Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Still
    k čemu je tam teda ten HDD?
  • jindra.veliky
    zadna zmena, jen je to s modama tmavsi
  • Ano mas pravdu je to tohle moc děkuju :)
  • ucho

    PS+

    Ha, paráda, Resident Evil, to jsem rád. Škoda jen, že jsem si tu hru před měsícem koupil :D
  • Mart9
    Prosím, umí PS4 spustit hru, kterou si koupím na disku, aniž bych ji musel mít v mechanice?
  • Veskoslav

    GTA 5 Graphics Comparison : Vanilla vs 4K Real Life (GTA 5 Mods)

    https://www.youtube.com/watch?v=GB3gL24ZalQ
    .
  • MickeyMutant
    Nemyslíš náhodou Čočíka a Čínu? Případně jeho o pár let starší návštěvu (Fight Club #59)?
  • Podkast s drakenem ?

    Cau prosimvás muže mi hodit nekdo odkaz na fight club je starsí a je tam nakej typek možná draken kde vypravi o japonsku a jak to tam chodí, prochazel sem youtub kanal games.cz už asi po 5 ale porad to nemužu najit.
  • Veskoslav

    FIRST ULTRA GRAPHICS MOD 2017 | Kingdom Come: Deliverance - Max ENB Reshade | Nvidia GTX 1080

    https://www.youtube.com/watch?v=HA4Q6bRTY6g
  • Hanzales
    Já ho taky nečtu :) Jen jsem hodil nějaký ten link pro lenivé googliče :)
  • Draken69CZ
    O tom píší i na Hrej
  • Lukyz

    Wasteland 3

    inXile právě na svých FB stránkách oznámili Wasteland 3:

    We're thrilled to announce Wasteland 3! This new game will be set in the frozen wastes of Colorado, and will include revamped combat featuring vehicles, let you lead a Ranger Base, and will have a story with deep choice & consequence that you can enjoy either single-player or multiplayer!
    Back us on Fig on October 5th, 2016!
  • Veskoslav
    EG nečtu:) Ale mám to z PC Gamer. Zatím ale ne zcela potvrzená informace.
  • Hanzales
    a zdroj: http://www.eurogamer.net/articles/2016-09-28-destiny-2-will-launch-for-pc-characters-may-be-left-behind-reports
    A já jsem tuze rád :)
  • Veskoslav

    Destiny 2

    Bude i na pc (nepotvrzeno)
  • Draken69CZ
    *15* tak to by měli vyšetřovat asi úplně všechny *15*
  • Hello games je prověřováno kontrolním úřadem kvůli stížnostem na klamavou reklamu

    http://www.eurogamer.net/articles/2016-09-28-advertising-standards-launches-investigation-into-no-mans-sky
  • residentevilfans

    DooM OST

    Konecne vysel dlouho ocekavany soundtrack na noveho DooMa *5*

    https://open.spotify.com/album/0KQyC28P9808r0oKKNgHvp
  • jamar28
    Žena, černoch...A ten Brit bude stopro homosexuál. *1*
  • Lukyz
    První světová alá Michael Bay *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit