Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
    teď jsem přišel z hospody, ale i tak bych dal dohromady příspěvek, co dává větší smysl než tohle

    např: ME2 je nejhorší díl série a ač má Lukyz pravdu, tak ty body byly kdysi ve slevě. jednou jedinkrát (možná i víckrát, nechci kecat)
  • Jo protoze je obrovsky rozdil mezi anonymem inkognitem a nekym s "opravdovym" nickem.
  • Jack1947
    Snad tam nebudou reklamy noo.

    Nějaký DLC tam asi i jsou i když jen výzbroj a možná i mise *12*
  • Lukyz
    Tenhle jejich systém DLC je naprosto k nasr... *16*
    DLC Citadel pro ME3 jde sehnat jen na Originu a jen za 1200 Bioware bodů, jenže prodávají varianty 800 bodů za €10 a 1600 bodů za €20 !?! Neskutečná žiďárna, navíc díky tomuhle systému není nikdy ve slevě a už několikrát byl samotný Mass Effect 3 levnější než to DLC *7*
    Neřeším ani ty prachy jako ten systém a už z principu jim na to kašlu!
  • owny
    A příběhová DLC za 50€...
  • Nikam nezmizel. Maj uz leta na webu bug kterej zpusobi ze clanek po odsunuti na druhou stranku zmizi. Uz se to po pridani dalsiho clanku zase objevilo.
  • Vogon

    Mass Effect 2 zdarma na Originu

    https://www.origin.com/irl/en-us/store/mass-effect/mass-effect-2/standard-edition
  • kostejnesmrtelny
    Kampak zmizel článek o ME:A?
  • Jack1947
    Tak jo, já ti věřím to byla spíš popichovačná *4* *2*
  • 0011
    nevím kdo ti dává mínusy, já to nejsem, ale takhle - v práci se nechci pořád logovat abych napsal rozvitou větu, navíc originálně nick měl být 11, proto to mám i vyplněné na profilu místo jména, ale zkus si založit mail s něčím takhle provařeným, ten byl obsazený ještě možná dřív než lidi z tiscali spustili ostrý provoz
  • Jack1947
    Otázka je proč bys psal v anonymu (nebo utíkal) když máš účet ? a jinak nenahlašuji ani jsem nenahlásil nikoho kdo mi třeba přál smrt nebo psal něco podobného.
  • 0011
    Mě nahlásil někdo jiný, ale nejsem mrcha nebudu bonzovat *3*
  • Jack1947
    KDo to říká ten to je

    Ne, fakt hlásíkm každého anonyma *1* Už jen z principu Mickey ty si fakt hlavička nebo ti dal někdo hlavičku ? *2*
  • MickeyMutant
    Je to kvůli tomu, že Jack všechny anonymy a poloanonymy pravidelně hlásí přes to tlačítko napravo. Systém pak bere tahle hlášení od registrovaného návštěvníka vždy jako směroplatná a automaticky banuje. Nejdřív na 24 hodin, pak na 48 atd., až se po určité době dostaneš třeba na svých 122 dní. Zkuste Jacka požádat, aby s tím přestal, to je jediná cesta, jak z toho ven.
  • MickeyMutant

    Od 20. listopadu do konce roku 2016 se prodalo přes 8,7 milionu kopií hry Uncharted 4 a 6,2 milionu konzolí PS4.

    To je příliš hezké na to, aby to byla pravda. 8,7 milionu kopií Uncharted 4 jsou totiž prodeje od květnového vydání, tedy takřka za osm měsíců. Když už bleskový ekonomický koutek, tak raději se správnými čísly.
  • Jack1947
    Jednou jsem měl BAn z anonymizéru na 396dní nebo kolik a to musela bejt chyba jak hrom lol
  • 0011
    dyk o tom píšu takhle ti klidně můžu ukradnout identitu i s obrázkem, akorát každý ví, že jsem inkognito nechodíš. Když už tak už, žádný polovičatý řešení, nemuseli by vymýšlet banán na ip, byl by na konkrétního uživatele, akorát ne na 122 dní, tedy 1/3 roku, to mi přijde extrémní
  • Jack1947
    Zrušil bych i inkognito Když už jsme u toho *4*
  • na co, když já jednak se podepisuju stejně, teda jako anonym bez nul, a druhak si každý si může dát inkognito jako já teď a napsat si tam jaký nick chce, to ať rovnou zruší i to zaškrtávací políčko "jako anonym". Tohle mi příjde jako krok zpátky
  • Jack1947
    Jedině dobře *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit