-
Dík všem *4* -
Prostě jen taková blbost *2*
-
1) every Steam level - 5 friend limit increase
2) every 10 Steam levels - 1 more showcase to your profile (okýnko v profilu)
3) every 10 Steam levels - 20% more of a chance to get booster pack
4) bragging rights*3*
Takže machrovinka. -
Mám pocit, že se zvyšující úrovni se zvedá počet přátel, které můžeš mít
-
já jsem lvl 26 a občas, tipuju tak jednou za 2 měsíce, balík dostanu
-
Je ten Steam level k něčemu dobrý, nebo je to jen machrovinka?
-
Mě většinou chodí balíčky jenom z Doty *1* Ty pak prodávám a dokupuji na zbylé odznaky. Ale ještě se mi nestalo (kromě odznaků komunity a různých výprodejů), že by mi stačily kartičky pouze za hraní atd. (level 27).
-
Steam kartičky
Už delší dobu plánuju zvýšit můj Steam level pomocí skládání odznaků (momentálně lvl 15). Bohužel za poslední roky jsem dostal pouze 2 booster packy. S vyšším lvlem by měl mít člověk i větší šanci tyto balíčky získat. Máte s tím někdo lepší zkušenosti ?
BTW měl bych tu season pass pro steam verzi AC3, kdyby měl někdo zájem. -
Tak já dám nějaké trochu rozumější:
1. Rimworld
2. Stardew Valley
3. e-River: Cabin Journal
4. Software Inc.
5. Stellaris
6. Thea: The awakening
... a víc už toho co by stalo za řeč fakt není. -
Po posledním patchi upravili frekvenci zobrazení mlhy a konkrétně v čase 18:00 - 14:00. Nemá se zobrazovat každý den, ale mělo by to být častější. Stačí se vyspat a vyzkoušet :)
-
tady je muj, nevyuziju ho: WWS9Z3RV2-N6A43-KK9BW
-
Stejne je to parada, jak si nekdo (v ramci realismu) hraje s co mozna nejlepsimi stiny, nebo vegetaci... aby se na to nekdo dalsi uplne vyflaknul a nechal stat motorku svisle a bez stojanku. Ty dnesni hry, jsou tak vychytane, detailni a propracovane. :)
-
Tak už jsem Ratcheta rozehrál. A musím říct, zatím super HRA. Má výborné tempo.
-
Kód LEVEL
WWS9RBAPS-MVWSX-2F26M - kód z LEVELu 270 do World of Warships, ale píšou, že platí jenom pro nové účty, tak kdyby to někdo chtěl zkusit *4* -
Obrazem: Povedený cosplay na motivy hackerky Sombry z Overwatch.
Cosplay mozna povedenej, ale tomu kdo to sprznil photoshopem by meli zlamat prsty... *7* -
Mlhu jsem mel zapnutou a nevidel jsem ji ani jednou za dva dny, akorat zrala FPS i kdyz jsem ji nevidel.
-
Díky, hyper light drifter jsem si chtěl zahrát, ale zapomněl jsem jak se to jmenuje, mých top 5 je:
1 Fire emblem fates
2 Pokémon moon
3 Doom
4 Inside
5 Deus Ex mankind divided -
LV: Me to predtim v multaku nepadalo k 50 fps v podstate na high, jelo to krasne stabilne. Ted to lita i v rushi s 24 hraci.
-
No se zas tolik nečerti no, je to EA oni to obratem opraví *4*
-
Protože by jinak zdejší diskuse neměly úroveň.