-
šťastný nový rok, řáně jsem ho fakt zapil, ale nevím proč píšeš jen ženám *1* hele vážně - dyslexie je běžnější porucha, než si leckdo myslí, s kterou se težce bojuje, já svůj boj vyhrál maturitou za jedna z češtiny v roce 2004, ale občas mám taky problém, ale spíš nepsat dlouhé, rozvité věty *4* jestli sem přestaneš přispívat, přestanu chodit na games uff to je hodin letím na kutě, dobrou noc/ráno -
YOur WET dream - nenaučím vydal jsem ze sebe už maximum ale přát si to samozřejmě můžeš... *5*
Kdyby to byl hlavní můj problém tak bych i jásal... bohužel není
*7* -
Přeju i tobě, nechť se tento rok naučíš lépe psát!
-
Štastný nový rok
Tamtadadá, nevím co víc bych napsal doufám že jste řáně zapily a že je, starý rok příjemně ukončen a za námí -- --
Vlastně, já vás mám všechny rád ( i když vy mě moc nemusíte někteří). -
Veškerou hojnost do nového roku 2017 i Vám přeje Brumla
1. Polda 6
2. Bagr simulátor
3. Popeláři
....
;) .... Ale Battlefield 1914 , FiFA a další pokračování COD si u nás taky pár lidí koupí ..... -
To je přesný!
-
Clovek se nemuze zbavit pocitu ze scenar psal id*ot... ten film je koukatelnej jen do chvile kdy se probudi posadka :D
-
Britský žebříček prodejnosti 51. týdne roku 2016: 1. Call of Duty: Infinite Warfare, 2. FIFA 17, 3. Battlefield 1.
Proč mají Britové žebříček a Češi ne? Mě by zajímal ten český *11* -
Jo, Prometheus byl co se postav týče vůbec zajímavý. Kapitánovi uvíznou dva chlapi v mimozemských ruinách, kde se povalují mrtvoly? Pohoda, jde si to rozdat. Chlapovi se v oku prohání mimozemský červ? Pohoda, jde si to rozdat. *7*
-
..přesně ty ochranné obleky.. to mě hlava nebere.
..jo a ještě v Game of Thrones když v 9 dílu nebežel cik cak.. -
Stařík si hold usmyslel, že to na starý kolena ještě všem natře.
No jestli se i neposere Blade Runner 2049, tak budu na 100% spokojenej občan. -
No horsi nez Prometheus to byt nemuze ale co ja vim...
-
na Aliena sa tiez tesim(iste kino), ale fakt by uz mohli v tych holiwudoch vymysliet inu pribehovu linku ako "skupina buranov sa z nejakeho dovodu dostane na planetu kde je stroskotana lod spacejockeys, jeden, dvaja sa infikuju. zacne vyvrazdovanie a prezije to zena"
...a samozrejme, behat po cudzej planete bez skafandrov(inac by to mali tie spory tazke), to je take prometheovske :) -
Alien: Covenant | Official Trailer
Sice to nesouvisí tak úplně s hrami, ale pokud se snad najde přeci jen někdo, kdo neviděl...
https://www.youtube.com/watch?v=H0VW6sg50Pk&t=1s
Vypadá to, že si pan Ridley chce neochvějně napravit svou reputaci po poněkud kontroverzním posledním přírůstku, a vrací se pomyslným obloukem do jeho režisérských kořenů.
Podle mého se tento film bude skládat ze 3 filmových linek:
5% Prometheus
35% Aliens
60% Alien -
Samozřejmě proti gustu ...
-
Jsem na tom taky decentně ujel :) http://steamcommunity.com/id/Hanzales
Ale tenhle týpek má fajn profil: http://steamcommunity.com/profiles/76561198047901637 a jezdí mu to velmi rychle :) -
i know yo
Tak určitě. *5*
https://steamcommunity.com/id/Czech_NoOb -
To jsou zas voloviny *7*
-
booster pack
Mám level 100 a booster pack mi padá pravidelně co týden.