-
Proč? Stačí půl roku za tu dobu ta recenze už nebude zajímat nikoho ať si to pak dává kam chce. Pořád to píšeš špatně... *7* -
Standartně leda tak na nějakém blogu *3* Takhle velký web si jistě ošetří, aby všechna díla patřila jemu.
-
To právě záleží na té smlouvě jak to bude, ale pochybuji že by si to seznam/tiscali nepohlídal. Jen by tam mohl být uvedený autor to je snad slušnost. Několikrát říkali že něco vyšlo v Levelu a ten autor to pak může poskytnout jinde, ale musí dodržet nějakou časovou exkluzivitu. Třeba nám to někdo ve FC zítra osvětlí.
-
Ale takhle to přeci v těchto věcech chodí. Ty jako autor jsi sice autor, ale své dílo prodáváš někomu dalšímu. Je normální, že ve smlouvě bude dodatek, že si s ním mohou dále nakládat dle svého. Normální věc. Ta recenze patří ve finále webu, ne recenzentovi...
-
Pozor děcka je tu dospělák pozor *15* Ty znáš tu smlouvu? Ono standardně *3* je to totiž obráceně pořád je to autora jen to po nějaký čas nesmí uveřejnit jinde v tomto případě to vychází souběžně takže tak, ale to nic.
-
Jsem myslel že na právo tady máme místního znalce Dorkina *7*
-
Pravděpodobně games.cz v rámci smlouvy odevzdal své autorské dílo a všechna práva tím na games.cz přenesl. Jak s tím games.cz naloží, už je jejich věc. Poměrně standartní postup mi připadá. Vítej mezi dospělými.
-
No asi to rozdám, i ta 20% sleva do toho jejich předraženého shopu je nepoužitelná
-
Když na tom někdo může vydělávat dvakrát? Ok nechceš pro mě něco udělat?
-
Dobře ti tak to máš z toho že hledáš kde co nejlevněji ! *4*
-
Bohužel, letošní hry od Square Enix v Holiday Surprise Box jsou hodně špatný vtip.
-
Být autorem, tak shrábnu prachy a víc je mi úplně jedno, co s tím dál dělají.
-
Já to věděl že to je jedna velká zlá konglomerace *16* Tady se to potvrdilo *11*
-
Tiscali platí lidi by sem psali a pak to vychází jinde v lehce upravené podobě? WTF
-
Jo, myslím, že o tom byl kdysi článek na novinkách, když to startovalo a někdo se na to ptal i ve Fight Clubu, ale nevím už, jak to bylo dávno, takže od té doby to může být jakkoliv, najít se to tam nikde asi nedá, ale docela by to i sedělo vzhledem ke "zdroji" těch recenzí. A už jenom to, že nikde není jediné jméno nepůsobí moc seriózně, o morální rovině nemluvě.
EDIT: http://seznam.seznamblog.cz/post/130325951431/hrycz-spou%C5%A1t%C3%AD-ve%C5%99ejn%C3%A9-testov%C3%A1n%C3%AD-nov%C3%A9ho-konceptu tady to je, ale už teda víc než rok a půl zpátky, takže pokud už s tím Martin nemá nic společného, samozřejmě se omlouvám *4* -
to vypadá, aspoň se to tak tváří, že to jede pod seznamem tak jestli to není projekt místo toho TVgames
-
Martin Bach? Chceš říct, že si svoje recenze z Games takhle przní sami? Víš to jistě? Tomu se mi tedy nechce věřit. Vždyť i kdyby snad měli legální možnost měnit autorský text, převracet jeho postřehy, smysl, závěry a zveřejňovat jej na dalších stránkách, tak by tím přece plivali všem svým autorům přímo do ksichtu. Jako by říkali "Dík, že jste nám to vypotili, pro Games dobrý, ale jinak se nám to moc nelíbí, trochu to poupravíme, obrousíme růžky, přizpůsobíme hodnocení a nepodepíšeme. Pak to hodíme na naše inkognito stránky. V cajku, ok, ju?" Být autorem, vím naprosto přesně, kam bych je poslal.
-
pěkný, DSC znám, ale já mám radši víc arkádový věci, nedoporučil bys něco, co se podobá T.C. HawX? Věci jako Sturmovik jsou fajn, ale já si chci spíš zablbnout ve vzduchu než jako třeba v MFS X bojovat s podlě mě až přehnaným větrem
-
No pokud vím, tak za tím serverem stojí Martin, každopádně i když by to všechno bylo s Honzou domluvený, je to pořád HODNĚ podivná praktika....
-
Cenzura recenzí?
Úplnou náhodou jsem na stránce hry.cz narazil na recenzi hry The Last Guardian Honzy Olejníka. Text, ač nepodepsaný, jsem sice hned poznal, ale vzápětí se nestačil divit. Nejkritičtější pasáže jsou cenzurované, ostřejší výrazy zmírněné, nadpisy upravené, autor tedy nepodepsán a hodnocení výrazně změněné.
Může mi někdo vysvětlit, co to proboha je a kdo to má na svědomí? Opravdu můžete (někdo může) provést s autorským textem podobné vylomeniny a zveřejnit ho na cizích stránkách v takto zkryplené (omlouvám se, ale jiné slovo by tady nebylo dostatečně výstižné) podobě?
Douška: S údivem zjišťuju, že tahle recenze není na odkazované stránce zdaleka jediná, co leží obdobným způsobem zmrzačená, dobitá, vykuchaná a pohozená v cizí krajině*8*