Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty se nudíš, že?
  • MickeyMutant

    Inzerce na Lenovo Ideacentre Y900

    Na to, že je neděle, vám články padají, jako byste je sypali z rukávu*4*Jen bych chtěl varovat zájemce o inzerovanou herní mašinu Lenovo Ideacentre Y900, že na přiloženém obrázku, jakož i na odkazované stránce výrobce jsou fotky s počítačem, který má dvě grafické karty v SLI režimu. Kupující ale dostane jen jednu GTX 980, jak je uvedeno v popisu.
  • Escape from Tarkov

    Koho zajímá Escape from Tarkov, bude vycházet další hra ze stejného univerza s názvem Hired Ops. Přihlásit se k early accessu je možné tady: https://www.hiredops.com?ref=984
  • Inquisitor
    Pokud je to vážně, tak je to na nějakou diagnózu.
  • 0011
    uff už letím spát, konečně se dotáhly aktualizace, ale asi takhle - má možnost a peníze si koupit hru na jak přiznává svojí oblíbenou platformu, ale tím, že ty prostředky nesmyslně použije jinde tak svojí oblíbené platformě ubližuje a cítí se jako hrdina, protože mu nedojde, že dělá něco špatně ty si, alespoň v to doufám uvědomuješ, že pirátstvím hernímu průmyslu nepomáháš, ale on si to ani nepřipouští, myslí si, že když si koupil gta 5 na konzoli tak má nárok si tu hru stáhnout na pc, nemá, má nárok si jí koupit i na pc a xbox/ps4 verzi si strčit třeba do ....... vitríny (btw to měkké i po r je správně) Dobrou noc Jacku
  • Jack1947
    Díky za uznání a taky zato že už se lepším.
    No inu... nikdo není stále neomylný.

    Já jsem se tě nesnažil opravit jen mi přišlo trochu pokrytecké od tebe házet ho do jednoho pytle. Hru si aspon koupí i když né na platformu kde hraje.
  • 0011
    Mně zase příjde úsměvné, když mě opravuje člověk, co se jednak taky hlásí k pirátství ale ještě navíc neumí používat uvozovky *3* ale dal jem ti palec nahoru za to, že tam výjimečně nemáš hrubku, lepšíš se
  • Jack1947
    To nechápu taky - ale napsat " kvůli tobě se neprodá na pc je přinejmenším směšné" Když teda se "přiznal" že rád warezí *4*
  • 0011
    Nekecej, na to si přišel sám? *7* ano mohl jsem napsat kvůli lidem jako ty, ale já žádné jiné exoty, kteří si kupují hry na platformu kterou nemají a pro tu kterou mají tak hry na ní kradou neznám
  • Jack1947
    Já spíš trochu nechápu že koupí na konzoli kterou nemá ( asi pro lepší pocit) navic kde to má dražší ale budiž. Tak je nuda není do čehjo moc co píchnout tak tu budeme blábolit aspon o tomhle, důležité je přece aby diskuse nestála ne *3*
  • Jack1947
    Kvůli jednomu se to neprodá na pc *8* ?

    Weew to je drsné jsem myslel že nás neplatičů za hry musí bejt víc lol *4* *7*
  • Premyslim jestli si delas legraci nebo to myslis vazne a fakt doufam ze si delas legraci :D
  • 0011
    Mejm nesmyslnejm důvodům? Kvůli tobě se neprodá ta hra na pc, na kterém tak rád hraješ a firma si to příště může rozmyslet vydat na tuhle platformu, nebo si dovolí ojebat port(což se už bohužel běžně děje). Tohle jsou "mý nesmyslný důvody" který se týkají i tebe a obecně každého kdo na pc hraje ať už krade nebo hry kupuje. To tvoje "důvody" jsou úplně mimo, ale připadám si jako kdybych vysvětloval listinu základních práv a svobod kim čong unovi
  • Pěkný příklad. No, moje prachy za GTAV dostali, hrál jsem jen jednu verzi hry - tu na PC. Je jedno, že jsem ale koupil konzolovku - ve výsedku R* ty prachy ode mě mají a můžou pokračovat v dalším vývoji dalších her. Nevidím důvod, proč bych měl prodávat konzolovky, jen abych uspokojil tvoje požadavky kvůli nějakejm nesmyslnejm důvodům a rozhodně nechci konzoli, když můžu hrát hry v lepší kvalitě.
  • 0011
    ??? Sám prohlašuješ, že konzole nenabízí takový zážitek a zdůvodňuješ krádež her tím, že nechceš být součástí neexistující komunity a doma máš předraženou placku, kterou si akorát můžeš dát pod kafe. Uveďme malý příklad - port původní konzolové hry portovaný na pc, třeba GTA5 - vývojáři se patlali s portem aby ho udělali co nejlepší, dostanou vývojáři zaplaceno za svojí práci na portu na pc? Hele jestli nechceš bejt sám před sebou za tydýta máš dvě volby. První - naštěstí konzolové hry jdou prodat, tak to udělej a kup si za to hry na pc, druhá -kup si konzoli
  • MickeyMutant
    Michael Pachter se nechal unést svým nádherným hlasem a řekl, co si skutečně myslí. Tohle se mu děje pořád. Jakmile se uslyší, nedokáže kontrolovat, co mu padá z úst. A proto ho máme tak rádi – pro tu upřímnost, bez které by nikdo nevěděl, že nějaký Pachter chodí po světě.
  • LV: Jenže vždyť já nehraju na žádné konzoli. Žádnou nemám a asi ani mít nebudu, protože současné konzole nenabízí takový zážitek, jako pořádné PC. Dělám jenom tohle: chci hrát hru -> zwarezím ji na PC -> koupím konzolovou verzi, aby vývojáři dostali zaplaceno.

    Veka: Právěže nedělám, nejsem o*as, co se naváží do jiných lidí jen proto, že hrajou na jiné krabičce a ještě se pak sebeuspokojuju nad tím, jak je moje krabička určená pro "dospělejší" publikum.

    0011, DwaR: Legalní verzi hry mám, takže nevidím problém v tom, že jsem si zwarezil verzi na jinou platformu.

    EDIT: Sakryš, reakce měla jít dolů.
  • Hastalavistabab *1*
    Ten už dostal asi 50 banů všude možně, ale pořád se vrací jak šváb, aby AMDčkaře a Páčkovače přivedl na tu jedinou nejsprávnější víru, kterou káže právě a jen on, pan jedinečný s absolutní pravdou. *1*
  • PC rasisti

    Tahle rasa gumáků je čim dál slavnější:

    http://www.pcgamesn.com/michael-pachter-pc-gamers-racist-twits
  • ty voe to je debata *1* o houně *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit