-
Jako že bych to psal já ? uhm... ne to asi ne *15* Jen to nadhazuji jako tip ale chápu asi moc práce i tak a musel by se přibrat ještě někdo - Bleskaře práce tvrdá je -
nahota ve Watch Dogs 2
grafici si vyhráli s modelováním, ale když nasdílíte obrázek ze hry na PS4, tak dostanete týdenní ban
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1314516
kompromitující materiál
hippie party
tohle je zjevně v SF normální -
Nech Jacka žít, pam pa dam pa pam
-
Shitstorm tady spusti i recenze s ciselnym hodnocenim :D
-
Tiscali Games - Kategorie:
Bleskovky Datum vydání Hardware Návod Preview Dojmy z hraní Recenze Rozhovor Obrázky Téma Video Byznys Komerční sdělení / PR Podcast Oznámení Retro
Vidis tam hardware? Ja tam vidim hardware. Ke hram to asi patri. A na Tiscali Games to asi taky patri, konecne mysli si to i samy Tiscali Games. ;) -
Žádná sláva
Tak mě to nepřijde jako nějaká extra třída. Jediný co tam je hezký je jak se hejbou vlasy. Jinak už jsou na světě hezčí hry. -
Na tom, kdy bude recenze té či oné hry, přece podle redakce nezáleží.. *8*
-
Nová technologie ASW umožňuje zahrát si s Oculus Rift i na sestavách s grafickými čipy nVidia GTX 900 / 1000 či AMD RX 400.
jako že doteď na těchto grafikách VR nefungovalo? :D booooože, to je další blbost (chtěl jsem napsat něco horšího) v krátké době cos vyplodil. stejně jako ten dotazník od Segy v japonštině -
Už aby byla recenze.
BTW je to i na JRC, takže jasné PR. Což ale není nic proti ničemu. -
Já semj pro, řipadá mi jako dobrý nápad (fakt) a a kdy je to no no jen copy & pasta, který nazabere moct času (snad) , nechceš se ujmoút - TY?
-
FB - Games.cz
Co to proboha zkoušíte s tím Dedsecem?
To je placený PR nebo vaše vlastní iniciativa? *7* -
Bleskovky
Nebylo lepší psát i neherní ? když tady ty herní sou pozdějc a žádná sláva dle ohlasu to většinou není ( ne nemyslím zprávy myslím spjaté s herními věcmi ale ne jen o hrách a zařízeních) viz třeba například - Na nejmenovaném webu se probíra soud s "hráčema" co falešně nakoupily Fifa coins a vydělali před prodejem snad několik mld korun? wtf *8* Nebo babička co byla neprávem osočena policíí v kanadě v emailu že stáhla hru a je toho víc (stačí umět hledat) jo jasně mrzoutin namítmnou n no jo pak by se sem mohlo psát všechno možné ano klidně kdyby se nebanovalo za rozšíření z jiného serveru. Já v tom problém nevidím nicméně zdroj se uvést by měl je to tak nějak v netiketě *3*
Ono vlastně co si budeme nalhávat to copy & paste nezabere tolik času a možná by to bylo i zábavnější a rozhodně zajímavé v období kdy třeba není kolik co psát. Z toho co se uděje v herním světe je toho tady všeho všude naprosté minimum ( neherně). -
Ještě, že Thiefa v této podobě zrušili, protože z původní série by kromě jména protagonisty vůbec nic nezbylo. Zasazení do moderního velkoměsta, rychlý spád děje, váha kladena na akci, bojování jako podstatná součást hratelnosti, poloautomatické zbraně, žádný Garrettův morální kodex, dosavadní kánon celý postavený na hlavu, ...
Nový Thief některým lidem nemusel úplně sednout, ale tohle by byla totální katastrofa. -
DF a FFXV
https://www.youtube.com/watch?v=Ew0_5fF0WaM
Dle DF jedna z nejlépe vypadajících her roku, musím se sklonit před animacemi a celkovými detaily obličejů atd. -
Normálnímu jo.
-
Normálnímu člověku to řekne? Tak to pochybuji, jsou tam nějaké bláboly ale jasný chápu jde o to že byli připravované a pak zrušené nějaká pokračování OK, chápu... Jinak to je spíše pro ně podstatné něšjaké seznamy a bůhvíco.
Trochu infa o zmíněných hrách *1* -
Design dokumenty Deus Ex, zrušeného Thief 4 a zrušeného Deus Ex 3
Deus Ex: https://drive.google.com/file/d/0B2_-knUokw90RzIwUEJsU2pYdWs/view
Thief 4: https://drive.google.com/file/d/0B2_-knUokw90bGhZVkQxR1hYVHc/view
Deus Ex 3 : https://drive.google.com/file/d/0B2_-knUokw90eTRfZEs3amVWQWc/view
Ty poznámky by měl být rukopis Warrena Spectora. -
3) prostě zdejší "bleskař" *1*
-
Video: Fanoušek Command and Conquer 2 předěl hru do Unreal engine 4 a přidal podporu VR.
1) je to Red Alert 2
2) není to předěl(ávka), ale jenom proof of concept jak tam sám píše -
sběratelka Mass Effectu se taky prodává (primárně) bez hry