-
Tak je jedno jestli stereo nebo 7.1 pořád z toho nepoleze nic extra aby se k tomu kupovali "monitory". -
A o čem chceš jako diskutovat?
-
Jsem měl nějak zafixováno že to má být už koncem září, sakra :(
-
jak je to s tím 4K na PS4P
/Are we going to see native 4K gaming on the PS4 Pro or will the majority of it be upscaled?
I would say the majority will be upscaled – at least based on the game portfolio I have seen to date.
Does that make it feel like a misleading term?
No, I don't think so. I think that whatever the term is, it's a question of whether people see a demonstrable difference in the game experience or not, rather than the term we use to apply to it.
http://www.digitalspy.com/gaming/ps4/feature/a808046/andrew-house-interview-ps4-pro-ps4-pc-ps-vr/
překvapivě -
Stejně jako na konzole - 25.10.
-
Ne ne nechci to vidět, kdy to má vlastně vyjít na PC?
-
Dark Souls 3 : Ashes of Ariandel - gameplay a interview
https://www.youtube.com/watch?v=KWCt6PVXCvQ
http://www.dualshockers.com/2016/09/21/dark-souls-iii-director-hidetaka-miyazaki-talks-dlc-future-games-armored-core-and-much-more/ -
wat
-
Jakože ntb zvukovka je slabá ale umí Dolby 5.1 DTS a prostorový zvuk už dneska možná víc ( tohle uměli před lety) mají dokonce i 5.1 a více podporu. Pokud měl nějakej pekáč tak se nedivím...
-
Ty seš fake anonymní inkogniták
Draken to myslel tak že už je cracknuto tak jsem i reagoval - ano data zbytečné a bez ničeho sdílet jdou jediná Win10 hra kterou "obešli" byl Quantum Break. -
Fake je tvoje IQ, data muzu sdilet po torrentech nezavisle na tom jestli jsou funkcni, nefunkcni, sifrovane nebo whatever.
-
Co poslal tam nějaký šílený bubny a nevydrželi, jinak podle mě je k notebookové zvukovce jakýkoli lepší repro škoda a vyhozené peníze.
-
Co je to za blbost? BPM jen mění rychlost songu, tak nevím jak by ti to mohlo odpálit repro. Ale tak na notebooku je asi vše možné.. Ale jestli si hraješ s FL Studiem, tak bys měl mít aspoň externí repro (repro monitory jako např. Kurzweil poslouží dobře).
-
The Bunker
Počítám až v recenzi ? -
Lol tak máš ponaučení si nehrát ve Fl studiu takhle si odprskat bedničky - myslím že si jen poškodil membránu to by snad mohlo jít ještě reklamovat ( nicméně Draken ti už poradil).
-
To bude fake, Mrkváčova ochrana je mnohem agresivnější a horší než DEnuvo ( zvláště proto že je úzce spjatá s tím jejich nefunkčním Store)
-
Forza Horizon 3
Už se objevují torrenty na PC verzi, Jacku nevíš o tom něco? -
To bych neřešil, prostě repráky nefungují a proč a jak bych nikomu nevysvětloval, dej to na reklamaci když to neuznají tak pak teprv vymyslet plán B.
-
Díky za odpověď,
Záruku mám, jen nevím jak bych to tam popsal a jestli by to uznali. Že jsem si sám, z vlastní blbosti odprskal reproduktory..to nevím. *13* -
Asi si je fyzicky zničil, takže buď si je někde kup a vyměň nebo to řeš nějakými externími bedýnkami. Pokud máš záruku nebo lepší značku zkus se obrátit na prodejce nebo přímo na autorizovaný servis.