-
Až se mi tomu nechce věřit společně s Battlefield 1 to vypadá parádně a jede to na všem, minimálně ve FHD. -
Call of Duty, Infinite Warfare
http://www.guru3d.com/articles_pages/call_of_duty_infinite_warfare_pc_graphics_benchmark_review,6.html
fakt to pojde kazdemu
*3* -
To je rozhovor jak s moderními feministkami "...Docházelo tu k dílčím posouzením ať už ze strany Elektrotechnického zkušebního ústavu (EZÚ)...kteří vždy posoudili určitou část hry na kvízomatu, zjistili, že tam není žádná náhoda, a pak to zevšeobecnili na celý přístroj. Celou dobu takové znalecké posudky odmítáme."
Takže odborník udělá znalecký posudek a protože oni s nim osobně nesouhlasí, tak ho odmítnou a rozhodnou se sami :D -
WoWko jsem nehrála, tak mě opravte, jestli se pletu, ale z komentářů jsem pochopila, že se mu nelíbí způsob distribuce itemů při \roll, který se dá zvolit prakticky v každé druhé onlinovce. Padl na hlavu?
Z článku se mi stejně nejvíc líbí tato část:
Jaký má ministerstvo financí plán, pokud by soudní spor prohrálo?
Takovou možnost si nepřipouštíme. -
@pan prezident - aha, preto je to nvidia hra
http://www.geforce.com/whats-new/articles/mafia-3-system-requirements
tj skor to vidim tak, ze to kupovali nvidiaci ...a konzolisti -
http://ekonomika.idnes.cz/rozhovor-s-namestkem-zavodskym-o-hazardnich-videohrach-p2j-/ekonomika.aspx?c=A161103_121808_ekonomika_rny
Když už jsem si myslel, že mě už nic od té bandy nemůže překvapit, tak vyrukují s tímto.
Nejlepší je:
Otázka:Takže na ministerstvu je někdo, kdo hraje počítačové hry a zkoumá, jestli by mohlo jít o hazard?
Odpověď:Nehraje, dopouštěl by se hraní ilegálního hazardu, ale podrobně to monitorujeme. Jsme schopni se dostat k podrobnostem, aniž bychom to hráli.
A přitom o 2 otázky dříve řekl úplnou kravinu. Sociální inženýři v plné parádě. -
Risk je zisk...
MW remastered sice je jen k nejnovějšímu COD (legálně) ale ilegálně má 38,9gb a uuž se sosá *4* Pecka už se těším... nej díl vůbec třeba ho i tentokrát dopařím *5* -
To ne ale má jen 6 mínusů... ale to je fuk.
-
Jj... Ja to rikam porad :D
-
Zato Drasťa je těžce v plusu, že?
-
Pouze ukazuje to, že 2K prodala do obchodů 4,5 milionu kopií. Ale reálně aktivovaných jich bude ani ne polovina. Steam je na 300k a tam je krabičky, dig. distribuce a vouchery od Asus, a každá konzole pochybuji, že dala 2 mega kopií. Bude to jako s NMS, které je zaplacené od distributora, ale leží mu na skladě.
-
ROfles *15*
Napsat něco já podobného byl bych už s mínusama nejspíše pod bodem mrazu *12* -
Idealni hra pro konzolisty a amdckare
-
lidi jsou fakt nepoučitelní
-
UBI30
Far Cry 3 Blood Dragon zdarma v rámci oslav UBI30, od 9. listopadu. -
Tak to seš pýča xD
-
Mafia III
Mafia III nejrychleji prodávanou hrou v historii 2K. 4,5 mil kusů za týden. Smutné.
https://www.videogamer.com/news/mafia-3-is-the-fastest-selling-game-in-2ks-history -
ja cekal ARMu s robotama a on je to CoD :(
-
A já si myslel, že když to dělali tvůrci CoD, že to bude jako Battlefield.
-
Je to COD s robotama. Oh, really? *8* Kdo by to čekal.