Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tiscali, mam na vas otazku:je dovod nekupovat hru(nepodporit developerov), ked jeden z jej dizajnerov je vyhlaseny rasista?
  • Kam zmizelo video a článek k Red Dead Redemption?
  • OPenetrator
    Tak presne tohle si rikam u temer každýho tvyho komentáře :D :(
  • Veskoslav

    Humble AC série:)

    https://www.humblebundle.com/assassins-creed-bundle


    P.S: Raději bych ocenil takové Bleskovky než nějaký žebříček prodejnosti ve VB, který je 99.98% zdejších čtenářů u pr*ele. A Bleskař má asi 3.1 dovolenou:)
  • Jack1947

    PS4 Pro verze hry Stardew Valley se potýká s technickými problémy.

    Ty vole tak tohle je moc teda *1*

    Ještě bych bral UNCHARTED4 byt to není žádnej grafickej zázrak ale indie hra ? Co má to snad nějaké bugy nebo propad FPS ?? *8*
  • stratego
    Jedná se o TOP100 nejprodávanějších her. Ne, o žebříček pirátů. Tak ticho!!!
  • Jack1947
    Protože No mans sky byl největší uměle vytvořenej hajp samotnejma hráčema? DIVISION se zase čkalo, že to nepůjde v už notně vyšlapaných šlépějích Destiny.

    No a pak už to lidem možná došlo hehe.
  • Veskoslav
    No ono je taky NMS nejvíce refundovanou hrou z AAA titulů loňského roku:)

    Ono si stačí porovnat současná čísla počet kopií a hráčů online: Dark Soul 1,3 kopií (14,5k ve hře), Fallout 4 4 miliony kopií (41 000 ve hře), The Witcher 3: Wild Hunt 2,5 milionu kopií (38k ve hře), No Man's Sky 800k kopií (2280 ve hře), Rocket League dejme tomu 2,5 mega (volný víkend a 63k ve hře), Dota 2 (590k ve hře), Counter-Strike: Global Offensive 26 milionu kopií (500k ve hře), XCOM 2 1,1 milionu kopií (9k ve hře), Tom Clancy's The Division cca dejme tomu 500k kopií (volný víkend a 30k ve hře), Sid Meier's Civilization VI cca 1,5 milionu (40k ve hře), GTA V cca 6 mega kopií (ve hře 100k), Total War: WARHAMMER cca 1 mega kopií (18k ve hře).

    Takže i když patřilo NMS mezi nejprodávanější tituly, co se týče současné situace, tak je naprosto katastrofální. Hru mám na GoGu a jestliže se o Elite řikálo, že je to příliš reálný a nudný simulátor, tak NMS je něco mezi Minecraftem pro 2 měsíce staré miminko a betaverzi alpha verze testovací verze původní Elite. Z vybraných titulů nevlastním GTA V, DS III, Civilizaci.

    Za sebe bych doporučil a roku do ohně dal (spíše Jackovu) za všechny z nich. Kromě NMS, DS III (hrál jsem pouze dvě hodiny a těžko soudit), GTA (projeté v rámci "rozhledu" mám až po 4. díl) a Civilizace, co mi nikdy moc nešla. U každé hry jsem strávil dejme tomu aspoň 40 hodin. A žádná mě nenudila. TW: W mě nadchla, možná proto, že mám rád ten svět a tvůrci si dali neskutečně záležet, Zaklínač 3 neřeším, to je veledílo, RL kdo by nechtěl mít raketové autíčko, ale moc mi to nejde, CS klasika, která baví od 1.2, i Division mě bavil, není to skvělá hra, je to mírně nadprůměrná hra, ale bavila mě a v maximálním nastavení si troufám tvrdit, že lepší hra v současnosti na pc není, Fallout 4, pro mě osobně stavím nad 3. díl, jo mohlo to být lepší, osobně bez módů bych to nehrál, ale přesto bych tu hru doporučil, Xcom 2 bez debat jedna z nejlepších her svého žánru.

    Takže opustíme-li od NMS, který je fakt propadák, osobně to nevidím zase tak hurá ovce, kupujme. Každá z těch jmenovaných her mě bavila, v každé jsem spokojeně utopil volný čas ať už sám nebo s kamarády. I ten Divison byla sranda a po posledním patchi doporučuji.
  • Kdo tvrdil ze PCckari nepodlehaji hajpu? :D
  • ringmancz
    DLC se počítalo k základní hře, jako u dalších her
  • Tam není datadisk W3, ale samotný W3, který byl hóóódně hypovaný.
  • Já se bavím právě o těch případech NMS a Divisionu, které jsou typické případy hajpovaných (a v druhém případě dobrých) her.
    Nejsem vocas, abych někomu kecal do toho, co hraje. Jen mi přijde vtipné, že já jakožto konzolista jsem ovce, protože hraju AAA hry, ale PCčkáři, kteří hrají naprosto ty samé hry v 9 z 12 případech u nejprodávanějších her samozřejmě ovce a kažuálové nejsou.
  • WH-TW bol hypovany,? *1*
    XCOM,Civ, datadisk W3 takisto?
    nepis szrcky
  • A prej že PCčkáři nepodléhají hajpu jako ovce konzolisti...
  • froztik

    Rust 2017 - Fanmade trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=gcvDUxdmntw
  • ringmancz

    nejvýdělečnější hry na steamu za minulý rok

    http://store.steampowered.com/sale/2016_top_sellers/

    celkem mě tam překvapuje Division a No Man's Sky
  • Nové Labůžo, tentokráté s otcem zakladatelem…

    https://youtu.be/Msw3xa9VDC0
  • Jack1947
    Nepřestanu nikdy nebo aspon do doby kdy budu moct psát *4*

    Ano je to boj a o to větší když máš těch dys poruch více- potom se ti jweště nějaké postupně udělaj.

    Tak něchci zatěžovat - mými problémy které nikoho nezajímají.
  • Kravicka

    WD 2 Timelapse

    https://www.youtube.com/watch?v=daJ2AecxY30
  • Pohoda. Musím přiznat, že pro mě games bez tebe už by nebylo ono. :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit