-
Datadisky bych nezatracoval, ba naopak. Oba dva mají skvělé příběhy a spoustu obsahu. -
tiez som to nevydrzal, a pred chvilou na gog.com kupil *1*
-
Ach, mít tak čas :(
Vypadá to zajímavě a i když jsem Pillars dohrával na sílu a datadisk už nekupoval, tak na Tyranny se těším. -
Tyranny a pozitivni recenze na steamu
Čekal snad někdo něco jiného? Osvědčený koncept naroubovaný na netradiční komplot. Už se těším až to o víkendu vyzkouším *5* -
Nekdo me asi taky videl osobne a nesouhlasi s tebou :D
-
Navíc jsme se potkali a prohodili něco konverzace i s Drasťou ;] To je taky fajn vidět člověka osobně.
-
viz newska 10:00 *2*
-
18-21.11
Overwatch na pc by měl mít volný víkend:) -
R6 Siege
Rainbow Six: Siege - free weekend. Ode dneška. -
někomu dobře běžel i Arkham Knight...
-
Píšou, že se jim to seká na GTX 970. Dishonored 2 mi bere ve Full HD na Ultra 5,5 GB VRAM, takže je jasný, že těch 3,5 GB na GTX 970 to nedává..
-
Humble Bundle drobky
Trošku jsem si uklízel herní knihovnu a narazil jsem na několik klíčů, který sám nechci, ale možná někomu udělají radost. :)
Stronghold Crusader 2 - TVCXF-MCQEK-6QL3L, 1001 Spikes - F0G7V-L42MC-FX9QV
Rollercoaster Tycoon 2: Triple Thrill Pack - IK8K0-QF6QJ-CQGRA
Devil Daggers - 7RH3V-G4WGD-45Q6I
FORCED - WR2LB-A87LZ-L40C8
Retro City Rampage DX - WKKEN-ZNPAR-Y59X3
Hack n Slash - BMMQH-HG0G7-A7KGD
Duelyst - 20 Spirit Orbs - b9dded6f-062a-4142-97f2-ea6af0503b86, Cosmetics Bundle - aab4574c-1423-42f8-aa5c-2ee49269e7b0 -
na získání klíče 2 dny, aktivovat se potom musí do 19. listopadu. já to vzal, aspoň už to nebudu muset hrát z bratrovy knihovny :)
-
DIRT3 Complete edition zdarma
DIRT3 Complete edition zdarma na www.humblebundle.com Na získání klíče jen 2 dny *3*
* díky ringmancz, opraveno -
Bleskovku jsme smazali, diky za upozorneni.
-
Dishonored 2 - další rozbitá hra při vydání
http://www.pcgamer.com/dishonored-2-pc-performance-and-settings/
http://cdn.techfrag.com/wp-content/uploads/2016/11/d_1920.png - porovnání grafik
idtech 5 v praxi? -
Mouchy
Přeinstalováno a chlapi divte se nebo ne ted je vsechno jak má bejt. Fakt divný. -
v kódu už je několik věcí, co od vydání nespustili, ale 2. generace se tam objevila až tenhle týden. do hry je přidají, časem budou všichni, a tipuju, že to stihnou ještě letos
-
Jj absolutni souhlas se vsim co jsi napsal.
-
Hodně fajn. Nejsem zrovna talent na navazování rozhovorů s lidmi, které neznám, ale všichni z Games byli hodně fajn a ochotní se pustit do řeči. Zůstal jsem do desíti a nelituju ani trochu, že jsem vyrazil do Prahy. PS: Dort od pana Dorta byl exkluzivní!!!