Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0011
    šťastný nový rok, řáně jsem ho fakt zapil, ale nevím proč píšeš jen ženám *1* hele vážně - dyslexie je běžnější porucha, než si leckdo myslí, s kterou se težce bojuje, já svůj boj vyhrál maturitou za jedna z češtiny v roce 2004, ale občas mám taky problém, ale spíš nepsat dlouhé, rozvité věty *4* jestli sem přestaneš přispívat, přestanu chodit na games uff to je hodin letím na kutě, dobrou noc/ráno
  • Jack1947
    YOur WET dream - nenaučím vydal jsem ze sebe už maximum ale přát si to samozřejmě můžeš... *5*

    Kdyby to byl hlavní můj problém tak bych i jásal... bohužel není

    *7*
  • Přeju i tobě, nechť se tento rok naučíš lépe psát!
  • Jack1947

    Štastný nový rok

    Tamtadadá, nevím co víc bych napsal doufám že jste řáně zapily a že je, starý rok příjemně ukončen a za námí -- --

    Vlastně, já vás mám všechny rád ( i když vy mě moc nemusíte někteří).
  • Veškerou hojnost do nového roku 2017 i Vám přeje Brumla

    1. Polda 6
    2. Bagr simulátor
    3. Popeláři
    ....
    ;) .... Ale Battlefield 1914 , FiFA a další pokračování COD si u nás taky pár lidí koupí .....
  • jamar28
    To je přesný!
  • Clovek se nemuze zbavit pocitu ze scenar psal id*ot... ten film je koukatelnej jen do chvile kdy se probudi posadka :D
  • Mart9

    Britský žebříček prodejnosti 51. týdne roku 2016: 1. Call of Duty: Infinite Warfare, 2. FIFA 17, 3. Battlefield 1.

    Proč mají Britové žebříček a Češi ne? Mě by zajímal ten český *11*
  • jamar28
    Jo, Prometheus byl co se postav týče vůbec zajímavý. Kapitánovi uvíznou dva chlapi v mimozemských ruinách, kde se povalují mrtvoly? Pohoda, jde si to rozdat. Chlapovi se v oku prohání mimozemský červ? Pohoda, jde si to rozdat. *7*
  • VaZqeZ_EU
    ..přesně ty ochranné obleky.. to mě hlava nebere.
    ..jo a ještě v Game of Thrones když v 9 dílu nebežel cik cak..
  • VaZqeZ_EU
    Stařík si hold usmyslel, že to na starý kolena ještě všem natře.
    No jestli se i neposere Blade Runner 2049, tak budu na 100% spokojenej občan.
  • No horsi nez Prometheus to byt nemuze ale co ja vim...
  • na Aliena sa tiez tesim(iste kino), ale fakt by uz mohli v tych holiwudoch vymysliet inu pribehovu linku ako "skupina buranov sa z nejakeho dovodu dostane na planetu kde je stroskotana lod spacejockeys, jeden, dvaja sa infikuju. zacne vyvrazdovanie a prezije to zena"
    ...a samozrejme, behat po cudzej planete bez skafandrov(inac by to mali tie spory tazke), to je take prometheovske :)
  • VaZqeZ_EU

    Alien: Covenant | Official Trailer

    Sice to nesouvisí tak úplně s hrami, ale pokud se snad najde přeci jen někdo, kdo neviděl...
    https://www.youtube.com/watch?v=H0VW6sg50Pk&t=1s
    Vypadá to, že si pan Ridley chce neochvějně napravit svou reputaci po poněkud kontroverzním posledním přírůstku, a vrací se pomyslným obloukem do jeho režisérských kořenů.

    Podle mého se tento film bude skládat ze 3 filmových linek:
    5% Prometheus
    35% Aliens
    60% Alien
  • Jack1947
    Samozřejmě proti gustu ...
  • Hanzales
    Jsem na tom taky decentně ujel :) http://steamcommunity.com/id/Hanzales
    Ale tenhle týpek má fajn profil: http://steamcommunity.com/profiles/76561198047901637 a jezdí mu to velmi rychle :)
  • Tilwaen
  • Czech_NoOb

    i know yo

    Tak určitě. *5*

    https://steamcommunity.com/id/Czech_NoOb
  • Jack1947
    To jsou zas voloviny *7*
  • Czech_NoOb

    booster pack

    Mám level 100 a booster pack mi padá pravidelně co týden.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit