-
Děkuji ježíšku *14* -
Láska nebeská *14* To je správný vánoční kýč...
-
Oddworld: Abe's Oddysee
Když už tu byl ten gamesplay :) XCTEQ-9IMFN-QBWVQ -
už mám v telefonu a každý ráno když jedu do práce a z práce tak sjíždím :D
-
*15*
-
Tak jestli to takhle cdí normálně, pak jsem v koncích protože tomu co nás učily ve škole se potom dá jen stěží v dnešní době věřit *9*
Možná to je jen dobou, že duševní vlastnictví vlastně nic neznamená a koupit/prodat se dá kdokoliv a cokoliv. Jestli pro autora je duševní vlastnictví jen jeho podpis tak je to ještě mnohem smutnější než předtím... Jsem myslel že je důležitá práce... ale třeba to je celé jinak a recenze se vlastně "pujčují" webům které jsou nějakým způsobem vzájemně spřízněné... To nic nemění na tom že to nechápu a asi nikdy nepochopím. -
ad MickeyMutant - Například proto, že by tě měl stud fackovat a osrdí stávkovat, kdybys po vykuchání něčí práce tu převálcovanou zdechlinu pohřbil ještě úplně jinou známkou.
A jako bonus, tu recenzi kuchal, upravoval a vysledne hodnoceni menil, nekdo, kdo danou hru ani nehral a nezna. Takhle to zkratka v tom nasem ceskem hernim prostredi a radoby prumyslu chodi. Vsichni si tu na neco hraji, ale hajzly maji na chodbe. Bohuzel. -
Například proto, že by tě měl stud fackovat a osrdí stávkovat, kdybys po vykuchání něčí práce tu převálcovanou zdechlinu pohřbil ještě úplně jinou známkou. Pokud to nechápeš, nikdy bys neměl pracovat s cizím textem.
-
Nehraje roli vzhledem k tomu psanému textu. Takže spíš proč si nedat hodnocení dle vlastního uvážení?
-
Ne, není to popis hry, je to recenze. Recenze, která má konkrétního autora. A proč vlastně měnit číselné hodnocení, pokud podle tebe nehraje vůbec žádnou roli?
-
O jaké přesně etice herního novináře mluvíš? Je to jen popis hry. A výsledné hodnocení tady nehraje vůbec žádnou roli. To by bylo divné až v momentě, když by šlo o kopii jedna ku jedné. Ale to není tento případ...
-
Nic pro pametnik ale podobne kvalitni hudba :D
https://www.youtube.com/watch?v=FEV9zjHiICA -
Je naprosto pochopitelné, kolik vášní tohle vzbuzuje. Jedná se o naprosté porušení etiky herního novináře. Nevím, kdo za to může, ať už autor Olejník (cosi mi říká, že ten to zrovna nebude), administrátor Bach či někdo úplně jiný, ale použití totožné recenze v odlišném kontextu je něco naprosto neodpustitelného, co by si žádný slušný herní novinář nikdy neměl dovolit.
-
Nesmysl. Je pravděpodobné, že někdo může disponovat s Olejníkovou recenzí. Aby naplnili obsah dalšího webu, tento text "recyklovali/upravili". To není cenzura, jak se tady někdo snaží tvrdit, to je jednoduše modifikace, aby tam měli ten obsah. A je pravděpodobné, že ten, kdo to dělal, si jednoduše hru ohodnotil jinak, méně kontroverzně. Důvody můžou být různé. Třeba to je opravdu jeho názor. Popřípadě tam nepotřebují nic kontroverzního (tady je kontroverze v pořádku, to budí zájem veřejnosti).
Daný herní novinář nic tak dramatického neprovedl. Je celkem překvapivé, kolik vášní tahle blbost vzbuzuje. -
Ať už je to legální či nikoliv, jako že pravděpodobně bude, tak je "převedení" recenze z 5/10 na 7,5/10 z morálního hlediska opravdu svinstvo největšího kalibru a herní novinář, který je za tohle zodpovědný, už by nikdy s herní novinařinou neměl mít nic společného.
-
Naprostý souhlas! *3*
-
Tak Brazers dělají XXX filmy z různžch her a zdá se že to nikomu zas tak nevadí, neb by se ozval.
-
Každý přece ví, že nejlepší vánoční film je první Die Hard.
-
x_ander: Tvořím autorská díla na zakázku a ve většině případů se mé jméno nikde neuvádí... a je to běžná praxe. To, že zadavatel může dílo používat i nadále, je samozřejmě ve smlouvě.
-
Středeční "film pro pamětníky" : https://youtu.be/bFuW54Bjq9E
Tak to vypadá, že letošní vánoce nepojedu pohádky, ale (nejen) akční filmy 80 a 90 let. *1*
Teď už se jen nemůžu dočkat na ten System Shock remake, potažmo i trojku :)