Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Monthly pack of fantastic games at an awesome price!

    https://www.g2a.com/game-deals?banner=main&shop=global
  • Mart9
    Díky moc za odkaz!
    Jestliže někdy před měsícem ve videu říkal, že si vydali interní betu (teprve interní betu!) a opravují chyby, jeho přání je 2017, ale realita 2018.
  • Morraw
    Velké tak akorát ;) http://imgur.com/a/bUPAs
  • Veskoslav
    Jak je to velké?:) Dej k tomu měřítko, třeba banán nebo Lego panáčka:-D
  • DwaR
    pekné lapače prachu :) škoda že mám malý byt a nemám to kam dať, nemusel by som ti v dobrom závidieť.
  • Predator2
    A je to víceméně dobře, že není. Když na to mají stále prachy, tak ať vyvíjejí. Ve finále bude záležet jen na tom, co vydají, ne kdy to bude. Co jsem to tak po očku sledoval, tak to má Vávra celkem pevně v rukou, navzdory poznámkám některých zdejších taky odborníků.
  • Jedna helmice ma ulomeny roh. Bych to reklamoval!!!
  • Morraw

    For Honor

    Sběratelka For Honor už dorazila *14* http://imgur.com/a/5nt9K Helmice jsou opravdu luxusně provedeny. Každá o váze kolem jednoho kila.

    Jinak kdyby někdo nevěděl, tak běží otevřená beta.
  • Pan_Klobouk
    Ja zas nekde cetl, ze ve studiu Warhorse pracuji ti nejzkusenejsi a nejschopnejsi lide z domaci herni sceny. Plan vyvoje byl nepochybne dobre pripraven a i pres neocekavane potize a drobne odklady, se kterymi se tak nejak pocita, uz tady hra davno mela byt, ze?

    Misto toho bylo datum vydani uz nekolikrat odlozeno, zadne finalni datum vydani vlastne doted nebylo oznameno, hra se meni pred ocima (ted na epizody, ted v jednom kuse, ted takhle velka, ted ji trochu zmensime, ale nebojte se nic, tohle tam nebude, tohle tam taky nakonec nebude...) a kdyz na to prijde, na Kickstarteru stale sviti rok 2015.

    Dalsi krasny projekt mistra Vavry, on je tim povestny. Doposavad ho museli pokazde odstrcit a vyhodit, aby ty "jeho hry" byly vubec nekdy dokoncene a vydane, Tady asi zadny strkalista a vyhazovac neni.
  • ringmancz

    Česká hra roku

    http://ceskahraroku.cz/vysledky-2016/

    pořádá to tiscali, ale článek nikde
  • Predator2
    Tak znovu pro natrvrdlé. To, že se oznámí, že nějaký rok vyjde nějaká hra, vůbec neznamená, že ten rok vyjde.
    To máš jako když se oznámí, že v nějakém roce bude dokončen a otevřen nějaký tunel, a jaksi to nevyjde. U vývoje softwaru není nic 100%. Jedna věc je plán, druhá věc je, jak se ho podaří splnit.

    Teď už to musí pochopit i mimino.
  • DwaR
    pozri si nejaké gameplaye, možno recenzie. kamarát to hrá a je nadmieru spokojný. asi je veľmi dôležité, či ťa tá hra osloví, alebo nie. nie je to... "tuctovka" určená širokému publiku. málokto sa v nej nájde.
    ja som ju skúšal a napriek tomu, že koncept hry by ma mal baviť, hra samotná ma nijak zvlášť neoslovila.
    osobne by som hru na skúšku kupoval v zľave, za plnú sumu len ak naozaj oslovila cez recenzie a videá.
  • MickeyMutant
    Takže ještě jednou, zjevně to stále někdo nechápe (to je takový otcovsko-učitelský obrat, moc líbí, budu požívat):
    1) Warhorse loni oznámili, že hra vyjde v roce 2017
    2) Dan Vávra včera připustil, že to není jisté
    Je tu tedy první, snad i nevýznamná zmínka o možnosti dalšího odkladu. To je taky jediný smysl těchhle příspěvků. Dík za výklad o strastech plánu softwarového vývoje, byl poučný, ač nevyžádaný.
  • Predator2
    Takže ještě jednou, zjevně to stále někdo nechápe. S vývojem softwaru je to tak, že máš nejěký plán. Podle něj se jede. To zahrnuje mít i konkrétní datum, do kdy to chtějí stihnout. I ve Warhorse takový plán a den nepochybně mají. No a jak se k tomu dni budou blížit, budou tak nějak tušit, jestli to klapne nebo ne. A je normální, že se stane, že se všechno poslední měsíc/týden/v den vydání něco pokazí. Od toho existují jisté procesy (tedy pokud má někdo projekt pevně v rukou), kdy někdo může rozhodnout, že tomu ještě zelenou nedá. Nebo rozhodne, že tomu zelenou dá a vyjde tahle konkrétní verze, ale že se bude makat na patchi, který se co nejdřív vypustí. Klasický vývoj.
    To, že ve Warhorse neoznámili přesné datum, znamená, že se ještě pár věcí může pokazit. Tedy když budou problémy, klidně z toho bude další odklad. U vývoje softwaru nikdy nemůžeš brát nějaké odhady smrtelně vážně. Dost záleží na tom, jakou si dali rezervu. Jestli plánují hru vydat někdy na podzim, klidně to sklouzne do dalšího roku. Jestli chtěli dokončovat v první polovině roku, je tu velká šance, že to zvládnou letos. Všechno je to jen o tom, jak dokážou odhadnout své možnosti a to, co je potřeba ještě udělat.
    To, že Warhorse mluví o vydání v roce 2017, znamená, že to letos chtějí vydat. Neznamená to, že se jim to na 100 % podaří.
  • MickeyMutant
    Na Steamu má celkově 31 % pozitivních recenzí (overall), za poslední měsíc (recent) je to už 41 %. Takže se nepochybně zlepšuje. Když ještě pár měsíců nebo let počkáš, tak to bude tak dobré, jak všichni předpokládali loni v červenci*4*
  • jindra.veliky
    Jak je na tom teď No Man Sky? Vyplatí se to koupit?
  • ringmancz
    kvůli tomuhle je FAQ

    You're billed $12 at the time you subscribe. With that payment, you unlock one game immediately to start playing now! Since you already paid for your first bundle, you'll get the coming Humble Monthly bundle when it's released on the first Friday of the month. After that, you will be automatically billed around seven days before each new bundle. You can also pay early to unlock one of next month's games!
    For example: If you were to sign up on October 10th, you'd pay $12 immediately. This payment would unlock the early-access title, and your first bundle of games when it's released on November 6th. You wouldn't be billed again until seven days before the next bundle is released on the first Friday of December.

    How do I cancel?
    You can cancel your membership at any time, but you’ll need to cancel at least a week before new content unlocks to avoid subscribing and paying for the next month.
    ust head to the Account Settings page, then click "Cancel my subscription"
    Your membership will be cancelled, and you won’t be charged for future months. All the bundles you’ve already received are yours to keep.
  • MickeyMutant
    Tohle jistě pochopí každý. Warhorse ovšem donedávna mluvili o vydání v roce 2017, a další možný odklad je tedy čerstvá novinka.
  • No zrovna podle toho nejistého Danova vyjádření to vidím na 2018. *2*
  • BbmM
    podobne som to pochopil z popisu aj ja, preto si to chcem overiť. chcem len tento jeden mesiac (zatiaľ).
    vďaka, pomohol si

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit