Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tilwaen
    To sis toho nevšiml moc brzo, už tu proběhly i lepší kousky. Třeba vaření headcrabi, pytlíky s kafem, co si přilepíš ráno a do večera se ti jejich obsah vstřebá do kůže; rozloučení s češtinou, stroj času nastaven na deset let zpátky; Antman před tím, než to bylo cool; snědý Michelin, bílý Michelin, pokřivené sourozenecké vztahy, ...a mnoho dalšího.

    Jak psal Mickey, který do diskuze také postnul pár dobrých úlovků: musíš to brát jako hru a vychovávat si zde vlastní reklamu, která se ti líbí, nebo je natolik absurdní, až je to zábavné.
  • Ta nudle není problém, právě naopak. Zkus si nějaký souvislý text roztáhnout na celou šířku wide displeje a uvidíš, jak blbě se to bude číst. Ani ty normální reklamy mi až tak nevadí, pokud nejsou animované, se zvukem, nebo na podvodný produkt, což je zrovna tento případ.
  • Jack1947
    Ty jo taková nudléé *11* Lituju lidi co se mučej bez adblocku ( reklamy jsou humus ) ale nudle je snad ještě větší.humpl než ty reklamy a ty jsou teda extra hnus.,
  • Reklamy - WTF

    No tak jestli si mám vybrat, zda otravný žlutý pruh, který mě informuje o zapnutém adblocku, nebo podvodné reklamy, tak já mám jasno.
    Chápu, že o tom, jaké reklamy se budou na games.cz zobrazovat, redakce nerozhoduje, ale u mě už pohár přetekl a to mám jinak na games.cz solidárně adblock vypnutý, protože se mi jinak vaše práce líbí.

    Viz https://1drv.ms/i/s!AlViCW_8brveh8oBAiIk7rba74ppQQ
  • MickeyMutant
    Pláž bez wifiny.
  • Jack1947
    Vykopli ho z "jeho " serveru ? lol - to by byla docela síla jestli je/byl spolumajitel.
  • Tak na dovči evidentně není, páč ti tady zuřivě naklikává..
  • Lukyz

    Shadow Tactics: Blades of the Shogun

    Shadow Tactics ala Commandos v Japonsku roku 1615 má ode dneška na Steamu k dispozici demo
  • Draken69CZ
    Tak návštěvnost už vybudoval půjde zkurv*t zase něco jiného *15*
  • Tilwaen
    Mají tam nějaké příliš velké leháro, dokonce tam podezřele dlouho visí podvratné komentáře.
  • ringmancz

    Jaydee dostal ban?

    už asi měsíc na EG nic nenapsal. konečně si v centrále všimli, co tam vyvádí a odstřihli ho nebo je jenom někde na dovolené? na twitteru si mě zakázal :'(
  • MickeyMutant
    Nebuď bleskař, čti lépe, případně jinde.
  • Hmmm koukam na to a o zadny mene v tom clanku nic nepisou a clanek je z powerupgaming.co.uk tak nevim.
  • MickeyMutant

    NPD: Nejprodávanější hry na anglickém trhu v říjnu 2016: 1. Battlefield 1, 2. Mafia III, 3. Gears of War 4.

    Zákeřná otázka pro bleskaře: Jak to, že se v Anglii, kolébce fotbalu, na bednu nedostala nová FIFA?
    Drobná nápověda: V článku se operuje s měnou, kterou se v Anglii neplatí. Dokonce ani ve Velké Británii ne*4*
  • Jack1947
    To dřív na Games zruší anonymy, v pekle začne mrznout ( bude solární válka atp..) než se Ubisoft probudí ze zamrznutí. Možná to zmákne vesměs ve hrách kde žádný příběh není a hle už se tímto nekonečným nudnžm zoufalým grindem inspirují i jiné hry (Mafia3...)
  • Morraw
    Tak to je ale zas jedna strana mince. Jestliže se upraví i samotný obsah a aktivity ve hře, tak to může fungovat. Právě WD2 by měl být první hrou postavenou na těchto principech a lze pak očekávat, že tak budou vypadat další díly AC. Ale zatím jsem nové WD nehrál, tak to nedokážu shodnotit.
  • Tilwaen
    Tebe snad neláká hratelnost složená z odposlouchávacích questů, sbírání 230 minivěcí na jeden achievement, odemykání regionů vyšplháním na nejvyšší bod v okolí, nacházení bedýnek, které si otevřeš jedině pomocí mobilní aplikace, abys z nich dostal outfit, vyčištění všudypřítomných nepřátelských táborů, lovení 150 varanů na zvýšení kapacity peněženky, atd.?

    Vše samozřejmě dohromady na přehledné mapě.
  • Preed

    Ubisoft se chce v budoucích hrách zaměřit méně na lineární příběh a vsadit především na otevřenost, která hráčům dovolí vytvořit si příběh vlastní.

    Tak to znie prinajlepsom komicky vzhladom na to, ze uz teraz su hry od Ubisoft plne sidequestov a hlavny pribeh je vacsinou dost slaby,teraz tam uz nebude vobec?
  • Veskoslav
    Tak je toho více než jenom skiny, tam jsou i blbosti do ostatních her z jejich světa (Wowko, HoTS, Hearstone a SC). Ta sleva se vyplatí jenom těm, co to ještě nemají nebo hrají i ostatní hry, ostatní stejně mají zakoupenou buď fyzickou kopii hry (což je právě ta zlevněná edice) nebo tu normální za 40 éček:)
  • Ale zrovna Overwatch byl k dispozici za podobnou cenu už od začátku jenom bez skinů

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit