Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    VR SONY

    Tak jsem se díval na VR. Cena fajn cca 10 990 (Alza). Ale co mě zaráží, že to jsou jenom brýle. Základní set navíc vyžaduje Playstation Eye kameru (cca 1200 Kč). K tomu 2* PS MOVE (počítám 700/kus a hrát bez pohybových ovladačů mi přijde trochu nesmysl, ale třeba bude stačit jenom DS ovladač) a už je cena přes 13 500.
  • https://www.youtube.com/watch?v=_sROTCzLKDU *2*
  • Lukyz
    Hned druhý v pořadí *3* *1*
  • MickeyMutant

    Video: Grafické srovnání PS4, PS4 a PC verze Call of Duty: Modern Warfare Remastered.

    Tipnul bych si, že ty dvě PS čtyřky vyjdou víceméně nastejno*3*
  • Fallout 4 PS4 módy

    Tak přeci jen ty módy na PS4 budou. https://bethesda.net/#en/events/game/mods-and-4k-coming-to-ps4-for-skyrim-and-fallout4/2016/10/04/221
  • ucho
    5 % z 2 750 000 dolarů je 137 500 dolarů. v přepočtu nějakých 3,5 miliónu korun. mně to přijde jako dost. navíc vyberou určitě víc...
  • jakubc
    5 % není tolik, ale samozřejmě sabotovat vlastní portál je asi blbost
  • matt
    Dnes vydaný nový trailer obsahující více informací *3*
    https://www.youtube.com/watch?v=8RJLgaTEJ4c
  • Veskoslav

    Call of Duty Modern Warfare – Original vs. Remastered Graphics Comparison

    https://www.youtube.com/watch?v=icrHjZvS2SE

    Tomu říkám pořádný remaster:)
  • Veskoslav

    Heroes of the Storm - Heroes Brawl Trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=CIordfmxqQM
  • Veskoslav
    To jsem netušil, že to je jejich. Děkuji.
  • ucho
    no mi došlo, že to můžou až po skončení kampaně. jinak s těmi dotazníky... ptal jsem se právě proto, že mají celkem dobře udělaný ten systém výběru aktuálních odměn, tedy spíš to vidím tak, že to potom přidají tam... přišlo mi divné, že to tam není na výběr už teď.
  • ringmancz
    co jak? pošlou lidem z toho tieru dotazníky, kde si vyberou hru
  • Veskoslav
    V prosinci se už mají posílat edice:)
  • Morraw
    Mě taky no, ale zase věřím, že hru udělají a nevyhodím peníze oknem. Ač se to nezdá, tak u Kingdom Come je to už taky skoro 3 roky, co spustili kampaň.
    Navíc W3 už částečně zafinancovali z prodejů W2.

    Btw jaký datum vydání mají ti trpaslíci ?
  • ucho
    protože fig je jejich. nemusejí se dělit s KS o procenta, což není nezanedbatelná částka.
  • No když si vezmete jak se zatím prezentuje Wasteland 3 a jaká "oldschool" grafika byla ve 2 , a že to museli lepit i v Directors Cutu .... Buď se najednou vyšvihl v prezentacii o několik tříd vzůru , nebo prostě ten 2019 je reálný ;) .
    Hlavně mne tam zatím maximálně lákají ta vozidla .... konečně ... a mířím na tebe Bethesdí Falloute !
  • No tak za mne mají palec nahoru , ale early adopter rozhodně nejsem ;)
  • Veskoslav
    Spíše mě trochu děsí to datum 2019.
  • Hanzales
    Mně baví např. když napíše mlč. Nehodící se umlčet :)
    LV: Já mám na kompu naježděno víc než ty máš nahráno. To že 60fps je optimálních k hraní simulátoru je jasné, ale opět zde mluví jen má zkušenost. Pokud nahodíš něco co vykresluje volant ve hře 1:1 (tedy nic typu Grid) a pak s tím volantem mácháš vlevo vpravo, vidíš sebemenší spoždění a to lze (samozřejmě i dle enginu hry) pozorovat až u 40fps a níž a větší lag jsem pozoroval když jsem k pc nahodil velkou LCD telku, pravda je to už nějaký rok, takže byly tehdy pomalejší než ty dnešní, úplně nové, ale i tak. Když jsem si dal pCars na 3 monitory se 760tičkem a jelo to těch 40-50fps a musel jsem samo i oseknout detaily, užíval jsem si to mnohem mnohem víc než při 60fps na vyšší detaily na jednom monitoru. A věř že sebemenší lag v řízení strašne řeším a u některých videí, kde mají zapnutý volant v kokpitu a oproti tomu v rukách jim to laguje i pomalu půl vteřiny, tak to nedávám (vetšinou bývala chyba v nenastavení render frames ahead z 3 na 1. Dneska už je default v ovladačích 1.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit