-
Je někde srovnání sata 6 vs nvme SSD v praktickém použití ne benchmarky? Podle mě to na systém a hry už má minimální vliv tohle se projeví u náročnějších operací, ale tady v tom už bude rozdíl minimální. -
Tak na výběr mi to dává taky, jde to změnit i v nastavení na jaký disk se to má instalovat, ale pokud vyberu jiný než SSD s Win 10 stáhne to 13MB a pak to vyhodí chybu a už nejde stahovat, na C: to stáhne v poho, ale to je 120 GB SSD pouze na system ani to pak nejde dodatečně přesunou. Paradoxně všude píšou že disk musí být naformátované v NTFS, ale na flashku mi to jde nahrát pouze když je ve FAT tak netuším podle čeho to kontroluje. Už jsem zkusil snad každý návod na netu, krom re-instalace do té se mi kvůli free hře a demu fakt nechce.
-
Nový update pro Ratchet and Clank přináší vylepšení grafiky ve hře i na původní PS4 konzoli. (+ grafické srovnání)
hm, nevidím tam prakticky žádný rozdíl. -
Divněj ( i když v poslední době už zatím tolik ne) si ty ale, SSD prostě mi to nesedí - Normální HDD mám kolik let a v poho zatím nějaký odešli zbytek zůstal. SSD vydrří kolik let plnéjo provozu méně?
-
Jak to? Mně to dává vybrat třeba u Apexu všechny oddíly... Možná to nejde jen u FH3?
-
Hry tam rozhodně nehodlám provozovat na ně mám dneska už bohužel jen 1,5tb.
Nicméně já ti nevím ono to je takové divné - nebylo by lepší počkat na nějaké splehlivější SSD nebo jinou generaci HDD? nějak se mi to stále nezdá a 128 je fakt asi mimminimum mám Win10 na 240 disku a už mám zabráno docela dost i když je pravfda že se tam toho ukládá víc. -
Proto jsem mu radil aspon byť 128Gb na systém, což ti Jacku pomůže mnohem více než ramky. A proto cenu ideálně pod 2k. Připlatit můžeš vždycky a máš něco lepšího. Pokud nemá SSD žádné, tak i malý na systém a nějakou jednu dvě hry bohatě stačí. Jde o běh systému jako takového.
PS: Crucial byl dobrý dříve, ty poslední řady se jim trovna nepovedly a vyplatí se počíst vícero recenzí. Taky jsem měl v košíku osvědčený Crucial, ale pak dopátral, že dneska už je lepší vzít i něco, co má odpudivý název, ale vynikající výsledky a spolehlivost. -
Lepší odklad než rozbitá zprasená hra.
-
No právě ještě to stojí stále dost peněz...čak počkám času dost.
Ted potřebuju vyřešit něco jiného, hezky postupně - Wokna i tak běhaj svižně což se i já sám divím.
Možná předtím Win7 neběželi moc dobře protože ( co se týče restartu) Že disk rozdělený tehdy na 2oddíly byl malý a pak asi se nák posraal úplně.
Nejprve je třeba vyřešit aspon Monitor posléze někdy v dohledné době myš - možná Ramky a někdy časem to SSD. -
Odklad na Q2/17 (tzn počítal bych s tím tak nějak na Vánoce)
Asi jim 150 genderů při generování postavy přišlo málo, tak si berou čas na dodělání dalších... -
Já mám cuky si udělat na Vánoce radost a pořídit 1TB na hry, ale... taky bych se chtěl zbavit 1TB HDD mám tu 4x WD black a nějak nemají využití.
-
SSD si vážně pořiď, ať už máš jakýkoliv komp. Ber to hned jako další upgrade. Já už pořídil druhý... jak je cena kolem 2k tak už je to hodně pěkné vzhledem k tomu, co ti to nabídne. Dříve jsem pořídil Crucial M4 128GB, nedávno jsem koukal a nejlépe vycházel Samsung Evo 850 (256GB), tak jsem ho dal jako hlavní, na původní hodil W7 na dualboot a samo k tomu všemu točí 1TB plotňák na data.
Ušetří ti to spoustu času, na druhou stranu pak asi budeš více přispívat, což? :) -
Mass Effect Andromeda N7 Day trailer
snad to neposerou
https://www.youtube.com/watch?v=pyZw_oqk7Q8 -
Dal jsem recommended - ne vše co šlo lol hlavně jsem se chtěl zbavit telemetrie a nějakém tom sledování o stavu a určení polohy.
JJ to udělám díky za info ta animace je i bez těch Win10 blbostí otravná a ne nemám SSD mám starý disk nicméně si ji vypnu.
Reaguje to jen občas prostě projíždění těma nabídkama je pomalejší. -
U Classic shell je divné, jestli ti to nereaguje absolutně okamžitě i po staru windows...
Minimálně si ve windows i v nastavení Classic shell vypni co nejvíce animovacích a vysouvacích "okrašlovátek". Pokud máš SSD, což počítám dneska už máš, tak by ti pak měly veškerá okna ve win reagovat v milisekundách...
PS: V tom ShutUpu jsi odškrtal vše co šlo, nebo jsi si dal záležet a četl si co kde a proč vypínáš/upravuješ? -
Díky ne na čtenářské recenze už jsem se vykašlal.
Jinak jsem zapoměl dodat že tam ještě jsou takzvané Ship assault a Jackal ( zjevně ve stíhaččce postranní mise)
Ship assault jsou jjiné postranní mise spojené s infiltrací to je celkem velká změna od minla. Krom výběru misích samotných se dá vybrat i postranní. Takže se zvyší životnost u tak krátké hry -
Zajímavá je i možnost obléct jak uniformu rusáků tak hrát chvíly stealth jen s nožem. -
Já jsem si dal to ShutupW10 a rozbilo mi to start - což by nebylo tak hrozné ten start byl humus a chaos stejnak. Instnul jsem nejprve W10style potom Classic start menu a je to paráda až teda na odezvu ta je nic moc.
-
Dá se přece vypnout a pochybuji že by někoho fakt moc zajímalo co nácí usmrkámnci v čechách nebo na slovwensku maj na pc.
Chápu proč si to sem dal jako správný Anti-Nvidia troll si potřeboval přilít trochu do ohníčku aby si dal záminku lidem jako LV se čertit nad tím. -
Tak je to buď až v těch "hotfix" driverech, nebo s Experience (ten neinstaluju) a u 375.70 tu telemetrii ještě nemám. Nicméně ten Autoruns (https://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb963902.aspx) jsem neznal, škovná utilitka :) Zjistil jsem, že mi neběží ani bajt navíc, o kterém bych nevěděl.
PS: Ta telemetrie, pokud monitoruje co se stalo v případě pádu/problému, pak asi o.k. ale jen za předpokladu, že se může uživatel opt-outnout pokud chce. -
*7*
telemetria uz bola na W7, ked sme pri tom, a tiez je pravda, ze to, ze si nevazis svoje sukromie, je tiez tvoja vec