-
Skvělé shrnutí, člověk tak získá aspoň základní přehled. Měl bys ty minirecenze plodit častěji, Jacku. Třeba do sekce čtenářských opusů, aby to bylo možné zpětně dohledat, případně archivovat. -
COD IW
Sice jsem asi u půlky hry ale už ted můžu říct že to je lepší jak Bo3
Nělkteré momenty přednaskriptovanejch efektů - situací jsou psarádní a pomalu ( to jsem nevěřil že bych u COD někdy řekl) berou dech - To doslova třeba když na vás vyletí lod z vody na pořádné vlně.Výbuch celé lodní flotily a jejicch úlomky letící vščude kolem vás.
Jinak je to klasickej COD a Q3 engine má občas hroozně vyblité textury až to není hezký -
Na druhou stranu je to ve vesmíru tak je to spíše jak takový tak trochu Star trek a SW hybrid ( bez Jar jar Bobba fetta atpp¨)
Tase ti roboti a tentokrát se dokázžou i doplazit a chytit vás zajímavej je i arzenál třeba hackování robotů a sebedestrukce u jejich kolegů Nebo přísavné robotí gramáty. Pochvala směřuje i k optimiolizaci dokonce si to hra sama nastavila na max a až na pár otravných kousanců - to jede pomalu jak víno. Příběh klasika bla bla pomsta a záchrana světu tentokráte ( překvapivě) před zlým Rusem. -
Podle mě jedno z videí, co budeš mít při nejlepší hráč hry *1*
-
The Edge: Dawnfall
https://www.kickstarter.com/projects/awakenrealms/the-edge-dawnfall -
by ses načekal
-
ja se porad tesim ze tam daji neco co nemam :)
-
ten pan je opravdu trubka :)
-
Boop
-
Overwatch Animated Short | "Infiltration"
https://www.youtube.com/watch?v=Og5-Pm4HNlI -
Počkat až bude na Steamu nebo krabicově? *7*
-
Sakra, Švejk to zase popletl a místo hazardu typu CS:GO potírá jeho konkurenci.
-
Dík za tip, ale ani tohle nepomohlo stáhne to 13MB a konec, jak pak chce MS aby si tam člověk něco koupil když nemá jistotu že si to bude moci stáhnout.
-
Je vidět že se poučily a lepší nezamykat procák a nechtít více ramky ( ještě aby se kousala hra) je lepší než bezhlavě zuby nehty se snažit prosadit Q3 engine jako nějaké ultimátní grafické eno nuno *1* *5*
-
Nejhoší na tom je že mi jsme jim jen pro smích - Vláda by mohla v divadle hrát nějakou zajímavou hru třeba - Vláda je divadlo *7*
-
Tohle mi pomohlo: https://www.youtube.com/watch?v=mqbBuUGiRkA&list=LLBFyHMP6Rvaoh8NlhW0hBqQ&index=1
-
Stejně jako ReCore mi to stáhnout nejde :(
-
Forza Horizon 3 PC Demo
Tak konečně vyšlo na WinStore. -
Skloň, ohni, neustrň!
"Ve Forza Horizon 3 přibudou zasněžené oblasti.
V Diablo 3 si brzy zahrajeme i za Necromancera, v Overwatch za hackerku Sombru.
Obálka... bude patřit Mass Effect: Andromeda.
Šéf Activision Blizzard Studios naznačil potencionální animovaný seriál na motivy Overwatch."
Bleskaři, zkus si někdy zaskloňovat. Kdoví, třeba v tom najdeš zalíbení. -
Mně se zase nejvíc líbí věta "Máme navrch celou dobu, protože právo je na naší straně," kterou reaguje na dotaz, kdy bude mít ministerstvo navrch. Zní to tak starozákonně, jako z Limonádového Joea: "Nebudu sám, Doughu Badmane, se mnou přijde zákon!"
-
Národ si přál vládu bezpečí a zaprděnosti, před svobodou, tak ji má. *1*