-
Pomoc
Zdar,
potřeboval bych takovou pomoc,nebo spíše odpověď. Hrál jsem si ve FL Studiu, a ujela mi ruka s nastavením bpm. Reproduktory v ntb zapraskaly a opětovné vrácení do normálnu nic nezměnilo. Při hudbě praskají od té doby, při každém úseku, kde jsou basy větší. Je teda asi dost možné,že jsem je odpálil že?. Tak jestli je možná nějáká oprava? Nebo jestli si pomůžu zakoupením reproduktorů na usb, protože do sluchátek jde zvuk v pořádku.
Díky. -
Cossacs? Další vykopaná mrtvola. *8*
-
tvl, dnes a ani novinka o tom...
tak schvalne jak dopadnou uzivatelsky recenze -
Cossacks III
Dnes vychází 3tí díl legendárních Cossacks
http://store.steampowered.com/app/333420/ *14* -
Co to je nějakej ubrečeneček ? a co vůbec maj za hry nějakej slizxelart ? *11*
-
Nvidia - Gears of War 4
Nvidia dává k vybraným kartám jako bonus Gears of War 4. -
Mám obavu, že by, na rozdíl od předešlé žaloby na Sterlinga kvůli jeho recenzím, mohli mít určitou šanci na úspěch. Pár urážek, výhrůžek a něco, co by se dalo hlavně v Americe označit za šikanování tam proběhlo. Soud by mohl bohužel dopadnout tak, že Valve bude muset pro případné další právní kroky odtajnit skutečná jména těch nadávajících na Steamu a šašci z Digital Homicide tak budou mít další reklamu zdarma.
-
Konečně jsou pryč, jen houšť.
Kdyby je následovalo Bmc Studio vůbec bych se nezlobil. To jsou taky velký experti. -
Na svym webu chudak pise ze je to kvuli tomu ze v recenzich lidi urazi jeho a jeho rodinu a ze s tim Steam nechce nic delat ale podle tech prikladu co tam dal to vypada jako opravdu zoufalej pokus protoze oznacit ze utoky na jeho rodinu prispevek ve kterym nekdo pise ze lituje jeho deti protoze je jejich tata :D
Jinak ten web je teda nadhera rozhodne doporucuju videt: http://www.digitalhomicide.ninja/ -
Valve vyřadil z nabídky STEAMu hry od Digital Homicide. Důvodem je nesmyslná žaloba na uživatele píšící negativní recenze na jejich tituly.
Počítám, že zase změní jméno. Navrhoval bych výstižnější "Digital Suicide". -
Ten jeden vzal úsloví budeš rýt držkou v zemi doslova :D
-
Game Maker's Toolkit - In Praise of Prague (and other small worlds)
https://www.youtube.com/watch?v=USVr936aKzs -
Nektery jsou fakt vtipny :D
Sorry za dabla :( -
Nektery jsou fakt vtipny :D
-
Čekat od BF že nebude BF *15*
-
Válka je sviпě.
-
BF1
http://www.youtube.com/watch?v=gw9KcqQSRRI
*1* -
No já jsem se účastnil všech, co šlo. Od Raymena Origins až po For Honor.
-
Hmm, já se příhlásil do programu hned po loňské E3 a stejně mi žádný mail nepřišel, No tak snad další kolo.
-
Čímž jsi naprosto potvrdil, že jsi de*il. Většího důkazu už LV není potřeba. Hloupá socka, co si hraje na znalce. Raději jdi hajat:)