    Chtěj kreditku upfront, s tím, že je po těch 7 dnech je autocharge, ale můžeš to samozřejmě v průběhu zrušit. Takže jedinej háček může být, že když to zapomeneš před koncem zrušit, tak tě to chargne 4 éčka.
  • MickeyMutant
    To by ovšem byli off topic. Anketa jasně praví nejlepší. Tedy diskuze jen pro opravdovou odpornou veřejnost. O to by byla náročnější. Pro všechny*3*
  • MickeyMutant
    To můžou a přitom si nemusí vytvářet nějaké nepředstavitelné člověkominutové miliardové konstrukce. Kdyby chtěli prostě jen informovat, napíšou, že hráči vydrželi v betě ca pět a půl hodiny. Jenže vysvětluj to marketingu. Milion je milion, dobrý, ale miliarda, to je něco!
  • karlman.hajsky
    To ano, ale však oni se stále mohou prstit 6 milióny hráču v betě.
  • PreidaQ
    Zatrhnutá diskuze a přitom takový diskuzní potenciál. Jen si to představte, že by se tu LV a spol. jednou nehádali o to, který HW je nejlepší, ale o to, který je jejich nejoblíbenější.
  • na gog.com su az 90% zlavy, aj novsich hier
  • MickeyMutant
    Jasně, jednodušší by bylo napsat, že každý hráč v betě strávil přibližně 5 a půl hodiny. Na tom by ale nebylo nic šokantního a nemohli by se prsit těma miliardama.
  • Betaverzi hry For Honor vyzkoušelo 6 milionů hráčů, kteří ve hře strávili celkem 2 miliardy minut.

    takže ve hře strávili 3805 let jo ? :D
  • delO
    *PS4 Pro. Bez konkurence...
  • EA nabízí PC hráčům týdenní bezplatné členství ve službě Origin Access.

    Nestudoval jste někdo ty podmínky? Není v tom nějaký háček? :) Těch 10 hodin BF1 by se mi hodilo, na zjištění jestli mě to chytne..
  • 0011
    K tématu posledního spoileru:
    https://www.youtube.com/watch?v=eSiiJ8uvc60
  • MickeyMutant

    Horizon Zero Dawn se dostal k některým hráčům do ruky dva týdny před oficiálním vydáním.

    Spoilery: Obtížnosti od Easy po Very Hard otevřené hned od začátku, spousta možných úprav HUDu, žádné PS4 PRO nastavení (zřejmě autodetekce podle monitoru nebo day one patch), foto mód přístupný po zapauzování, ještě bez seznamu trofejí. Obrázek hlavního menu.

    Další: Aloy je adoptovaná a je to skutečně android, jak spousta diskutérů na fórech odhadovala. V kódu hry se našla uzamknutá DLC v podobě bonusových robodinosaurů a kolekce oblečení jako třeba lehká adamantiová bikiny zbroj.
  • Predator2
    Nejlepší herní hardware bude zřejmě PS4.
  • MickeyMutant

    Velká anketa: Jaký je nejlepší herní hardware podle čtenářů Games.cz?

    Průzkum reklamního potenciálu možných sponzorů Games.cz?*4*
  • ringmancz
    účel, vyvolat tady zájem, to splnilo, i když spíš jen negativní. a vůbec mě nepřekvapuje, že se ozvali ti, kteří tak rádi uráží ostatní. v tom si můžete s Donaldem podat svoje malinký ruce
  • MickeyMutant
    Má to skoro správně.
  • Worhammer

    Hledám hru

    Neznáte hru staršího vydání (rok 2000?), která se odehrávala někde v číně/japonsku, a její pointa byla projíždět motorkou jednu táhlou dálnici (mezi auty), ovládala se jen myší. Pohled byl z první osoby.

    Něco hodně podobné dnešnímu traffic rideru
  • SalemCZ
    ke starší afeřé s Červeným křížem http://titulkomet.cz/proc-se-ve-hrach-nesmi-pouzivat-cerveny-kriz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit