Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass
    Jedina komunita do ktere se radim, je komunita kryptofasistu *5*
  • DwaR
    ty pirátiš, lebo niekto niekde na fórach (naviac úplne bezvýznamných - sorry games, ale v globálnom merítku je toto fórum šuvix) hrá formu ako PC master race?
    už som čítal veľa zdôvodnení pirátstva na PC, ale toto tvoje radím medzi top 3 najdebilnejších.

    P.S.: PCMR je hlúposť ako voda v koši. za mojich čias sme sa rovnako hádali o farbu lopatiek na pieskovisko pre dievčatká a chlapčekov. do istého veku ohromne dôležité, no príde chvíľa, keď zistíš, že je to putna a budeš hrať na tom, čo ti vyhovuje lebo HRÁČ hrá a nestará sa o blbosti.
  • kostejnesmrtelny
    Nene, Tony to není *3*

    Nápověda: Projděte si sekci domácí kino, ten styl se nedá zaměnit (pokud to tedy s hraním myslíte vážně) *1* *1*

    Prej ale dostal banána i tam, takže se bohužel nejspíš vrátí *9*
  • To se ti někdo pokouší dostat na účet. Poslední dobou mi to chodí často, dneska třeba dvakrát.
  • Chim
    Hmm. Tak to už jsi ale opravdu velký kluk. *1*
  • 0011
    Hele já když si na steamu koupím hru, tak si nepřipadám ani na vteřinu jako součást jakékoliv komunity, jsem prostě zákazník, stejně jako když si koupím cartridge na 3ds tak si taky nepřipadám jako krutopřísnej kryptofašistickej handheldář *1* za PCMR se prohlašuje malý vzorek lidí, co na pc hraje a to ještě většina z těch lidí z toho má akorát legraci a ty co to berou vážně tak jsou většinou děti, hrotíš prakticky neexistující problém. Navíc nikdo ti nebrání koupit si hru i na konzoli, ale warez je warez a tvoje argumentace je jako - hele sice mám auto na benzín, ale nechci patřit k týhle benzin master race, tak si koupím naftu, ale benzín ukradnu protože heč *1*
  • eri: Děláš to samý, co odsuzuješ, jen z opačný strany barikády *7*
  • On to není jenom LV, bohužel tady člověk má celou bandu takovýchhle nedospělých a zakomplexovaných o*asů. Je to prostě takový můj prostředníček všm PCčkářům, kteří se chovají jako totální o*asi k lidem, co nehrají na stejné herní krabičce. Jinak je hraní na kompu fajn, ale PC komunita je humus.
  • Draken69CZ
    Podle jednoho ... hodnotit celou komunitu? Ale no tak.
  • Hanzales
    Noalenadruhoustranu... já třeba zhruba před týdnem projížděl mody, chvíli to pak nesledoval a o tomhle jsem nevěděl, tak jsem do toho zase skočil ;o) Někdy lepší později, nežli nikdy.
  • MickeyMutant

    Vyšel dlouho očekávaný mód GTA V - Redux, který vylepší hru nejen po grafické stránce. (+ video)

    Ano, vyšel. Před týdnem, konkrétně minulý pátek. Zdravím bleskaře a přeju dobré ráno.
  • x_ander
    To by mě taky zajímalo. Docela by seděl na Tonyho :-D
  • Draken69CZ
    Zcela rozdílné hry, tady v tom open worldu by ta degradace rafiky při udržení 60 fps byla enormní, jde o arkádu kde těch 30 fps je zkousnutelných, rozhodně si to raději pořídit na PC pokud HW zvládá.
  • Lukyz

    Video: Grafický rozdíl mezi Xbox One a PC verzí Forza Horizon 3 není příliš veliký.

    Až na jednu zásadní věc: frame rate
    Sry, že fušuju LVmu do řemesla, ale u závodní hry je to fakt rozdíl.
    V tomhle mi přišel sympatický přístup Codemasters s posledním Dirtem, kde se nesnažili za každou cenu srovnávat detaily s PC verzí, ale šlo jim o stabilních 60 FPS.
  • Jack1947
    Na to vezme gamepad ne a je po problému *4*
  • Takovej typickej cosplay...
  • PC-hráč ten ví všechno. Bohužel neví, že polovina z toho co ví, není pravda. *1* *1*
  • hetmik

    RETRO

    V kolik hodin bude dneska RETRO?
  • SalemCZ
    přišel my mail do Sony ať si změním heslo, to se jim tam zas někdo dostal?
  • Brazzers příští týden vydá porno na motivy Overwatch

    https://www.youtube.com/watch?v=wkrb4OBZtYQ
    Je to youtube takže žádný nahotinky,ale hlášky ze kterých spadnete *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit