Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw
    "Test of Time" - AoE 2. Věčná klasika :)
  • ringmancz
    zjevně jsi nepochopil, že jde primárně o dobročinnej účel té akce, ne o hry
  • Draken69CZ
    No hlavně ty 980Ti ve SLI v té době nebyli za hubičku *15* Pro normální PC to nemám absolutně význam vyhazovat peníze za lepší ram, pokud jedeš 1080 ve SLI tak už ti pak asi bude jedno připlatit si za rychlejší ram kde to něco přidá.
  • no ja nevim. gw kdyz clovek hral, tak uz tam toho moc nenajdes. za 30e je to sbirka volovin a meh her. kdybych si z toho zahral mozna dva tituly tak moc.. prijde mi to zatim jako doplnovani trash sbirky do steamu- ocekavam jestli teda bude jeste nejaky velky finale.. stejne si nemyslim ze to za neco stoji takovej styl bundlu kdy se to tim balastem nacpat musi aby tech her meli dost na kazdej den.
  • jo, obycajne ddr4 2400MHz(16GB) od juna zdrazeli o 40€ - zo 60€ na 100€
    tie 3200-4000MHz ani nepozeram :)
  • tak to sou uz znatelny rozdily teda, jen to asi dost zabiji cena..
  • inac, vsimol som si na inom fore ze zhanas info o tomto
    http://www.in.techspot.com/features/hardware/ddr4-memory-at-4000-mhz-does-it-make-a-difference/articleshow/52395281.cms?page=3

    ano, pride mi to tak. z toho co si pamatam z knih a pod. Geralt bezne nebehal po svete s trickom dole a napucenymi svalmi, tj cela ta prezentacia ide smerom, ktory nepreferujem
  • Draken69CZ
    Tak pokud to říkáš ty tak to tak bude, já to tam nevidím.
  • Obrazem: Fotky z cosplay kalendáře na motivy Zaklínače.

    pride mi to take GAY, a to ze tam su aj tie dievcata, nic na veci nemeni
  • Jack1947
    Deathwing, možná že online je to ijiné ale základní(kampan) hra s uzoufání nudnou tower defence stylk kampaní je oničem.
  • Jacku, že ty sis zase nevzal prášky
  • Veskoslav

    Jeden z největší Humble vůbec:)

    https://www.humblebundle.com/yogscast-jingle-jam

    Mimojiné plná verze GW2, kdo by měl chuť na MMORPG.



    A také si nezapomeňte vyzvednou Grid 1, je zdarma do zítřka:)
  • Vogon

    Prodloužený trailer na Cup Noodle XV

    https://www.youtube.com/watch?v=pCU1bVzYAnQ
  • Veskoslav

    Space Hulk: Deatwing

    Takže po 2 a půl hodinách ve hře. Z toho 10 minut při vydání a po posledním patchi 2 hodiny bych se chtěl se čtenáři podělit o dojmy z hraní.

    Na rovinu. Hra v den a týden vydání prakticky nehratelná, padala, zasekávala se, jakmile jste měli např. českou klávesnici, tak hra nereagovala atd. Po posledním patchi a zmíněných dvou hodinách hraní (1 single mise a dvě MP mise s živými hráči) hra jede naprosto plynule a dle mého vypadá skvěle. Není to samozřejmě špička, ale co se týče zpracování vraků a prostředí hry, obzvlášť Svatyní či soch, tak nemá konkurenci. Osobně bych to graficky posunul mírně nad Warhammer: The End Times - Vermintide.

    Takže jsme grafiku smázli. Co bych vyzdvihl a hraje podstatnou roli ve hře jsou zvuky. A pokud si vzpomenete na posledního Aliena, tak zvuky řadím ve hře na stejnou úroveň. Dunění zbraní, kroky terminátorských zbrojí, řev Tyranidů, obzvlášť lahůdkou je pak střelba do masivních zvonů. To se pak rozléhá po celé lodi.

    Samotný gameplay vychází jak z deskové verze hry, tak z té stařičké hry z roku 1993. Mapy jsou masivní a systém chodeb, místností, chrámů, svatyní, opevněných můstků Vám dá občas solidně zabrat. Jinak klasický gameplay. Prvotní průzkum lodi a pak se prostřílet přes miliardu nepřátel ve jménu Boha Císaře. Nic překvapivého. Ale hraje se to dobře a pokud Vás baví hry typu L4D či již zmínený Warhammer, budete u toho spokojeně sedět a kosit pomocí stařičkých a nespolehlivých plasmagunů tisíce nepřátel. Co se týče AI v misích, řekněme, že o něco chytřejší verze z L4D:) Živé hráče to rozhodně nenahradí.

    Takže hra na mě celkově působí pozitivně. Po prvotním průseru hra jede pěkně, síťová hra stabilně a pokaždé jsem čekal cca 40 vteřin než mě to hodilo do party. Ke zmínce samozřejmě patří možnosti vybavení vojáků a jak toho Vašeho, tak AI spolubojovníků. K tomu si připočtěte systém schopností jako měl DoW II například (žlutá, zelená a fialová cesta) a za mě osobně další z příjemných překvapení tohoto roku.
  • Jack1947
    Lel to už bylo na SCORE DVD nebyla špatná hra hezkej ppokus ale krátká a nepřliš povedena slabý klon(Max Payne) ale z čech ( v době kdy hry v čr ještě něco znamenali)
  • SalemCZ
    To je ten český Max payne?
  • ringmancz

    za hodinu to začne

    https://www.youtube.com/watch?v=QJW_ML5aE9E

    a pojede i hlasování o hry roku, Half-Life ignorovali :(
    http://store.steampowered.com/news/26415/
  • Chim
    Každý máme tu etickou hranici posazenou jinde.
  • Lukyz
    Vzal jsem si Matadora, díky!
  • Joshua

    Steam

    7.62 High Calibre.......................0I050-8H5EV-3IL3P
    El Matador..................................06CJA-V97BN-W9WL3
    Contagion...................................JCQ02-464H9-49AQ3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit