Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pomoc

    Zdar,
    potřeboval bych takovou pomoc,nebo spíše odpověď. Hrál jsem si ve FL Studiu, a ujela mi ruka s nastavením bpm. Reproduktory v ntb zapraskaly a opětovné vrácení do normálnu nic nezměnilo. Při hudbě praskají od té doby, při každém úseku, kde jsou basy větší. Je teda asi dost možné,že jsem je odpálil že?. Tak jestli je možná nějáká oprava? Nebo jestli si pomůžu zakoupením reproduktorů na usb, protože do sluchátek jde zvuk v pořádku.

    Díky.
  • Horst_Fuchs
    Cossacs? Další vykopaná mrtvola. *8*
  • jindra.veliky
    tvl, dnes a ani novinka o tom...

    tak schvalne jak dopadnou uzivatelsky recenze
  • Morraw

    Cossacks III

    Dnes vychází 3tí díl legendárních Cossacks
    http://store.steampowered.com/app/333420/ *14*
  • Jack1947
    Co to je nějakej ubrečeneček ? a co vůbec maj za hry nějakej slizxelart ? *11*
  • Lukyz

    Nvidia - Gears of War 4

    Nvidia dává k vybraným kartám jako bonus Gears of War 4.
  • MickeyMutant
    Mám obavu, že by, na rozdíl od předešlé žaloby na Sterlinga kvůli jeho recenzím, mohli mít určitou šanci na úspěch. Pár urážek, výhrůžek a něco, co by se dalo hlavně v Americe označit za šikanování tam proběhlo. Soud by mohl bohužel dopadnout tak, že Valve bude muset pro případné další právní kroky odtajnit skutečná jména těch nadávajících na Steamu a šašci z Digital Homicide tak budou mít další reklamu zdarma.
  • Horst_Fuchs
    Konečně jsou pryč, jen houšť.
    Kdyby je následovalo Bmc Studio vůbec bych se nezlobil. To jsou taky velký experti.
  • Na svym webu chudak pise ze je to kvuli tomu ze v recenzich lidi urazi jeho a jeho rodinu a ze s tim Steam nechce nic delat ale podle tech prikladu co tam dal to vypada jako opravdu zoufalej pokus protoze oznacit ze utoky na jeho rodinu prispevek ve kterym nekdo pise ze lituje jeho deti protoze je jejich tata :D
    Jinak ten web je teda nadhera rozhodne doporucuju videt: http://www.digitalhomicide.ninja/
  • MickeyMutant

    Valve vyřadil z nabídky STEAMu hry od Digital Homicide. Důvodem je nesmyslná žaloba na uživatele píšící negativní recenze na jejich tituly.

    Počítám, že zase změní jméno. Navrhoval bych výstižnější "Digital Suicide".
  • Inquisitor
    Ten jeden vzal úsloví budeš rýt držkou v zemi doslova :D
  • Vogon

    Game Maker's Toolkit - In Praise of Prague (and other small worlds)

    https://www.youtube.com/watch?v=USVr936aKzs
  • Nektery jsou fakt vtipny :D

    Sorry za dabla :(
  • Nektery jsou fakt vtipny :D
  • Erendiel
    Čekat od BF že nebude BF *15*
  • MickeyMutant
    Válka je sviпě.
  • BF1

    http://www.youtube.com/watch?v=gw9KcqQSRRI
    *1*
  • Veskoslav
    No já jsem se účastnil všech, co šlo. Od Raymena Origins až po For Honor.
  • Morraw
    Hmm, já se příhlásil do programu hned po loňské E3 a stejně mi žádný mail nepřišel, No tak snad další kolo.
  • Veskoslav
    Čímž jsi naprosto potvrdil, že jsi de*il. Většího důkazu už LV není potřeba. Hloupá socka, co si hraje na znalce. Raději jdi hajat:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit