Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ta telemtria je už ve Win10 - takže žádnej problém.
  • Jack1947
    Its not bug its feature Mrkvosoft 2017 *1*
  • Mouchy

    Ok díky. Zkusím ještě nějakou chvíli počkat a pak provedu update.
  • Lukyz

    Ghost Recon: Wildlands Open Beta

    CEO Ubisoftu Yves Guillemo oznámil, že plánují spustit otevřenou betu připravovaného Ghost Recon: Wildlands. Přesně datum oznámeno nebylo, ale pravděpodobně půjde o Q1 2017, jelikož samotná hra má vyjít již 7. března.

    zdroj
  • Taylor *1*
  • mx0r

    Ubisoft připravuje pro Swift novou hru, která nás prý velice překvapí.

    Som rad, ze nie som jediny, kto to pravidelne nazve Swift. ;-))
  • Ubisoft připravuje pro Swift novou hru, která nás prý velice překvapí.

    O Swiftu teda slyším poprvé.
  • najnovsie nvidia drivery obsahuju nevyziadanu telemetriu

    http://wccftech.com/nvidia-latest-drivers-telemetry/
  • Morraw
    Já to myslel tak, že ten člověk jen sesbíral obrázky modelů elfů napříč všemi edicemi a spekuluje, co by tam mohli mít. Samozřejmě jestli warhammer moc neznáš, tak je to dobrý přehled, co lze očekávat. To pak jo :)
  • ps4

    https://www.novinky.cz/internet-a-pc/hry-a-herni-systemy/419855-vysoky-vykon-nove-televizni-konzole-od-sony-vyuziji-desitky-her.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
  • VaZqeZ_EU
    To si nemyslím.
    Creative Assembly právě vycházejí při tvorbě modelů právě z těchto artworků a modelů. Například mě jako grafika, zajímá jak budou vypadat jednotky ve hře. Což je ve videu podle mě znázorněno dobře. Mám představu o jejich kouzlech, vzhledu jak standardní, tak unikátní pěchoty a hrdinech.
    Například místo obra, budou mít "stromovouse" a pod. *4*
  • Morraw
    Heh :) Tohle video se dá aplikovat na jakoukoliv budoucí armádu. Artworky z armybooku a modely z netu.
  • Draken69CZ
    U mě to teda proběhlo bez problému, ale zas mám problém že mi Store nechce nainstalovat hru jinam než na systémové SSD *9* Ještě to má svoje mouchy.
  • Dominator666
    Minulý týden byl státní svátek a teď bylo GDSko.
  • hetmik

    Kde je RETRO?

    Co se stalo s pátečním Retrem? tuším že už druhej týden ani prd.
  • WIN10 Anniversary Update

    Čau lidi. Vím , že to není žádná novinka, ale po nainstalování Anniversary Update pro widle mi začal komp stabilně zamrzat cca do 5minut. Po přechodu na předchozí build zase vše běží jak má. Někteří na netu psali, že to parkrát museli přeinstalovat dokud to neběželo v pohodě, ale já ještě neměl čas se k tomu dostat. Měl někdo podobný problém a vyřešil ho? Chtěl bych si koupit Forzu a ta bez toho updatu nepůjde. Jinak se mi ten update líbí a bylo by super kdyby vše šlo jak má. Díky za odpověďi.
  • VaZqeZ_EU

    Total War: Warhammer (Lesní elfové)

    Pokud se nemůžete dočkat jak budou pravděpodobně vypadat jednotky v nové frakci "Wood Elves".
    https://www.youtube.com/watch?v=ZUsWv9SjJ7Q
  • Lukyz

    Command & Conquer: Red Alert

    Úplně mi uniklo, že už je to 20 let co vyšel C&C: Red Alert *8*
    A přesto je soundtrack pořád neuvěřitelnej nářez *14*
  • Děkuji!
  • ucho

    Lumino City

    Lumino City: 9MK5C-G23JH-VX893

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit