Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ
    taky to mám
  • 0011

    dotaz nejen pro cenzora

    Když píšu do diskusí pod články nepřihlášený, píše mi to, že mám banána na 122 dní *8* to jste tak brutálně přitvrdili, nebo se jedná o chybu?
  • 0011
    Jo já to chápu, já se snažím bojkotovat agrofert tím, že se snažím nekupovat věci, které vlastní ale ono to vždycky dost dobře nejde, obzvlášť když vlastní nadpoloviční většinu sýpek v čr, ale i když bydlím v Praze tak aspoň vajíčka mám domácí *1*
  • nejak to nevyslo, o pirateni som neuvazoval. nejak mi to za to nestoji.
    fakt, ked dokazem kupit hru za 5,99 - 7,99 v zimnom vypredaji Steamu/Originu... preco by som to robil?
    ked uz nejake to desatrocie zarabam sam na seba? :)
    ...ale presiel som si tym, to je pravda
  • Prosím?
  • Lukyz

    Datum vydání MASS EFFECT: ANDROMEDA

    Evropa - 23.3.2017
    Více zde.
  • Chim
    rasista je v pohodě. horší kdyby to byl třeba komunista.
  • Jack1947
    Ha, nachytal se ani Draken tentokrát nežebral *15*
  • Ups... jeste tyhle "giveawaye" nemam moc v oku :D
  • Draken69CZ
    "nějaké klíče na výměnu"
  • Jestli ten Wasteland mas navic jak ja bych si mozna s dovolenim vzal...

    Mas neco co bys za ten Wasteland chtel? :D Kdyztak na steam (Drasta_CZ).
  • ringmancz
    senior gameplay designer, má to na twitteru, moby games i jinde
  • Tilwaen
    Dvojka byla IMO nejlepším dílem série.
  • 0011
    Ano já to četl ještě před tím, než jsem publikoval tenhle příspěvek, co to mění? I kdyby to byl ředitel firmy, tak jestli je chceš bojkotovat, tak si tu hru nekup, ale v žádném případě tě to neopravňuje k tomu omlouvat si pirátění. Proti pirátění mám rozhodně míň než proti pirátění a vymýšlení "etických" důvodů, proč si zrovna tuhle/onu hru stáhnu. Víš kolik japonských vývojářů dělajících hry pro západ o svých zákaznících uvažuje jako o chlupatých, nemytých gaijinech? Tenhle má koule aby to řekl nahlas a stejně si myslím, že jde spíš o recesi a snahu se zviditelnit (což se mu daří výborně), Já si andromedu koupím na 100%, jenom ještě nevím, jestli jenom na PC nebo jestli to vydají i na switch
  • to ani mna by to nebavilo, narazil som na to na webe, vyssie mas link
  • tak mozes tvrdit, ze si pamatas vsetko no
  • kukni o trosku vyssie - nejde o nosica vody alebo nieco take
  • ako gameplay designer ziadny
    ako Senior Designer at BioWare Montreal, velky - napr som si precital, ze navrhoval ze v Andromede nemaju byt ziadne postavy bielej pleti
    *7*
  • ringmancz
    jak zakomponuje gameplay designer svoje myšlenky do hry?
  • Morraw

    Steam klíče

    Po backnutí Wasteland 3 mi přišly nějaké klíče na výměnu. Jedná se o Steam klíče pro tyto hry:

    Wasteland 2 Director's Cut
    Shadowrun Dragonfall
    UndeRail (tady ještě zvažuju, že si to nechám)

    Seznam her o které bych měl zájem: Endless Legend, Endless Dungeon, Darkest Dungeon, Dont Starve, Valiant Hearts, Sunless Sea, Shadowrun Hong Kong nebo podobné.

    Jako bonus tu mám link na starší Humble Mobile Bundle 4
    www.humblebundle.com/...tnNq6N

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit