Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Máš recht s upraveným configem jsem dopařil před lety. Klidně bych byl rád za stejnej styl ale kdyby byl jinej hrdina tak by neurazil třeba příběh Batmanova Syna nebo Dicka Graysna(popř Robina).

    Upravenej Config byl na YT a jel v poho i na originále. Jak už jsem tehdy psal jen drobné záškuby ted už spravily i je. Nejspíše.
  • Draken69CZ
    A už to šlape bez problémů? Docela bych si to zahrál mezi svátky ideální čas. Ještě jestli zahrát i Batman: Arkham Origins nebo to už nechat ležet.
  • Jack1947
    Tak pro tebe nooo *6*
  • Morraw

    Arkham Knight

    Při vydání jsem se poslednímu Batmanovi obloukem vyhnul. Za což mohl hlavně tragický technický stav i po několika měsících. Díky tomu jsem ztratil o hru kompletně zájem a myslel jsem si, že si ji nikdy nezahraju. Ale to bych udělal velkou chybu.
    Hra je ve skutečnosti skvělá, což nově reflektuje i Steam. Nové vychytávky, auto funguje skvěle, spousta obsahu a především psychologický profil Batmana a temnější a dospělejší atmosféra.
    Až teď dokážu plně ocenit, jak dokázali v celé sérii vykreslit Batmanův svět a především vztah mezi ním a Jokerem. Klobouk dolů. Věřím, že se v budoucnu dočkáme restartu nebo hře věnované jinému hrdinovi.
  • Draken69CZ

    K novému notebooku Asus ROG dostanete závodní pecku Forza Horizon 3 zdarma

    Tu si však nestáhnete protože W10 Store je na pytel *10*
  • Jack1947

    YouTube trápí podobné technické problémy jako minule a tak jsme byli nuceni GamesPlay Project Argo opět zrušit. Omlouváme se.

    To už je neskutečný cco ? jakej sabotér tam řádí že to zase nevyšlo *8*
  • ČSSD *1*
  • Inquisitor
    Tvl ty to tady musíš sledovat 24/7, to jinak není možný.
  • Draken69CZ
    Nic pro mě *3*
  • Kozy
    Legend of Grimrock 2
    KVCBZ-K787R-W7FM8

    TIS-100
    2GH2M-9AWF7-KMEZB

    Nemáš zač Drakene
  • homeles8

    Diablo 3

    Nerozehrál by si tady se mnou někdo novou postavu v D3? Že by jsme hráli ty postavy jen spolu :-) Jen tak, v klidu.,, Jsem na to psychicky špatně a potřebuju online kamaráda.
  • Ano, on ti tím říká, že za to ale nemůže youtube, ale google jako takový.
  • froztik
    https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/google-ma-vypadek-nefunguji-jeho-maily-vyhledavac-ani-dalsi/r~68208466b0e411e6a222002590604f2e/ *7*
  • karlman.hajsky
    No mě třeba Youtube nefunguje.
  • YouTube trápí podobné technické problémy jako minule a tak jsme byli nuceni GamesPlay Project Argo opět zrušit. Omlouváme se.

    Ty kraso, to uz je fakt surovy... *13*
  • Radkaa

    YouTube trápí podobné technické problémy jako minule a tak jsme byli nuceni GamesPlay Project Argo opět zrušit. Omlouváme se.

    To asi nebude problém YouTube, ne ? *15*
  • Taky je tu moznost spachat sebevrazdu.
  • MickeyMutant
    Pár novějších kousků z nadějně se rozrůstající sbírky*14*

    Logicky mi z toho vychází, že Tiscali si o mně musí myslet, že jsem starej, vystrašenej, tlustej a plešatící analfabet, co má problémy s inkontinencí. Dík, Tiscali.
  • 0011
    I ten pruh se dá vypnout, ale já ze solidárnosti mám adblock vypnutý na games pořád a v práci ani nemám jinou volbu *1* ale kupodivu mi to ukazuje většinou relevantní reklamu ať už k tomu co dělám, nebo k mému hráčskému já, akorát netuším co se snaží naznačit tou reklamou na deodorant *2* navíc pokud jsi fakt masochista, tak si ty reklamy můžeš nastavit, nevím kde všude to jde, v chromu 100% ale osobně neznám nikoho, kdo by se s tím tak nimral, pochopitelně
    edit: tak všude a na všechny reklamy to nefunguje
  • Draken69CZ
    Furt je tu možnost, že ti za nepatrný obnos reklamy vypnou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit