Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fifa 17 demo

    Konečně dobré zahrávání rohu. Dobré penalty. Dobré držení míče zády k hráči. Lepší střely z voleje i jentak. Hráči líp nabíhají. Zahravani autu. Jinak to same co 16ka a mam v ni odehranych 200hodin ve starších dílech i 900 . Nejlepsi novinka pro me a svagra byla ze jsme mohli pred zapasem konecne hrat nejaky ten chalenge spolu( ne jenom jeden strilet na branu a prd ).Jinak samozrejme krasna grafika audio je dobre uz par let a neni co zlepsovat. Ty obliceje jsou krasny ale takový ne moc živý. Ani ty rozhodci netahaji kartu z kapsy, proste se jentak objevi. Divny proste. Po 10 hrách jsme nasli spoustu srandovnich chyb. Jinak zlepšení, ale zase jako revoluci bych to nebral. Ty jejich reklamy kup ted atd me docela stvou a sam nevim jestli koupit.Stejne neodolám. *5*
  • Tak to je opravdu smůla. Už jsem se začal těšit, že uslyším příjemný Jackův hlas s bravurní anglickou výslovností.
  • Draken69CZ
    No vypadá to pěkně, ale já naposledy hrál pořádně FIFA: Road to World Cup 98 takže ...
  • Lukass

    Fifa 17

    Co rikate nove Fife, za me prijemny prekvapeni.
  • deathfish

    Namluvením části scénáře získáváte možnost vyhrát nadabování jedné postavy v plné hře Mass Effect: Andromeda.

    Tak tak, chtěl jsem to tu napsat, ale byl jsi rychlejší. Škoda
  • SalemCZ
    neboj oni při prvním updatu tam přihodí bugy ve formě DLC
  • Namluvením části scénáře získáváte možnost vyhrát nadabování jedné postavy v plné hře Mass Effect: Andromeda.

    To je mi zpráva. ČR ani SR se soutěže účastnit nemůže. To bylo to první co jsem si ověřil.
  • residentevilfans

    Sony oznamilo novou PS4 kazdy rok.

    Tohle jsou nove modely http://lolgz.com/wp-content/uploads/2016/09/sadasd.jpg
  • Draken69CZ
    Vždyť si můžeš zaplatit aby se ti nezobrazovaly ;)
  • kostejnesmrtelny
    Jaký reklamy? Na games.cz jsou nějaký reklamy? *5*
  • Reklamy

    Začínám se pomalu bát, že se ty vaše pop-up reklamy jednou vyplazí z obrazovky a vysajou ze mě život.
  • Draken69CZ
    Dokud si nezačne povídat sám se sebou tak dobrý, mrk mrk LV :D
  • Co slovo, to perla. Ve tvém případě kus hnoje. Proč musíš reagovat úplně na všechno?
  • Jack1947
    Ty víš kam sem mířil můžeš odejít z nor,mální práce dřív ale zaplatíš si to - navíc to nebude dříve než v 55 tady v čr jen chtějí aby z tebe strhali kůži( i všechno ostatní). Nic víc ani mín.
  • Tohle ale je normální práce. Nedělá to jen pár lidí ;)
  • Lukyz

    Assassin’s Creed The Ezio Collection

    Tak je to ofiko, 17. listopadu vyjde na PS4 a XO Assassin’s Creed The Ezio Collection, což je podle traileru čistej port 1:1 na současné konzole.
    Nevím jestli je to od Ubi dobrej tah, takhle by mohli připomenout lidem, že uměli dělat dobrý hry a AC série za něco stála *1*

    Requiescat et pace Ezio
  • Jack1947
    Lol ve 43 letech no ale Kojima zas šel v 53 a jsou to hry - kéž by to tak bylo i u normální práce...
  • Jack1947
    Lepší čas lepší den ? kdo by to proboha někdy jindy poslouchal - > copak posluchači rádia 1 jsou vesměs hráči ? :O
  • Draken69CZ
    Posledně říkal Lukáš něco že se to nějak přesune do lepšího času a asi i na lepší den.
  • alladjex

    VektorR

    Naprosto mi uniká, jak zjistit, kdy má být vysílaný Vektor na Rádiu 1. Poslední byl před 14 dny. Takže dneska by měl být další. Ale v programu to nikde nevidím. http://www.radio1.cz/program/?typ=dny&p=2016-09-14
    Může mi někdo objasnit, jak se dá zjistit, kdy ten pořad běží?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit