Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw
    Jedno pěkné vlákno je zde https://steamcommunity.com/app/240760/discussions/0/343787920119030885/

    Asi taky půjdu do té sběratelky
  • Veskoslav
    Uvažuji nad tou 95 dollarovkou, ale nějak se mi nechce do dalšího portálu....Neví někdo, proč to nedali na KC?
  • Morraw
    Na twiiteru psali něco jiného https://twitter.com/Inxile_Ent/status/781228759374372868
  • ucho
    nenabidnou
  • Morraw
    Estimated delivery: Q4 2019. No wau. Čekal jsem spíše tak 2018. Ještě si počkám jestli nenabídnou jinou možnost příspěvku než přes Fig.
  • ucho
    za 20 dolaru slusna nabidka.

    edit: jeste by me zajimalo, jak si clovek vybere toto:
    FIRST 48 HOURS ONLY: All backers of Wasteland 3 ($20 or more) will receive a FREE copy of either the old-school turn-based post-apocalyptic cRPG UnderRail or the point-and-click horror adventure game STASIS. Steam Keys will be distributed after the Wasteland 3 campaign has concluded.
  • wastelands 3

    ludia, fig kampan wastelands3 zacala, kto ma zaujem, tak:
    https://www.fig.co/campaigns/wasteland-3#about
  • Inquisitor
    Nuda je holt sviňa.
  • Meow
    Není se čemu divit, takovej odpad už z těch všech videí
  • Draken69CZ
    To asi jede na původní PS4, jako ten Batman to není nic pěkného :(
  • Vogon

    GameStar o Dark Souls 3, Tales of Berseria a Dragon Ball na TGS

    https://www.youtube.com/watch?v=RSZD77KfRLU
    Moje minimální znalost angličtiny mi říká, že měli interview s Miyzakim. DLC bude dlouhé okolo patnácti hodin. Miyazaki by chtěl udělat live action film Dark Souls.
  • Vogon

    Pre-launch stream PSVR od Giantbombu.

    YT: https://www.youtube.com/watch?v=x_mF6m_WJF8
    Videogames.com : http://www.giantbomb.com/chat/
    Pokud to bude jako jejich streamy ostatních VR headsetů, tak budou hrát všechny launch hry.
  • ringmancz
    že vás to ještě baví...
  • Veskoslav
    Na levobok!! Hněte se mořské krysy, hrozí nám, že tím gumídkovým želé neprojedem!
  • Veskoslav

    Company of Heroes 10th Anniversary HUMBLE

    https://www.humblebundle.com/company-of-heroes-10th-anniversary
  • Veskoslav
    Fňuk jsem LV a nikdo mě nechápe. Nastartuje ponorku, hodlám pokořit Lysou horu.
  • Veskoslav
    Všichni jsou exoti jenom ty jsi letadlo.
  • Veskoslav
    LV, ty jsi totální socka a hlupák. Dokazuješ to každý den. Jak dlouho jsi jel na socka kartě? 2 roky a pořád jsi mlel o tom, jak si koupíš novou? Gratuluji, koupil sis 1070, jsi velikánský kluk. Škoda jenom, že jako vlastník 6 her si ji moc neužiješ. Jsi takový typický človíček, co si věc, kterou nevyužije naplno. Roky jsi hrál hry v průměrném nastavení a teď se povyšuješ? Stále se svou R9 390X hraji všechno na full atd. A neřeším to a nemám potřebu se smát ostatním jako ty. Jenom jsi dokázal, že jsi omezený hlupák, co má nejspíš i malý pe*is a musí si to kompenzovat na diskuzích (protože Tě asi všichni šikanovali za to, že máš GTX 960) .Možná až budeš hrát více jak 2 hry ročně včetně té, co ti dá "bratránek", tak se můžeme bavit o tom, že využíváš 1070 naplno. Takto jsi pouhý pozér, co si pořídil drahou věc na ho*no.
  • Draken69CZ
    Jo ty to máš v jiném enginu tak to potom jo :D Ty o drzosti raději pomlč zase žvejkáš vlastní hovn@ :D
  • SalemCZ
    trojka možná nepřekoná ani 14000 prodaných krabic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit