-
Sám se ti nerozbil, rozbil jsi si ho sám neuváženým použitím tweakeru s důvěrou v recomended nastavení ;o) Mám chuť tě navštívit a to PC ti přeinstalovat. Vždycky když vidím, jak nějaké komputer takhle trpí, tak mi to trhá žíly :) -
věci, kterých si člověk při pohybu prakticky nemůže všimnout...
-
LV, pretestuj prosim ta Division
posledny patch pridal DX12 podporu
a ide o gameswork hru
http://videocardz.com/64140/the-division-gets-directx-12-support -
"BIG BLUE BUTTONS
Pretty exciting, right?"
lol -
o dost menší aliasing, trochu detailnější textury
-
Ja zkousel jenom tutorial a zdalo se to v pohode. Mozna bude problem na vetsich mapach...
Uvidime ;D -
To můžu potvrdit, po hodině jsem to refundoval.
-
Ja jsem zabecel a uz to mam :D
Update: A ted koukam ze Steam recenze zatim nic moc. Prej je to zabugovany a spatne optimalizovany :D -
Myslim transport fever...
-
Čekám na recenze a doufám, že to dobře dopadne! *2*
-
Myslíš CoD? Sice to hraji, ale že by to byla nějaká závratná změna to se říct nedá.Libí se mě jen to že je to SF.Jinak je to furt to samé.
-
Transport fever
Nejocekavanejsi hra roku je konecne venku! Jupi jipi jej! -
mobil mam bez dat(pripojenia na net) - nemam potrebu byt pripojeny - som online v praci, aj doma
cez google nefungujem, doma sa pripajam cez VPN ...a mam radeona (pripad pre psychiatra co)
a korporacie je h. do toho, kde chodim, co kupujem. a co mam vo svojom PC. a chcem aby to tak zostalo
http://hnonline.sk/svet/848767-cina-chysta-revolucny-system-ludi-bude-bodovat-pri-nizkom-kredite-pridu-tvrde-sankcie
myslis ze toto u nas na osvietenom zapade nehrozi? -
keby som chcel podpichnut, tak napisem: ake pady? podla takeho LV a jemu podobnych su nvidia drivery etalon bozskosti
ale k veci
http://www.cnews.cz/comment/161958#comment-161958
podla tohoto clanku telemetria posiela udaje o hw,OS, aplikaciach, a nainstalovanych hrach(a dalsich veciach)
takze LV bacha, kedze stahujes nelegalne hry :) -
Steam Discovery Update 2.0
Slušný update steam klienta *5* http://store.steampowered.com/about/newstore2016 -
Rychle alobalovou čepičku, vytrhni lanku ze zdí a spláchni mobil do záchoda, nakup zásoby a zavři se do sklepa protože ONI TĚ SLEDUJÍ!
-
V ideálním případě tě ten HW přežije, v nejhorším ti to pojde dva dny po záruce/nákupu tohle nemůžeš řešit to by jsi si nemohl koupit nic. Důležitý data zálohuj na 3 nezávislá místa a zbytek se dá vždycky znova stáhnout.
-
presne LV, zavidim ti ze ta tvoja milovana nvidia spehuje
*7*
a ad Jack
by si sa divil, co vsetko firmy zaujima
su im dobre aj informacie o priposratych cechoch a slovakoch
alebo si myslis, ze ten soft vytvorili len tak? lebo uz nemaju kde sypat peniaze? -
No vidíš a mně se ten jejich slavnej STORE dávno rozbil - takže aspon já mám po problému ( kdyby nějakej byl jako že není hehe) *3*
-
Třeba tohle? https://photographylife.com/nvme-vs-ssd-vs-hdd-performance
Ne já nemyslel nic náročého já myslkel provoz na Woknech + nějaké nezbytné blbinky na okraj.
Nicméně - Jestli SSD při plném provozu vydrží 1 tak málo co HDD tak to je o ničem a je jedno kolik by stálo. I kdyby bylo jen na systém s jakoukoli kapacitou.
To se zase vynoří LV aby mi vymluvil že přece už za 3-5 roků budu měnit pomalu celé PC no aha , tak já zapoměl já myslel že věci dneska vydrží že TV nemá dobu po záruce a šmitec. HDD které by mělo vydržet je jen sotva na 2roky - Njn nová doba jsme honěni do všeho aby frr frr všechno se hned měnilo i když není potřeba a komu se nelíbí má smůlu.