Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Draken69CZ
    Až se mi tomu nechce věřit společně s Battlefield 1 to vypadá parádně a jede to na všem, minimálně ve FHD.
  • Call of Duty, Infinite Warfare

    http://www.guru3d.com/articles_pages/call_of_duty_infinite_warfare_pc_graphics_benchmark_review,6.html

    fakt to pojde kazdemu
    *3*
  • To je rozhovor jak s moderními feministkami "...Docházelo tu k dílčím posouzením ať už ze strany Elektrotechnického zkušebního ústavu (EZÚ)...kteří vždy posoudili určitou část hry na kvízomatu, zjistili, že tam není žádná náhoda, a pak to zevšeobecnili na celý přístroj. Celou dobu takové znalecké posudky odmítáme."

    Takže odborník udělá znalecký posudek a protože oni s nim osobně nesouhlasí, tak ho odmítnou a rozhodnou se sami :D
  • Tilwaen
    WoWko jsem nehrála, tak mě opravte, jestli se pletu, ale z komentářů jsem pochopila, že se mu nelíbí způsob distribuce itemů při \roll, který se dá zvolit prakticky v každé druhé onlinovce. Padl na hlavu?

    Z článku se mi stejně nejvíc líbí tato část:
    Jaký má ministerstvo financí plán, pokud by soudní spor prohrálo?
    Takovou možnost si nepřipouštíme.
  • @pan prezident - aha, preto je to nvidia hra
    http://www.geforce.com/whats-new/articles/mafia-3-system-requirements
    tj skor to vidim tak, ze to kupovali nvidiaci ...a konzolisti
  • http://ekonomika.idnes.cz/rozhovor-s-namestkem-zavodskym-o-hazardnich-videohrach-p2j-/ekonomika.aspx?c=A161103_121808_ekonomika_rny
    Když už jsem si myslel, že mě už nic od té bandy nemůže překvapit, tak vyrukují s tímto.
    Nejlepší je:
    Otázka:Takže na ministerstvu je někdo, kdo hraje počítačové hry a zkoumá, jestli by mohlo jít o hazard?
    Odpověď:Nehraje, dopouštěl by se hraní ilegálního hazardu, ale podrobně to monitorujeme. Jsme schopni se dostat k podrobnostem, aniž bychom to hráli.
    A přitom o 2 otázky dříve řekl úplnou kravinu. Sociální inženýři v plné parádě.
  • Jack1947

    Risk je zisk...

    MW remastered sice je jen k nejnovějšímu COD (legálně) ale ilegálně má 38,9gb a uuž se sosá *4* Pecka už se těším... nej díl vůbec třeba ho i tentokrát dopařím *5*
  • Jack1947
    To ne ale má jen 6 mínusů... ale to je fuk.
  • Jj... Ja to rikam porad :D
  • Zato Drasťa je těžce v plusu, že?
  • Veskoslav
    Pouze ukazuje to, že 2K prodala do obchodů 4,5 milionu kopií. Ale reálně aktivovaných jich bude ani ne polovina. Steam je na 300k a tam je krabičky, dig. distribuce a vouchery od Asus, a každá konzole pochybuji, že dala 2 mega kopií. Bude to jako s NMS, které je zaplacené od distributora, ale leží mu na skladě.
  • Jack1947
    ROfles *15*

    Napsat něco já podobného byl bych už s mínusama nejspíše pod bodem mrazu *12*
  • Idealni hra pro konzolisty a amdckare
  • ringmancz
    lidi jsou fakt nepoučitelní
  • UBI30

    Far Cry 3 Blood Dragon zdarma v rámci oslav UBI30, od 9. listopadu.
  • Johnny
    Tak to seš pýča xD
  • Mafia III

    Mafia III nejrychleji prodávanou hrou v historii 2K. 4,5 mil kusů za týden. Smutné.
    https://www.videogamer.com/news/mafia-3-is-the-fastest-selling-game-in-2ks-history
  • ja cekal ARMu s robotama a on je to CoD :(
  • Veskoslav
    A já si myslel, že když to dělali tvůrci CoD, že to bude jako Battlefield.
  • Kozy
    Je to COD s robotama. Oh, really? *8* Kdo by to čekal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit