-
Nenaděláš nic *7* -
Diablo III
V rámci oslav 20. výročí vydání Diabla, tak lze získat tzv. Battlechest (III. díl+datadisk) jenom za 20 éček:) -
Lidi, když už je někdo tak laskavý, že Vám dá ten kód, tak ku*va aspoň napište děkuji a co jste si do p*dele vzali!
-
Díky, vzal jsem si Stalingrad.
Zrovna si jedu na WW2 vlně, takže přijde vhod. *3* -
PF 2017 Steam
Stalingrad....................3N5GD-KYYY8-J96W3
Cuban Missile Crisis.....3PF2H-XZ7VZ-MCNZJ
Cuban Missile Crisis: Ice Crusade..............3VQCN-KAH7N-C4570
7.62 High Calibre.....................0HQIT-RY5RA-PF2Q6
NecroVision...................0J4AK-0MLVH-08GKC
NecroVisioN: Lost Company.........0IWBN-7CNWP-W8XKB
NecroVisioN: Lost Company.........06CJC-Y4RLH-VRNFX
Parkan 2....................06KEI-EKCIV-HXMMZ
Naval Warfare........... 8H7DP-V0392-C5R4T -
Double post - prosím smazat
-
Díky, vzal jsem Ethana, chtěl jsem ho zkusit, ale po vydání jsem na něj úplně zapomněl *4*
-
Steam - The Vanishing of Ethan Carter
https://www.humblebundle.com/gift?key=UpUFf2DuGxKsxmfP -
Hry zdarma
Uplay - Assassin's Creed® Chronicles India
E3AC-KB4K-JCGL-FKY9
Uplay - Assassin's Creed® Chronicles China
DC7A-9H96-FQXM-PL3L
Uplay - Assassin's Creed® Chronicles Russia
DX3L-B8A8-3AAC-CGLY -
Tak na Gamesech to má jistých 8/10 když vezmu kolik je v redakci zrzků :D
-
Měl jsem to stejně. Jako cca 2000,- za všechna DLC pro ME3?! To ani náhodou. A přitom dost těch příběhových DLC pro všechny díly bylo hodně dobrých. Ale zas se není čemu tak moc divit, když dneska ty season passy od EA stojí majlant.
-
Víš Jacku, to že jsi dítě, které nemá ani základní školu, to mě nepřekvapuje. Zásadní problém s DLC pro ME2 bylo například to, že jelikož jsem měl klasickou krabičkovou verzi a Origin v té době byl naprosto v plenách a o přidání ME2 do jeho sbírky ani řeč, tak mnohá DLC nešla díky region locku či blbosti "místní" Bioware pobočky legálně v našem kraji sehnat. Příkladem budiž Arrival, který je docela zásadní pro další děj v ME3 a vysvětluje tvé uvěznění. A opravdu je úsměvné, jak človíček jako ty mi nadává do spíš či pirátů. Ty, socka, pirát a nevzdělanec:) Krásné:) Kdyby DLC fungovala 100% jako u ME3, nebyl by žádný problém s koupí.
-
Česká hra na Greenlightu
Na Steam Greenlightu je česká hra, Vestige of the Past. Z trailerů sice člověk není o moc chytřejší, ale mají tam lišku, takže to snad špatné nebude. -
I for one welcome our new Thargoid overlords
https://youtu.be/NNP0URw8zLI?t=2m -
EA nabízí zdarma přes Origin plnou verzi hry Mass Effect 2.
Díky, vyzobnul jsem to. -
Dotaz
Kde je gamesplay z Red Dead Redemption? YB nejdříve video přetáčelo,pak hlásilo chybu a teď už tam není vůbec nic? -
Nenadávej, Jacku. Uvidíš, že teď ti Veska odepíše něco, co si za rámeček nedáš, a bude vám pak oběma smutno.
-
Seš stejná špína né li větší než kterej koli jinej pirát *11* *12*
-
Měl bys. Jen ať si každý chytrák anonym hezky založí účet s obrázkem, ať vidíme, jak se jmenuje a jak vypadá, když už tady chce prudit jako my.
-
Tak já mám k ME 2 pouze Cerberus a Kasumi. Zbytek mám stažený, protože například takový Arrival není u nás legálně dostupný. U ME3 jsem dokupoval postupně DLC (Leviatan, Omega, Citadel). A pokud bych za sebe doporučil, tak Citadelu, jedno z nejlepších DLC a to nejenom ve světě ME. Ano, cenově to nevycházelo dobře, ale po desítkách hodin v MP u té hry, prostě jednou za měsíc koupit DLC.