Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Draken69CZ
    Tak je jedno jestli stereo nebo 7.1 pořád z toho nepoleze nic extra aby se k tomu kupovali "monitory".
  • Draken69CZ
    A o čem chceš jako diskutovat?
  • Draken69CZ
    Jsem měl nějak zafixováno že to má být už koncem září, sakra :(
  • ringmancz

    jak je to s tím 4K na PS4P

    /Are we going to see native 4K gaming on the PS4 Pro or will the majority of it be upscaled?
    I would say the majority will be upscaled – at least based on the game portfolio I have seen to date.

    Does that make it feel like a misleading term?
    No, I don't think so. I think that whatever the term is, it's a question of whether people see a demonstrable difference in the game experience or not, rather than the term we use to apply to it.

    http://www.digitalspy.com/gaming/ps4/feature/a808046/andrew-house-interview-ps4-pro-ps4-pc-ps-vr/

    překvapivě
  • Vogon
    Stejně jako na konzole - 25.10.
  • Draken69CZ
    Ne ne nechci to vidět, kdy to má vlastně vyjít na PC?
  • Vogon

    Dark Souls 3 : Ashes of Ariandel - gameplay a interview

    https://www.youtube.com/watch?v=KWCt6PVXCvQ
    http://www.dualshockers.com/2016/09/21/dark-souls-iii-director-hidetaka-miyazaki-talks-dlc-future-games-armored-core-and-much-more/
  • Jazz
    wat
  • Jack1947
    Jakože ntb zvukovka je slabá ale umí Dolby 5.1 DTS a prostorový zvuk už dneska možná víc ( tohle uměli před lety) mají dokonce i 5.1 a více podporu. Pokud měl nějakej pekáč tak se nedivím...
  • Jack1947
    Ty seš fake anonymní inkogniták

    Draken to myslel tak že už je cracknuto tak jsem i reagoval - ano data zbytečné a bez ničeho sdílet jdou jediná Win10 hra kterou "obešli" byl Quantum Break.
  • Fake je tvoje IQ, data muzu sdilet po torrentech nezavisle na tom jestli jsou funkcni, nefunkcni, sifrovane nebo whatever.
  • Draken69CZ
    Co poslal tam nějaký šílený bubny a nevydrželi, jinak podle mě je k notebookové zvukovce jakýkoli lepší repro škoda a vyhozené peníze.
  • frag.ment
    Co je to za blbost? BPM jen mění rychlost songu, tak nevím jak by ti to mohlo odpálit repro. Ale tak na notebooku je asi vše možné.. Ale jestli si hraješ s FL Studiem, tak bys měl mít aspoň externí repro (repro monitory jako např. Kurzweil poslouží dobře).
  • Jack1947

    The Bunker

    Počítám až v recenzi ?
  • Jack1947
    Lol tak máš ponaučení si nehrát ve Fl studiu takhle si odprskat bedničky - myslím že si jen poškodil membránu to by snad mohlo jít ještě reklamovat ( nicméně Draken ti už poradil).
  • Jack1947
    To bude fake, Mrkváčova ochrana je mnohem agresivnější a horší než DEnuvo ( zvláště proto že je úzce spjatá s tím jejich nefunkčním Store)
  • Draken69CZ

    Forza Horizon 3

    Už se objevují torrenty na PC verzi, Jacku nevíš o tom něco?
  • Draken69CZ
    To bych neřešil, prostě repráky nefungují a proč a jak bych nikomu nevysvětloval, dej to na reklamaci když to neuznají tak pak teprv vymyslet plán B.
  • Díky za odpověď,
    Záruku mám, jen nevím jak bych to tam popsal a jestli by to uznali. Že jsem si sám, z vlastní blbosti odprskal reproduktory..to nevím. *13*
  • Draken69CZ
    Asi si je fyzicky zničil, takže buď si je někde kup a vyměň nebo to řeš nějakými externími bedýnkami. Pokud máš záruku nebo lepší značku zkus se obrátit na prodejce nebo přímo na autorizovaný servis.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit