Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky první co mně napadlo. Przní dobré jméno a nic kloudného z toho nebude.

    Kdyby víc tvůrců dělalo embarga jako Firaxis u XCOMu, bylo by dobře. Tam člověk týden před vydáním přesně věděl, jak hra vypadá a jak se chová. Embargo bylo jen na příběh...
  • nekromant33

    Recenze na Mafia III budou dostupné až po vydání hry.

    Z toho přímo smrdí sebedůvěra.
  • Diky za Insurgency.
  • Draken69CZ
    Vzal jsem si Contagion díky *3*
  • Joshua
    Contagion............RGXLI-D4XL0-VCZYF
    Insurgency...........4WDHE-0Z9YZ-5G0NT
  • Taky jsem ti jedno dal.
  • Jack1947
    Haha facepalm -( občas je nostalgie silnější) byla to parádní hra ale těžce nedoceněná.
  • MickeyMutant
    Máš ode mne plus, Jacku, aby ti v pátek večer nebylo smutno.
  • ucho
    no mně se to většinou nepotvrdilo. čekám tam už kolik měsíců Knack a pořád nic. to samé Killzone. ty hry už byly několikrát za pakatel. jako o nic moc nejde, ale ano, vyžaduje to občas obezřetnost a spíš platí, že kupovat jen to, co chce člověk hrát hned, ne proto, že je to levné.
  • https://mobile.twitter.com/WarhorseStudios/status/781886231848292353
  • Až na to, že nejde o Saboteura ze ZX Spektra, ale pokračování toho od Pandemicu z r. 2009.
  • Jack1947
    Doufám že si dělají přinejmenším srandu - 55 filmově zprzněnejch her ? to nééé *9* *8*
  • MickeyMutant

    V současné době se pracuje na 55 filmech na motivy videoher.

    To je spíš článek o zbožných přáních vlastníků licencí. Oni jednou za čas do tisku vypustí vlašťovku, jak na své značce začínají usilovně makat, jen aby se po jejich plánech za pár let slehla zem. Většina "projektů" je ve fázi: to bude bezva, až to někdy natočíme.
  • No a právě kvůli těm lákavým slevám musí být člověk u PS Store obezřetný ...Nakonec do PS+ právě takové hry spadnou , což se mi už několikrát potvrdilo . Tak jen doufám , že Metal Gear v původní linii je natolik výnosná značka , že s PS+ dlouho koketovat nebudou .
  • Morgan Jaffit, bývalý kreativní ředitel v Pandemic Studios, pracoval v roce 2009 na plnohodnotném pokračování hry The Saboteur.

    Takové povídačky o reinkarnaci starého Sabotéra prosakují poměrně často . V podstatě udělejte hru s mindžou , motorkami a rogaly , jako cíl určete infiltraci přísně střeženého objektu s kompjůtrem uvnitř a nastavte časový limit ...
    Stejně to dnes nakonec podle vzoru "retro" bude nejlépe v pixelové grafice Atari 2600 s módním přesahem do 3D ... ale hlavně vám z toho všeho nakonec nesmí vylézt další podpora undegroundového hnutí ve francii za okupace v druhé světové válce .
    (PS : Neměli jsme se přece jen v těch 80 lépe ? ... (ninjutsu ; shurikeny ;nunchaku ...) Člověk nežil jen univerzální mantrou Google, Facebook,Apple .)
  • MickeyMutant

    Během 2 týdnů se v Japonsku prodalo 145 tisíc konzolí PS4 Slim a 397 tisíc kopií hry Persona 5.

    Nebylo by mnohem lepší, spíš než laikovi nic neříkající přesná čísla, přetlumočit podstatu té původní zprávy? A sice, že celkové prodeje PS4 v Japonsku vůbec poprvé překonaly prodeje Wii U? Že Sony poprvé předběhla Nintendo?
  • Vogon
    Doporučené levely pro vyvolání v každé lokaci - http://i.imgur.com/CRn3vJl.jpg

    Jaký level mají hráči, které invaduji? Váš level + 10 + 10%

    Jaké lokace nemohu použít? Ash Lake a boss arény nemají online funkci. V lokaci kde jste zabili bosse nemůžete být invadování a nemůžete vyvolávat pomocníky, ale můžete být vyvoláni a invadovat. Arénu v Oolacile nedoporučuji.

    Kde seženu humanity? Z krys(Nejvíc jich je v Depths) nebo z humanity v Chasm of the Abyss.

    Kde seženu Red Eye Orb? 5 jich je ve Firelink Shrine v Petrusově truhle. Orb, který má nekonečno použití získáte tak, že se připojíte k Darkwraithům. Abyste se k nim mohli připojit, je nutné abyste nemluvili s Framptem poté co získáte Lordvessel a zabili 4 Kings.
  • Vogon

    Oficiální Dark Souls event - Return to Lordran

    Přichystejte si masku otce, zweihandery, fap prsteny a Giant's set, jelikož 5. října povstane Dark Souls z popela v události zvané Return to Lordran.

    Co to je? Hromadný návrat hráčů k Dark Souls, což znamená, že pokud si chcete užít online funkce v plném proudu, tak teď je ta správná chvíle. Fantomové, ať už útočníci nebo pomocníci, a vzkazy budou zářit přes celý Lordran.

    Kdy? Od 5. Října 00:00 CET až 15. října. Přičemž 15. října začíná Return to Nexus, oživení Demon's Souls, který končí 25. října, kdy vyjde DLC pro Dark Souls 3 Ashes of Ariandel. Akce jsou každoroční a počítejte s tím, že budou neoficiálně probíhat i po vypršení času.

    Jak se zúčastním? Hrajte v online režimu a za 1 humanity si u ohniště dejte "reverse hollowing" v online zóně. Samozřejmě nejlépe uděláte, když si někdy toho 5 října založíte novou postavu a projdete každou lokaci zatímco kolem vás probíhá multiplayer chaos. Více informací v příspěvku níže.

    Platformy - PC, PS3, X360 a XONE(hrajete i s lidmi na X360 skrze zpětnou kompatibilitu).
    Event probíhá s požehnáním Namco Bandai.
  • jindra.veliky

    Mafia 3 recenze

    chci se zeptat (asi hlavne redakce) jak to bude s recenzi na Mafii 3? Plati do dne vydani embargo nebo budou vychazet recenze driv? Rad bych predobjednal kvuli bonusum na jedny strance, ale nechci naletet *4*
  • Portal movie

    http://www.ign.com/articles/2016/09/29/jj-abrams-a-portal-movie-announcement-is-coming-soon

    tohle nedopadne dobře *13* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit