-
Takže takový MechWarrior je taky japonská slátanina? *7* -
PC mělo druhý den po vydání cca 10 0000 (Bf1 cca 100 000). Chápu, chtěl jsi být vtipný. Možná příště.
-
Kolik to hraje lidi 500?
-
Titanfall 2 kampaň
Za sebe doporučuji. Občas jsem si připadal jako v Portalu a některé mise je vyloženě o tom, jak skvěle umíte načasovat pohyb, ale po Doomovi je to další příjemné překvapení tohoto roku:) A MP je ještě šílenější. Zkoušel jsem všechny módy včetně čekací doby. Nejdelší byla na klasické pilot vs pilot a to 42 vteřin. Jinak většina módů cca 20-30 vteřin na vyhledání hry. Takže pokud někdo nešel do Bf1 a hledá kvalitní kampaň a dobrý MP, možná je to pro něj volba:) Za mě určitě. -
Ve 14:23 článek.
-
Forza Horizon 3 vás ve své další expanzi zavede do SNĚHU!
Ano, je to tak. Forza Horizon 3 vás ve své další expanzi zavede do sněžných zákoutí Austrálie (...?). Teď jsem to teprve slyšel. Někdo říkal, že by to mělo asi vyjít v prosinci. No uvidíme, určitě jsem za tuto zpráv rád. Každopádně moc info nám zatím nedali. -
Mít 100+ fps není žádný velký problém dyk i 1060 má ve FHD v Rise of the Tomb Raider přes 100fps, ale hlavně jde o to že když si člověk kupuje něco s nějakou funkcí a ta funkce je nějak omezena (v tomto případě tomu ze začátku tak bylo) měl by o tom vědět. Já se ptal a potom co mě Dr. Lisa Su poinformoval jsem uznal svou neinformovanost tak nevím co tě zase vzrušuje. Koupit si freesync 120Hz monitor kde to funguje o 48-75 Hz by mě docela mrzelo i když je ta funkce zdarma (příklad neber doslova)
-
Nepotvrzeno: V Diablo 3 si brzy zahrajeme i za Necromancera, v Overwatch za hackerku Sombru.
Tohle je tak neskutečně trapnej argument. Můžeš mi říct, ve které nové hře, ale pořádné (nemluvím o CS, Dota, Lol a podobné ptákoviny), která trochu vyždíme výkon počítače, máš 100+ fps, že potřebuješ freesync v plném rozsahu? *6* -
LITTLE BIG ADVENTURE 2
Zdarma na GOG
https://www.gog.com/#giveaway -
Mód Assassin's Creed Overhaul 2016 slibuje vylepšení grafiky prvního dílu série.
Od dejme tomu 3-4 tého dílu vylepšení hratelnosti by tam nebylo ? ( zkrácení otravného vláčení se sem a tam - plynulejšího postupu v příběhu)
AC1 nebyla graficky špatná hra - nicméně na dnešní dobu už by se asi moc nechytla.
To je toho textury ve větším rozlišení a pár efektů navíc by mne ze židle nevytáhlo tedy *7* -
Nepotvrzeno: V Diablo 3 si brzy zahrajeme i za Necromancera, v Overwatch za hackerku Sombru.
To se ví už dávno to mne ani ztas tak moc nezajímá a netěším se protože - Podle toho co zatím se zveřejnilo se mi to moc nelíbí Např by měla mít funkci Stealth ( což doufám bude dost omezené)
Víc mě zajímá jací budou další dosud nepotvrzení hrdinové ale oni jsou na hlavním plakátu např na IGN je to +- dalších 10 postav. Minimálně jeden z nich bude tank a to je moje nejoblíbenější profese. Jinak bude nejspíše Doomsday nebo jak se jmenuje ( s nějakou ocelovou pěstí). -
Double post
Moc se omlouvam za double-post. Prisahal bych ze jsem kliknul jenom jednou ale vysledek stejne mluvi sam za sebe... -
Nepotvrzeno: V Diablo 3 si brzy zahrajeme i za Necromancera, v Overwatch za hackerku Sombru.
A jeste jsem si to navic uplne spatne precetl protoze jsem myslel ze v Diablu budeme mit postavu z Overwatch... Dneska uz radsi mlcim a jdu chodit kanalama. -
Tim padem to je jasne pro hry co to potrebujou bude jak ps4 tam steam controller emulovat xbox ovladac precejen je urcite spousta her ktere existovali i pred podporou dualshocku a ted s nim fungujou
-
nemám, jede přímo, RL ho podporuje. na fotce jsem to dal naopak, primární byl Steam
-
Takže řešení stáhnout emulaci XB gempiku, ono to je dobré např i na X360 gp samotný na některé hry které nepodporuje *3*
-
ale ten ps4 gamepad mas pres ten soft kterej emuluje xbox ovladac ne? aspon kdyz kamos porizoval tak bez toho vubec nefungoval
-
no já teda nevím, ani jedno není Xbox ovladač a jede to v pohodě - http://i.imgur.com/IgfwfF6.jpg
a jakejkoliv gamepad + klávesnice jde taky bez problémů -
Fakt to nebudeš taktovat? Tak doufám že ty jádra někde využije jinak je to ve hrách výkonné jak natočená 6600K to jsi mu na tom mohl ušetřit a vzít k tomu 1070 to by mělo podle mě větší smysl.
-
Hmmm a bude to mít přínos ? .... Pravda testy jsem viděl jen na PS4 a to ještě bez SATA3 .... ale SSD bylo ve výsledku k ničemu :/