-
Lukáši, kde je recenze? -
Také se pochlubím
1) FIFA 17
2) Ratchet - koupil jsem o Vánocích, ale ještě nehrál
3)
4)
5)
6)
7)
- V hledáčku mám The Last Guardian a Inside až budou taky v parádní slevičce. -
Jop, tady je 45 minutové interview s Jimem Crawfordem. http://www.giantbomb.com/podcasts/the-jig-is-up-lets-talk-frog-fractions-2-with-jim-/1600-1844/
Spoiler - Hra se jmenuje Glittermitten Grove. -
Nejenom vegetaci, ale třeba i stíny http://images.nvidia.com/geforce-com/international/comparisons/watch-dogs-2/watch-dogs-2-shadows-interactive-comparison-001-nvidia-hfts-vs-low.html
nebo mlhu. Ale to už si zapne málokdo. -
Hodim sem svuj seznam
1. Battlefield1
2.
3.
4.
5.
6.
7.
Vic letosnich her sem nekoupil.Proste me nic vic nezaujalo. -
Battlefield 1 Update.
Taky vam po poslednim updatu padaji FPS v Battlefiledu? Problemy hlasi hromada lidi, dropy az o 10 FPS, stejnej problem mam i ja. Ted em to pada i v Rushi k 47 FPS, stejne tak v Conquestu a Operacich. Je zajimavy ze pocet hracu na serveru najednou nema vliv na vykon. V Dice asi zjistili ze to optimalizovali az moc dobre, tak to zamerne do.urvili aby sli s dobou.
Hergot psat sproste se tady nesmi ale posilat lidi do p.ce ve Figh Clubu jo, udelejte si v tom poradek, pokrytci!!! -
Jsou venku
Žabí zlomky 2 -
Líbí se mi zdejší letošní vánoční atmosféra. Je hodně přátelská. Pro zlepšení atmosféry tu dám svůj seznam top 7 her, aby jste viděli, co má rád Váš Femto *3*
1) The Last Guardian
2) Dark Souls 3
3) Final Fantasy XV
4) Inside
5) Odin Sphere Leifthrasir
6) Hyper Light Drifter
7) The Witness -
https://www.youtube.com/watch?v=oAKeROkrWJk
Za ty prachy to nabízí rozhodně dobrý poměr cena/výkon, který PC za tu samou cenu rozhodně nenabídne. -
Těch chyb je tam víc. Květ nahoře uprostřed nemá kus stonku, vlevo uprostřed chybí zase kus té větévky. Ale jinak je to pěkné.
-
Až na tu chybu v Matrixu v levém horním rohu dobrý, ale k čemu? Kvůli listí to hrát nebudu.
-
Konzolisti si to taky dají na PS4 PRO v high ? *7*
-
Watch Dogs 2
Musim u WD2 pochvalit kvalitni vegetaci, dost her na to sere a da tam strasne low res.
http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/99475435541524028/BE3AB0D454F62F469CD45A4A2EF52E878604B2F3/
Jinak doporucuji pokud mate High-end PC si to koupit a zahrat. -
To je celkem solidně "hipster" seznam.....Kromě dvou prvních míst je to buď Indie pixel nebo "adventura", která je nic moc (fakt celý žhavý hrát hru o smrti dítěte) nebo je to průměr jako Firewatch.
-
Top 20 her roku 2016 podle Sweryho 65(Deadly Premonition, D4)
http://www.giantbomb.com/articles/swery65s-top-10-games-of-2016/1100-5512/ -
Dekuju! Stastny a Vesely i tobe.... teda vlastne ty splneny sny a tak :D
-
Zdravím vespolek. Tož rád bych jen všem popřál.
Frázi pěkné prožití svátků a štastný nový rok si odpustím (to už jste slyšeli a uslyšíte ještě tak 100x), ale rád bych všem popřál, aby se jim v tom novém roce splnil nějaký ten dlouhodobější sen! Ať už herní, či neherní, materiální, či snad i lépe nemateriální :) A čím je ten sen dlouholetější, tím spíše ať se vám vyplní!
Hrám zdar. Nazdar :) -
já hry nakupuju, jako by vánoce byly každý měsíc *1* ale dostal jsem Division a daroval jsem retrohandheld
-
"tak silny hw jsou vyhozene penize" neni nazor ale blabol, plati dvojnasob pokud nejsi schopny to podlozit, cili cekam vzorec jak vypocitavas jaky hw je moc silny a na cem vubec stavis tvrzeni vyhozene penize. *4*
-
Tak jasně když má někdo FHD 60Hz panel tak je pro něj 144 fps naprosté minimum a už u 120 fps vidí cukání *15* Jasně chápu pokud ti to panel zvládne zobrazit proč ne, zas ne každá hra potřebuje takové fps a pak třeba oceníš větší monitor s vyšším rozlišením. Já mu jen napsal názor, ale on potřebuje mít místo 90 fps 120 na 60Hz FHD, je to pro něj hodně důležité jak je vidět *15*