Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BbmM
    chcem len tento jeden mesiac (zatiaľ). takže teraz zaplatím a je nutné potom nejak sledovať čas, prípadne sa hneď odhlásiť, aby mi nestrhli ďalší mesiac, ako píše predator2 vyššie?

    vďaka za pomoc *4*
  • Veskoslav
    Funguje to tak, že jakmile zaplatíš měsíční Humble (1 měsíc, 3 měsíce, 6 měsíců nebo 12 měsíců), tak získáš hlavní kód na hru ihned. Zbylé dostaneš až po odhalení a ukončení daného měsíce. Takže pokud chceš hrát teď hned TW, kód dostaneš. Ostatní hry jsou utajené a překvapení:)

    Jinak já jedu na měsíční bázi, kdy to musíš potvrdit, že tento měsíc chceš. Nevím, jak to bylo předtím.
  • Predator2
    Mám pocit, že by se ti peníze za měsíc strhly zase, ale není problém ho kdykoli zrušit. Když si zaplatíš jiný humble budle, dostaneš na ten monthly 10 % slevu, takže platíš 10,8 + to, co jsi dal za ten normální bundle.
  • DwaR
    Morraw a Tilwaen ti už dostatočne odpovedali. ja len potvrdím, že majú pravdu. Môžeš hrať aj bez akejkoľvek vedomosti o svete zaklínača. Hra je kvalitná aj sama o sebe. ak ale venuješ čas aspoň zisteniu si čo a ako sa má, kto je kto, aký je herný svet, zážitok sa značne znásobí. nech sa rozhodneš akokoľvek, určite si hru zahraj. ak ťa tento druh hier baví, nemôžeš byť sklamaný.
  • BbmM

    Humble Bundle Monthly

    som nový v nákupoch hier, môže mi niekto poradiť? ako funguje Humble Bundle Monthly? Teraz zaplatím 12 dolárov, okamžite dostanem TW:Warhammer a na konci mesiaca ďalších 6 hier, ktoré sú skryté. hry mi ostávajú, predplatné sa automaticky nepredĺži, nie je v tom žiaden háčik. alebo ako to je?

    Vopred ďakujem za reakcie a pomoc
  • Predator2
    U vývoje softwaru není nikdy nic hotová věc. prostě je nějaký plán, ke kterému vše směřuje, no a když tomu v daný moment někdo nedá zelenou, tak se vydání posouvá. Není to žádná věda, pochopí snad každý.
  • https://youtu.be/S1ovOGLnB88?t=8m51s

    "Snad by to mělo být tenhle rok". Moment, moment, jaký "snad"? To je přece hotová věc, ne?
  • ringmancz

    něco pro vývojáře - PC Gamer hledá zajímavé hry

    http://www.pcgamer.com/call-for-submissions-if-youre-making-a-game-we-want-to-hear-about-it/
  • Tilwaen
    Dá. Nicméně větší příběhové questy převážně plníš pro postavy, se kterými tě má nezřídka pojit blízké pouto na základě děje předchozích her, takže souhlasím s Morrawem, že je vhodné alespoň v rychlosti projet nějaké shrnutí minulých dílů a zjistit tak, kdo je kdo.
  • Morraw
    Taková věčná otázka u herních sérií. Hrát se to samozřejmě dá jako každá jiná hra. Samotná hra obsahuje spoustu odkazů na knihy a předchozí hry a snaží se hráče uvést do světa.
    Ale bez předcházejících znalostí se tvůj zážitek bude diametrálně lišit od ostatních.

    Doporučení za mě: pro zvýšení zážitku aspoň sjet videa na YT a přečíst obsah knih na wiki.
  • Kozy
    Úplně v pohodě. Mě ty jeho knihy nebaví, ale hra je to vážně parádní.
  • Knizky nejsou potreba vubec.
  • Přemýšlím nad zaklinacem complet na ps4. Da se to hrat bez znalosti predchozich her a knizek ?
  • Pilgrim66
    Pořád mám zájem, skype je kdyžtak pilgrim666, jméno Pilgrim, žádnej profile pic
  • MickeyMutant
    To jistě*3*Ale srovnej významy: počítat s něčím navždy
    a
    počítat s něčím vždy
    Je to totéž, co myslíš?
    (Pomůcka: řekni přítelkyni, že s ní počítáš navždy, dokud vás smrt nerozdělí X řekni přítelkyni, že s ní počítáš vždy, když přijedeš do města)
  • braveman
    Pokud ho nikdy nelze vynechat, je nutné s ním vždy počítat *4*
  • deathfish

    Mod Tactical CO-OP pro XCOM 2 zrušen

    Tak se CO-OP modu do XCOM 2 nedočkáme... Tvůrcům modu (Dragonpunk) volali Take-Two s tím, že mají svou snahu okamžitě ukončit - tzv. Cease & Desist.

    Detail zde - https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=792693587

    Je to škoda.. *9*
  • Hanzales

    Vyzkoušejte alfa verzi nezávislého leteckého simulátoru s názvem Project Wingman.

    Hele tohle fakt zkuste, je to tak šikovná arkádka, že jsem si nedal pokoj, dokud jdem misi nedoletěl :) Ideálně to hrát s gamepadem: https://rb-d2.itch.io/wingman
    Na alphu hodně slušná akce a zábava! Poprvé mi nevadilo koukat na letadlo zezadu. A navíc si při tom štelovat FOV v rámci hratelnosti.
  • Widl_CZ
    Počkej, jaký poslední hřebíček? Nintendo si může vyskakovat v klidu dál, peněz maj jak šlupek, konzole nedotujou...
  • Vogon

    Dark Souls 3 Ringed City gameplay

    https://www.youtube.com/watch?v=j8Ke647-xsU

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit