-
For Honor
Po 5 hodinách v Alphě jsem nadšený. Ten soubojový systém je jednoduchý a přitom tak dobře zpracovaný. Tohle mě fakt mile překvapilo. Samozřejmě, že co chvíli vypadávalo spojení, občas průlet texturou, ale jinak hra běžela solidně, vypadala pěkně a rozhodně byla brutální, obzvlášť finální zabití protihráče. Bál jsem se, že velikost map bude strašně veliká jenom pro 8 živých hráčů, ale není. Prakticky jsou jednotlivé body od sebe pár desítek metrů a neustále bojujete o pozice a není ani chvíli možnost si "odpočinout". Možná poruším slib Satanovi a předobjednám. -
strategic map view
Chtěl bych požádat všechny experty na strategické hry, jestli by mi poradili, ve kterých hrách se hraje spíš než v líbivém zobrazení, přepnuto do nějakého strategického zjednodušeného náhledu na mapu. Jak je to v Civilization? Jedná se o nativní vlastnost hry nebo jsou k tomu potřeba mody a hrají hráči Civ spíš v základním módu nebo ve strategickém? Za každé info předem díky. -
To je debilita...
-
to máš odkud?
-
Games ano aby pak zjistily že to nikdo nehraje *5* ( jsou na tom blbě i proti botům)
-
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - First Assault .............ABYNB-DV25E-GB2BW
-
Superfight.........................95JTQ-HIBA8-KYGMX
.........................................8XLQC-QY6Z0-VNMXA -
Snomor 1 - Útěk ze snu SE.................RBJZV-4ZR04-FQ40I
Snomor 2 - Následník trůnu SE...........BTH94-2Z4E2-RRK7Z -
Steam
kód na Deadfall Adventures. kdo chce, hoďte echo na email zde (ucho@tiscali.cz) a napište, jaký nick zde používáte (do zítra 20:00). někomu pošlu kód. -
vzal jsem si ty adventury . Díkes.
-
Steam
Insecticide: 7MBGK-828TF-YCMPX
Ben There, Dan That! + Time Gentleman, Please!: Q5JQG-B85VF-RWCQ9 -
For Honor
Dostal se někdo do bety? -
Berserk and the Band of the Hawk - Infinite Eclipse režim, "Bazuso Castle", Zodd a Berserk Guts
https://www.youtube.com/watch?v=F9mh5aYTDwU
0:00 - 4:45 Infinite Eclipse bude režim, kde hráč bude bojovat proti nekonečným vlnám nepřátel. Ke konci téhle části ukázky zjistíte, že Koei Tecmo není pomoci.
4:48 - 5:20 "Bazuso Castle", nejmenovaný hrad, ve kterém Guts bojoval proti Bazusovi. Filmová verze: https://youtu.be/Npm9sk9fCR8?t=45s
5:20 - 10:36 Hraní za Nosferatu Zodda, několikrát pužijí tranformaci. Zodd na tom koni, vypadal podobně roztomile, jako když stál vedle Grunbelda. http://i.imgur.com/1SdxQcc.jpg
Guts v berserkovské zbroji - https://www.youtube.com/watch?v=bKj1F0Pw1_s -
All Stars 7 Bundle
https://www.bundlestars.com/en/bundle/all-stars-7-bundle -
Inquisitor: nevytáčí mě na tom vůbec nic. a blbce z nikoho nedělám. pokud se někdo zeptá, jak přeložit Resident Evil, tak je u mě takový člověk blbec automaticky, protože se slovníkem to zvládne i opice.
dotyčný se mimojiné ptal, jak to přeložit, odkázal jsem ho na slovník, kde odpověď najde. napadat imho začal on mě *3*
jako jestli tě zajímá jakýkoli další anglický slovíčko, tak se klidně zeptej taky, ale fakt nevidím problém v tom si ho najít ve slovníku, popřípadě si ho vygooglovat stylem "slovíčko meaning" a najít si jeho definici v angličtině (jestli dotyčný ovládá trochu angličtinu, ale jen mu není jasný význam)
další krásný název na zkoumání by mohla být hra Quake. dá se to nějak vysvětlit? :D A co Half-Life? -
Do pondeli 19.9. EA nabizi vsech 5 DLC k BF4 zdarma. Navic maji promo akci se slevou 50% (kod: origin50), takze muzete mit celou hru i s DLC za 10€.
-
Tomb Raider
-
Tomb Raider 1996 *3*
-
off topic
jaké bude dnes retro? -
A můžu se zeptat co tě na tom dotazu tolik vytáčí? Že tě to nutí tady rozvíjet tak arogantní příspěvky? Jde to napsat i normálně ne? Ale to by tady nesměla být od začátku snaha udělat z někoho blbce.