-
Pochybuji *3* -
výherci byli známí už 20.9. kdy se ta habaďůra dohodla *15*
-
Soutěž s ASUS a AMD Mini R7 360
Termín konání soutěže 22. 9.; 14:40 – 29. 9.; 23:59 a výherce už oznámíme v pondělí 26. 9. Některé datum bude asi špatně, když ta soutěž má končit až 29. a výherce bude už znám 26. *7* -
*1*
-
Taky, teď jen doufám v Denuvo *1*
-
Minimální a doporučené systémové požadavky PC verze hry Resident Evil 7.
Pohoda *3* -
Nemůžu soudit - nevím proč by k ntb měl někdo kupovat nějaké sloupy atp to je asi hloupost ( jestli nemá pc tak asi ne) Jinak integrovaná zvukovka by stačila i v pc na nějaké lepší repro - většina zmákne všechny formáty.
-
25-30 fps proč by neutáhlo že ? *4*
-
len pre istotu
-
A tam má jaký nick?
-
to dá rozum, když na steamu nevychází
-
Ještě sviní Moviezone, i když tam je teď posledních pár dnů taky klídek. Tak ho z toho možná kleplo *1*
-
Sakra ta mi nějak unikla, škoda většinou to je kvalitní čtivo.
-
ani nie, skor za poslednu "diskusiu", samozrejme ju brutalne zasvinil svojimi vylevmi, tj konecne ju premazali(na pctuningu!) a LV siel do banu
admin sa priznal ze velmi diskusie nesleduje, asi zostal zhrozeny :) -
Tak to mi je jasný, jen jsem myslel jestli nebyl nějaký poslední výlev za který to už schytal.
-
Nvidia nabízí bundle grafických karet GeForce GTX 1080 / 1070 s plnou hrou Gears of War 4.
...s doplnkom, ze tu hru Gears od War budete mat na Windows Store(nie Steam)... -
"PC-hráč: trolling, sprosťárny atd."
...za vsetko :) -
Proboha za co? :D
-
tak, LV426 bol zablokovany uz aj na pctuningu
jedine tu este moze pisat -
Spíš se zase a znovu dohadovat a pitomostech *7*