Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Jako že bych to psal já ? uhm... ne to asi ne *15* Jen to nadhazuji jako tip ale chápu asi moc práce i tak a musel by se přibrat ještě někdo - Bleskaře práce tvrdá je
  • ringmancz

    nahota ve Watch Dogs 2

    grafici si vyhráli s modelováním, ale když nasdílíte obrázek ze hry na PS4, tak dostanete týdenní ban

    http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1314516
    kompromitující materiál
    hippie party
    tohle je zjevně v SF normální
  • Hanzales
    Nech Jacka žít, pam pa dam pa pam
  • Shitstorm tady spusti i recenze s ciselnym hodnocenim :D
  • Pan_Klobouk
    Tiscali Games - Kategorie:

    Bleskovky Datum vydání Hardware Návod Preview Dojmy z hraní Recenze Rozhovor Obrázky Téma Video Byznys Komerční sdělení / PR Podcast Oznámení Retro

    Vidis tam hardware? Ja tam vidim hardware. Ke hram to asi patri. A na Tiscali Games to asi taky patri, konecne mysli si to i samy Tiscali Games. ;)
  • Žádná sláva

    Tak mě to nepřijde jako nějaká extra třída. Jediný co tam je hezký je jak se hejbou vlasy. Jinak už jsou na světě hezčí hry.
  • frag.ment
    Na tom, kdy bude recenze té či oné hry, přece podle redakce nezáleží.. *8*
  • ringmancz

    Nová technologie ASW umožňuje zahrát si s Oculus Rift i na sestavách s grafickými čipy nVidia GTX 900 / 1000 či AMD RX 400.

    jako že doteď na těchto grafikách VR nefungovalo? :D booooože, to je další blbost (chtěl jsem napsat něco horšího) v krátké době cos vyplodil. stejně jako ten dotazník od Segy v japonštině
  • Morraw
    Už aby byla recenze.

    BTW je to i na JRC, takže jasné PR. Což ale není nic proti ničemu.
  • Já semj pro, řipadá mi jako dobrý nápad (fakt) a a kdy je to no no jen copy & pasta, který nazabere moct času (snad) , nechceš se ujmoút - TY?
  • Lukyz

    FB - Games.cz

    Co to proboha zkoušíte s tím Dedsecem?
    To je placený PR nebo vaše vlastní iniciativa? *7*
  • Jack1947

    Bleskovky

    Nebylo lepší psát i neherní ? když tady ty herní sou pozdějc a žádná sláva dle ohlasu to většinou není ( ne nemyslím zprávy myslím spjaté s herními věcmi ale ne jen o hrách a zařízeních) viz třeba například - Na nejmenovaném webu se probíra soud s "hráčema" co falešně nakoupily Fifa coins a vydělali před prodejem snad několik mld korun? wtf *8* Nebo babička co byla neprávem osočena policíí v kanadě v emailu že stáhla hru a je toho víc (stačí umět hledat) jo jasně mrzoutin namítmnou n no jo pak by se sem mohlo psát všechno možné ano klidně kdyby se nebanovalo za rozšíření z jiného serveru. Já v tom problém nevidím nicméně zdroj se uvést by měl je to tak nějak v netiketě *3*

    Ono vlastně co si budeme nalhávat to copy & paste nezabere tolik času a možná by to bylo i zábavnější a rozhodně zajímavé v období kdy třeba není kolik co psát. Z toho co se uděje v herním světe je toho tady všeho všude naprosté minimum ( neherně).
  • Tilwaen
    Ještě, že Thiefa v této podobě zrušili, protože z původní série by kromě jména protagonisty vůbec nic nezbylo. Zasazení do moderního velkoměsta, rychlý spád děje, váha kladena na akci, bojování jako podstatná součást hratelnosti, poloautomatické zbraně, žádný Garrettův morální kodex, dosavadní kánon celý postavený na hlavu, ...

    Nový Thief některým lidem nemusel úplně sednout, ale tohle by byla totální katastrofa.
  • DF a FFXV

    https://www.youtube.com/watch?v=Ew0_5fF0WaM

    Dle DF jedna z nejlépe vypadajících her roku, musím se sklonit před animacemi a celkovými detaily obličejů atd.
  • Kozy
    Normálnímu jo.
  • Jack1947
    Normálnímu člověku to řekne? Tak to pochybuji, jsou tam nějaké bláboly ale jasný chápu jde o to že byli připravované a pak zrušené nějaká pokračování OK, chápu... Jinak to je spíše pro ně podstatné něšjaké seznamy a bůhvíco.

    Trochu infa o zmíněných hrách *1*
  • Vogon

    Design dokumenty Deus Ex, zrušeného Thief 4 a zrušeného Deus Ex 3

    Deus Ex: https://drive.google.com/file/d/0B2_-knUokw90RzIwUEJsU2pYdWs/view
    Thief 4: https://drive.google.com/file/d/0B2_-knUokw90bGhZVkQxR1hYVHc/view
    Deus Ex 3 : https://drive.google.com/file/d/0B2_-knUokw90eTRfZEs3amVWQWc/view

    Ty poznámky by měl být rukopis Warrena Spectora.
  • Lukyz
    3) prostě zdejší "bleskař" *1*
  • ringmancz

    Video: Fanoušek Command and Conquer 2 předěl hru do Unreal engine 4 a přidal podporu VR.

    1) je to Red Alert 2

    2) není to předěl(ávka), ale jenom proof of concept jak tam sám píše
  • ringmancz
    sběratelka Mass Effectu se taky prodává (primárně) bez hry

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit