-
to jo, ale (Acti) Blizzard zrovna nejsou pověstní tím, že by svoje hry dávali rychle do výprodejů -
Ale je to taky o fous starsi hra.
-
Doba se změnila ... za online na pár let připlácet nemíním .
Já vám nevím , Titanfall jde už podruhé naprosto mimo mne . Když mám chuť na roboty , zahraju si Hawken , když na střílečku tak Heroes and Generals .. pro mne za mne ani ten Battlefield 1 doma být nemusí ..... -
bude Black Friday, tak už začínají slevy. Overwatch je taky skoro za půlku a není to prodejní propadák
-
TF2= Team Fortress 2....
-
Jen "3000" hráčů to hhraje ale ne ty to asi dostali jinak není možné aby se to neprodávalo ( nicméně je pravda že jsou nizší prodeje navzdory dobrým hodnocením a zároven budoucnost dalšího dílu je ve hvězdách)
Kdyby se měl člověk rozhodnout jesli COD nebo TF2 bral bych vždy TF2. -
Nulu muzes vylepsovat jak chces, bude to porad nula.
-
Sice jsem to vubec neplanoval hrat ale to je tak levny ze jsem to musel koupit :D
-
Neprodává se? To ale není možné. Přece ty excelovské tabulky jasně ukazují, že hry se nejlíp prodávají na podzim. To ví každý správný manažér.
A teď vážně. Hra je vylepšením snad ve všem od předchozího dílu ale EA to naprosto zazdilo svojí prodejní politikou. Jen tak dál EA. Zničte si nadějné hry. -
Titanfall 2 - sleva 50%
Na Originu je sleva na Titanfall 2 30%, v objednávce dejte promo kód TITAN20 a máte dalších 20% dolů. Nevídané, na zcela novou AAA hru dát takovou slevu, evidentně se jim to vůbec neprodává a potřebují tam dostat další hráče. To načasování na stejný termín vydání s BF1 vymyslel v EA asi nějaký génius. -
mashinky (transport tycoon)
Ahoj, nedávno to tu někdo postnul u Transport Fever, koukám při čtení toho blogu to bylo dříve i tady v tea a fight clubu. Tak nejak jsem se do toho zakoukal a citim potřebu dát o tom zase trochu vědet :)
http://mashinky.com/blog/media/
Všem co je tohle oslovilo jako mne doporučuji prdnout email do newsletteru, abychom věděli, že to můžeme GreenLitnout a pak i podpořit ;o)
Já míval u TT zápěstí modré a něco mi říká, že se to bude opakovat :) -
tak nám to čekání na slevu krásně vykrystalizovalo v čekání na hotovou hru
-
Jen výmluva, protože se nemají lidi, který by jim něco smysluplnýho napsali, tak radši budou dělat "obsaď věž" v různejch prostředích a žánrech.
-
Ubisoft se chce v budoucích hrách zaměřit méně na lineární příběh a vsadit především na otevřenost, která hráčům dovolí vytvořit si příběh vlastní.
Ubisoft by radšej mohol urobiť po dlhej dobe poriadnu lineárnu hru, lebo ich staršie a aj aktuálne hry sú katastrofálne. Či už po stránke trápneho príbehu a hrozne napísaných dialógov a nezaujímavých postáv. A o hroznej náplni v zbytočne otvorenom svete ani nehovorím.A to čo je v tejto novinke spomínané aj robia a je to hrozne spracované a nudné. -
a ještě se dá vyzkoušet Steep
-
Overwatch si může te od 18.11. do 21.11.
Overwatch na víkend zdarma -
Vzhledem k příběhu posledních Watch Dogs to ale vypadá jako celkem dobrý nápad.
-
Ubisoft se chce v budoucích hrách zaměřit méně na lineární příběh a vsadit především na otevřenost, která hráčům dovolí vytvořit si příběh vlastní.
Když slyším to sousloví "Hráč si bude moci vytvořit příběh vlastní", tak je mi jasný, že to bude nudná hra, která nebude mít absolutně žádnej tah, jen milion sběratelských kravin kolem. -
Agony úspěšná na Kickstarteru
Jestli jste nevěřili, že vás čeká Peklo, tak teď už to máte díky Kickstarteru oficiálně potvrzené. -
beta steam patch do Dishonored 2
6GB, opravuje chování myši, prioritu procesu a fyziku na AMD. další patch, 1.2, má vyjít příští týden
https://steamcommunity.com/games/403640/announcements/detail/650037138898335918