Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Svět Pokémon GO obohatilo 100 nových pokémonů.

    Tak to je skoro bulvár, protože tahle "novinka" je stará asi dva měsíce a vůbec se neví, kdy budou do hry přidáni (pokud vůbec), jen to někdo vyšťoural z kódu hry.
  • frag.ment

    Včerejší pařba

    Jaká byla včerejší pařba na FC 300?
  • Vývojáři z Obsidian Entertainment by se ze všeho nejraději vrhli na Star Wars: Knights of the Old Republic III nebo nový Fallout.

    Obojí by bylo super, ovšem u KOTORu by se mi líbilo kdyby navázali tam kde končil KOTOR2, a příběh Revana a JediExile popsali odtamtud hezky nanovo. Jenže to je nereálné, stejně jako to že by jim Disney a EA dali možnost takový díl udělat.
  • ringmancz
    lidí to pořád hraje dost, víc než ostatní mobilní hry

    a bleskař neovládá základy angličtiny, protože nová 100 ve hře ještě není, zatím leda ve zdrojáku
  • SalemCZ

    Vývojáři z Obsidian Entertainment by se ze všeho nejraději vrhli na Star Wars: Knights of the Old Republic III nebo nový Fallout.

    Bohužel EA
  • Svět Pokémon GO obohatilo 100 nových pokémonů.

    Snad je rozdeli spravedlive mezi tech 100 lidi co to jeste hraje :D
  • jamar28

    18. - 21. listopadu bude Overwatch zdarma.

    http://www.ign.com/articles/2016/11/10/play-overwatch-for-free-next-weekend
  • SalemCZ
    Už jsem to zjistil, jenom nechápu proč pro jednu věc maj dvě ikonky, (scraps po zápase a vlaječka v menu)
  • SalemCZ
    Včera mi přišla pozvánka do Gwentu, můžu se zeptat k čemu jsou ty Scraps?
    Nechce někdo dát?
  • MickeyMutant

    V Dishonored 2 můžete získat celkem 52 trofejí (1 platinovou, 2 zlaté, 10 stříbrných, 39 bronzových).

    51 píšou. Ne, že by byl svět touhle redukcí o něco ochuzen.
  • Morraw

    Dark Souls deskovka

    Ti, kteří backli deskovku DS budou možná nemile překvapeni. Včera došel mail, kde máme potvrdit pledge level a addony a samozřejmě je tam poštovné za 30£. Samozřejmě hra bude mít několik kilogramů, ale i tak docela pálka. Takže se teď rozhoduju, jestli nakonec vezmu Darkroot Basin rozšíření na které jsem měl právě určených navíc 35£.
  • Právě :D Ale v pohodě :)
  • Veskoslav
    Ale dík za upozornění. Byla to vyloženě kravina, která obviňovala chudáka magazína....
  • Dobrá :)
  • Veskoslav
    Špatně napsáno. Opraveno.
  • ringmancz
    tak se sekl. myslím, že všichni pochopili, co tím chtěl říct
  • Joshua

    Luxor Evolved

    ........................A3LQA-5ZMH3-JKHAC
  • "Kotaku a jeho DLC systém" - Jejich, cože?
  • Veskoslav

    Kotaku: DLC systém na FF XV. Jo doufám, že shnijí v pekle:)

    http://kotaku.com/final-fantasy-xv-has-16-different-pre-order-dlc-trailer-1788703045
  • ringmancz
    já si teda zubatých hran všimnu i v závodní hře

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit