-
Ale kterej? HL3, Portal 3, Team Fortress 3, L4D3, DOTA 3.
U CS radši nečíslujou :D -
No.... EverQuest 1+2, Legends of Norrath a tu kartickarnu ke Stargate vydala divize Sony Online Entertainment, která už dneska nepatří Sony a jmenuje se Daybreak Game Company, takže bych s to s podporou sony na PC do budoucna neviděl tak růžově.
Final Fantasy XI si na PC vydal sám Square Enix a ta hra vyšla i na PS2 i Xbox. -
Pripravuje 3 jen ten 3. asi nikdy neuvidime :D
-
Valve připravuje 3 tituly pro VR.
Valve nemůže připravovat 3 tituly. Bud 2, nebo 4. Tři určitě ne *1* -
To jsou konzole ty trotlee *7*
-
Nahodou, Sony je svym zpusobem primova PC firma, tech exkluzivit co pisickarum prinesla, ktere se na jejich konzolich nikdy neobjevily. ;)
EverQuest 1+2, Legends of Norrath, ta kartickarna ke Stargate, Final Fantasy XI... Sony fandi PC a az jednou konzole umrou, bude uz delat jen pro PC. ;D -
Jsi na palici? MGS není exkluzivita, takže píšeš naprosté nesmysly. MGS patří Konami, MGS V vydala Konami. Chápeš to. Exluzivita? inFamous - vydána Sony, Uncharted - vydána Sony, Bloodborne - vydána Sony, Last Guardian - vydána Sony, Nioh - vydána Sony. Nic z toho se na PC neobjevilo a ani neobjeví. MGS není exkluzivita Sony.
-
Ty mas problemy se ctenim toho co pisu a chapanim na co reaguju?
-
*15* no tvl. MGS patří Konami, MGS V vydala Konami na PS4, PC, Xbox jako normální multiplatformovku. Ta hra nemá nic do činění se Sony. Sony měla zaplacená práva na MGS IV např. a ta hra se nikdy na PC neobjevila a ani neobjeví, když o tom nic nevíš, tak nepiš.
-
Sony nikdy zadnou exluzivitu mimo playstation nevydala a nevyda => neni pravda, protoze vysel MGS na PC.
Takze jsi setrel, muzes jit spat s brekem. *3* -
Hmm a on někdy vyšel na PC MGS IV ty chytrolíne? Pěkně sis naběhl...
-
Jo, treba MGS ty chytroline.
-
Petice za vydání PC verze Nioh.
Presne tak, je to Sony titul, na PC bez sance, Sony nikdy zadnou exluzivitu mimo playstation nevydala a nevyda. Moc dobre vedi co slovo exluzivni znamena. A lidi si nemusi kupovat ani PRO staci za 5 000 obyc ps4 z bazaru, coz je cena lepsiho SSD disku do PC. Jedine mozna nekdy po letech, kdy KOEI vyprsi smlouva z Sony (jestli je oemezena na nejakou dobu) tak mozna potom, nekdy za 10 let. -
vždyť je vydavatel Sony, tohle je trošku ztráta času, navíc je to hodně ceněná exkluzivita. Kolik že je takhle dobře hodnocených samurajských her?
Nechápu tyhle petice, vždyť je Pro za 10K, výborná konzole s parádní cenou a hry na ní vypadají krásně. Vždyť je nejvíce dostupní konzole, co kdy byla s nejlepším poměrem cena/výkon. Proč někdo dělá petice a nekoupí si jedno Pro? -
Petice za vydání PC verze Nioh.
no nevím, Koei Tecmo si na PC portech vždycky vyláme zuby -
mám dilema. Superhot bych si zahrál, a vím, že zrovna tihle vývojáři přes G2A prodávají, ale co zbytek? klíče na Dirt jsou beztak vybraný z té akce na Humble
-
DiRT 3 Complete Edition: B62QY-RHX86-JBVKT
-
Ne protože hajp až do nebes a nebyl Mp ani několik měsíců po vydání *12*
-
Československý balíček dorazil do World of Tanks. Těšit se můžete na 10 tanků, mapu a 5 misí. (+ infografika)
To už asi před rokem, ne? Alespoň na PC. -
Ten SKyrim jsem sháněl roky a nepodařilo se za rozumnou cenu:-D Ale Morrowind Collectorka mi neuteče!:-D