-
Nz, opravdu krátkej Cloud gamingovej dotazníček tak nevím jestli mé odpovědi k nečemu budou. Niccméně jsem vyplnil -
269. číslo časopisu LEVEL vyjde oproti původnímu plánu až v pondělí 21. listopadu. Na jeho obálku a největší lákadla se můžete podívat na Facebooku.
No to už vydržím - doufám že bude nařacháno k prasknutí! ( hehe asi ne no) -
Průzkum k maturitní práci
Zdravím zdejší komunitu. Právě pracuji na své maturitní práci na téma cloud gaming chtěl bych vás požádat o vyplnění krátkého dotazníčku na toto téma. Každému, kdo tak učiní, mockrát děkuji. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfRGY0NKPLNPXa8Vkf09bScR-0499dFm_ddJ4WIO1lj2r5YrA/viewform?fbzx=4856908069289264000 -
Co třeba si zrušit v mailu příchod novinek? Věřím, že to zvládne i "člověk" jako ty:)
-
Dotazník PS4 vs Xbox One
Ano, je třeba přihlášení na Google, jelikož jinak by dotazník ten stejný respondent mohl vyplnit několikrát a zkreslit tím výsledky, takhle to jde hůře - leda založením více účtů. -
Rád bych ti to v tom dotazníku vysvětlil, ale bohužel je na přihlášení.
-
Ultimátka je jak se to říká gamebreaking ?
Neřikám že ne ale může to hru docela ztížit když bude mít nepřítel Sombru která bude nebezpečná, jo jasný na blízko je zranitelná to jo ale jak to bude hrát někdo zkušenější můžou to bejt problémy ( našztěstí jak jsem psal Blizzard takovéhle věci řeší zpravidla rychle - nicméně bykopnutí ze hry pomocí Anny tak nějak přešel - no ono to je jedno když ten trolling v QP brzy zmizí)
Záleží jak moc velkej dmg bude mít její ultimátka- pak bude nerf ( nerfují se i postavy co nemají takový dmg).
To že nemůže hacknout některé postavy je fajn ale ty já stejně nehraju ( většinou). -
Od dnešního dne do konce týdne si můžete zdarma vyzkoušet PS4 a PC verzi hry The Elder Scrolls Online.
Jn přišel mi otravnej mail - tedy už se to konečně pozvolne šine do F2p ?
(těch mailů mi od nich chodí spousta proto otravnej)
Chodí mi to do SPAMU jen je otravné se tam koukat :D -
Sombra je naprosto jednoduchý hrdina na counter. A její palebná síla je nejnižší ze všech DPS. Čistě podpůrná jednotka, co dělá skvělý binec. Ale jednoduchá na zabití. Všechny typy věží ji netekují, stačí ji zasáhnout a demaskuje se. Teleport je pouhý teleport. Jediné, co je u ní smrtící je hackování postav, ale opět, lehké ji při tom zabít.
-
Arcade kvituji ale Sombru tu si mohli nechat - ugh... To bude hrůůza - nejhorší bude až udělaj z Quickplay normální comp protože ted nebudou hráči umět hrát hrdiny co nechtěj *7*
No, jistě limit na duplikáty ale nějak střídmě když už a ne takhle agresivně *7* Je to Blizzard takže se vše hned může změnit. -
Jj, já bych ty všechny počítače a internety zakázal.
-
Pokud správně chápu, tak dělali a sdíleli ty screenshoty pomocí "share" funkce na PS4 a pokud vím, tak Sony píše v pravidlech používání, že sdílení sexuálního obsahu bude trestáno. Nechápu, proč to lidé zkouší, vždyť Sony vždy jde proti naprosto jakékoliv nahotě ve hrách. Je to japonská firma, takže vážně netuším co lidi čekali. A slyšel jsem, že ve hře je nudistická kolonie, takže chci vidět jak ji Ubi "opraví".
A prý je to v SF docela normální. V Quick Looku od Giant Bombu si Jeff Gerstmann pochvaloval ,jak dobře je to město udělané, jelikož se dokázali navigovat bez mapy, ale litoval, že nikde nevidí nikoho vykonávat potřebu. Jsem rád že Ubi nevynechal ani tuhle složku kulturního života v SF. -
Overwatch
Vyšel docela podstatný 1.5 patch. -
Odporný.
-
Včera vydaný patch (v1.04) pro Battlefield 1 zhoršuje na konzoli PS4 Pro grafiku i výkon hry.
Běhalo to příliš dobře na to, aby to mohli nechat jen tak. -
My víme že to dělá skaven schválně aby popudil LV a rozproudil Flame *4*
-
Nebo Sony ? už takhle blokli Jihád ( protože to je jméno spojené s terorismem *7* )
-
To už asi jo *15* ale jak jsem psal to musíš na někoho jiného ne na mě *3*
-
V PC mám gtx1070 a nové drivery mi nezlobí. Asi to bude kus od kusu.
-
Samozrejme ze ne, ale zit repostovanim vseho negativniho o moji neoblibene znacce na vsechny fora co me napadnou je spis diagnoza nez informovani. *3*