-
Přes půl milionu lidí dnes v jihokorejské metropoli Soulu demonstrovalo za odstoupení prezidentky Pak Kun-hje, která údajně umožňuje svým důvěrníkům zasahovat do státních záležitostí.
To musela být pařba, co? *7* Nespletli jste si sekci na Tiscali? -
A k té části, kde to padá ke 40 fps i s postupným snižováním detailů jsi se dostal? ;o)
Já nechci být hnidopich, pro mně pod 60fps, nebo snížení detailů není sprosté slovo, ale úplně v pořádku to podle těch ohlasů hráčů také nebude a na nějaký ten patch se počkat asi vyplatí, pokud nemáte tu GTX970OC a výš. -
Tak to hodně štěstí - bez duše ( neznáš simpsny *9* *7* )
-
Cena duše je minimální. Už ve školce jsem ji vyměnil za červené autíčko.
-
Jack v podstatě říká, že to není zadarmo, protože tě to něco stojí - musíš mít účet u ďábelského Gabea a potom jít na HB pro klíč a aktivovat si ho
-
to je výpočet CP podle vzorce, ten se dá z fleku aplikovat na všechny generace
https://thesilphroad.com/news/pokemon-go-gen-2-and-ditto-code-found - 7. 11. - pokud o tom něco ví, tak tady, konec debaty -
Na 1080p na gtx970 hraju na ultra a fps jsou v průměru úplně někde jinde než ta tabulka, karta topí, ale jede, když jsem si zapnul ve steamu měření fps tak nejnižší jsem zatím viděl 57 a dál mě to nezajímá, protože nechci mít počítadlo při hraní, to mi příjde uhozený.
na netu jsem našel video s přetaktovanou 970 a drtivou většinu času to na ultra jede nad 60 fps
https://www.youtube.com/watch?v=Ygj6jNaAh5E -
Může mi někdo vysvětlit tu jeho větu? Já jsem ztratil Jackovský slovník.
-
Proč bys to dělal? Můžeš vybrat samozřejmě, ale tady jde jasně vidět, že uživatelské recenze jsou k smíchu a řídí se dle nich prostě nedá. Udělej si vlastní názor. Pillars jsem hrál a nedohrál, jelikož to bylo po nějakých 10 - 15 hodinách tak zdlouhavé, že mě to prostě nebavilo a taky to všude mělo pozitivní reakce. Tím chci říct, že se řídím jen dle sebe, to je nejlepší.
-
Mám teď jít a vybrat ti kde je 25h recenze ??
-
Nevypadlo no - jak se to vezme zdarma to je jen to musíte včas aktivovat a chytit *3*
-
"I played only 2 hours but i ahve to say that it s even better than Pillars of Eternity. It is so roiginal plot to be a bad guy. I recommended it for every RPG player. In my own view this is one of the best game i ever played"
recenze ze Steamu. Tomu jako chceš věřit takovým recenzím? -
Ty jsi začal s Metacritic. Já tu řešil recenze na Steamu, kde máš odehrané hodiny a vidíš, že člověk hru vlastní. Proč se pořád odkazuješ na tak nespolehlivý zdroj?
A proč se oháníš tím datem ? Což nevíš, že když se hra u nás odemkne, tak lidé z austrálie a asie už mají dávno několik hodin hraní za sebou ? -
Nesouhlasím, bylo to tam už o dost dřív, tohle je třeba článek z 3.10.2016: https://pokemongo.gamepress.gg/pokemon-gen-2
A letos to do hry určitě nepřidají, to se vsadím o cokoliv. -
Na Humble Bundle je po omezenou dobu k dispozici kompletní edice skvělých rallye závodů DiRT 3 (viz recenzi)
Vypadlo vám tam celkem důležité slůvko: ZDARMA -
božinku to tu někdo naklikává normální debatu? WTF... Jinak to je možné, pokud byla nějaká beta či něco, ale osobně jsem betu nezaznamenal...
"My new favorite game of all time!
Beautiful art, design and very complex, extremely detailed story.
Such an amazing games comes once in a decade"
Recenze z MT z 10.11 -
Třeba, že to hodnotili lidi, kteří už to dohráli před vydáním. Na steamu je teď 180 recenzí a dost lidí tam má nahráno více jak 10h. Na to, že hlavní linka má mít cca těch 20h, tak něco z toho soudit můžou. zajímá tě ta hra vůbec ?
-
ta hra měla na MT asi 20 desítek už v době vydání, hráči CRPG jsou SILNĚ nekritičtí. Co chceš jako za těch pár hodin soudit? Gameplay bude totožný jako v PoE, jestli to má dobré story, tak na to je fakt brzo.
-
Hmm, hra už samozřejmě vyšla včera. Člověk kovaný v žánru to dokáže ohodnotit i po pár hodinách. Obzvlášť hráčí cRPG jsou celkem kritičtí.
Hodnotit to moc nemůže ani nováček do žánru. Tak kdo jiný, když ne skupina lidí, která tyhle hry hraje. -
Hmm, Tohle stejně zajímá jenom fanboye, to by mě zajímalo, jestli za těch pár hodin oni mohli něco dohrát, aby mohli posoudit kvalitu hry. To samé na MT, nasázeji tomu 10 a hotovo a ještě to ani nevyšlo. Samozřejmě tahle hra nezajímá ani trolly, takže těžko říct, jestli je to objektivní