-
Aha .... ať si to klidně obsahuje , ale co my s AMD ?
-
*8* to je snad žert ne ? K čemu SSE4.1 ? .... nevidím důvod , ale naběhl bych si stejně : /
-
Middle-earth: Shadow of Mordor Game of the Year Edition
jen za 5 eur
https://www.bundlestars.com/en/bundle/middle-earth-shadow-of-mordor-bundle -
to bývaly doby, kdy se prodávaly krabicovky. digitálně se pod 1500 nedostaneš
-
POZOR Mafia 3 vyžaduje CPU s SSE 4.1
Mafia 3 vyžaduje procesory s SSE 4.1. To znamená že na starších CPU nepôjde, ako som sa mohol presvedčiť :-( Konkrétne AMD Phenom II X4
To ma privádza k otázke, máte niekto skúsenosť s vrátením krabicovej hry aktivovanej na Steame? -
Nechcete někdo na Steamu slevový kupon 25 % na Total War: Attila?
-
Protože kdyby se to neřešilo a lidi by byli zticha, tak jim to projde a třeba se toho chytí další vývojáři, který se na to vyserou a za chvíli budeme hrát 24 fps lock, žádné nastavení grafiky, atd...
Prostě regulace trhu, chcete vydávat na PC a mít dobrou pověst, tak dodržujte alespoň nějaké standardy. -
AC Má kariéru v podstatě složenou jen s balíčky závodů, timetrialů apod. nebo výzvy (závod, drift, drag..) PCars si vybereš třídu a pak jedeš kalendář a klasicky kvaldu, závod (2 závody) a pak pokročíš do další kategorie (GT4..GT3......LMP).
Zásadních rozdílů najdeš naopak všude dost. Pcars sází na grafiku a možnosti (počasí, denní doba). AC sází na simulaci s adekvátní grafikou, tedy konečně ekvivalent RF like simů s DX11 grafikou a s mody to taky dokáže vypadat dost reálně. Tak jako tak AC má laser scaned tratě a u aut úzce spolupracují s automobilkami a mají od nich dostatek reálných dat, nemluvě o neustálém progresu simulace pneumatik. A jako bonus mají centrálu na trati, takže si sami vývojáři všechny ty auta zkoušejí a porovnávají. Jen je pouze denní doba, není déšť a neumí to nádherné červánky. Tak jako tak myslím že právě ve dvou hlavních aspektech se dost liší a zvuk má taky myslím lepší pCars i když jak kdy. R3E a Automobilistě se nevyrovnají zdaleka ani jeden :)
PS: Proč myslíte, že si Porsche vybrali Kunos a AC a dali jim licenci. To dlouho nebylo, maximálně nějaké RUFy. Dělají to pro Porsche pro jejich simulátor mašiny a Porsche chtělo i nějaké ty SUVčka a komunita prská, že je má zadarmo a všechny ostatní našlapané Poršáky budou v tom DLC (podle mně vždy za docela směšnou cenu na to co doposud nabízely). -
ty tomu nechapes
mafia 3 je klenot, obsahuje:
Featuring :
Nvidia`s Enhanced Volumetric fog,Nvidia`s Sun Glare,Nvidia`s Enhanced Wetness,Nvidia`s Lens,Flare FX,Nvidia`s Rain Occlusion,Nvidia`s Screen Space Reflections,Nvidia`s Enhanced an Modified Ambeant Occlusion,
Nvidia`s Tri-X Tripple definition Depth of Field
Nvidia`s PhysX Enhanced Particles space
Nvidia`s Replacement Texture Override (will require Minimum Motherboard and Hardrive Ram of 6GB will not run from Graphics card.Virtual memory required.
Nvidia`s Enhanced Shadows an Vary Shading
Nvidia`s Enhanced Lighting / Smoke and Fire effects.
Nvidia`s Enhanced Terrain with Mastered Tessellation ( GTX 1080 Required for 60fps) -
to beriem, tiez by som taky "klenot" nekupil, ale naco tolko emocii?
-
Nenutí, taky to lidi vrací a dávají jim to zaslouženě sežrat.
-
To je na mé skromné poměry až moc. Co se to stalo? Za časů, kdy jsem kupoval nejhojněji hry, si vydavatelé nedovolili jít přes tisíc
-
Project CARS má mít údajně o chlup lepší kariéru a o něco víc aut, jinak prý příliš zásadních rozdílů nenajdeš, ani s jednou hrou nešlápneš vedle.
-
1800 na Storu za základní verzi, přes Amazon 50 liber/60 dolarů
-
1. Zbývá jen dodat: https://youtu.be/yrvvsj_y6ps?t=2m10s
2. Co propojení jednoho bídného PC s Windows 10 s nadupaným herním strojem s Windows 7?
3. Do p+či, to zmeškal.
Díky za odpovědi mimo jiné. -
Není nad kvalitní engine, např. Duke Nukem 3D z roku 1996 měl zrcadla normálně funkční *1*
EDIT: Tak mám pocit, že M3 už hejtuje i samotnej Facebook *1* -
MAFIA mirrors
https://www.youtube.com/watch?v=Ao-h9Nmd-XY&feature=youtu.be
*15* *15* -
Na Steamu hodnocení 50 %. Zaslouženě. Nechápu, kdo tyhle prasárny vymýšlí. 30 fps? Fuj. *7*
-
1. Už vyšla a ne, není zadarmo
2. Ne, nelze si zahrát ani Apex, ani FH3 na W7
3. Je to pravda, ale akce už neplatí. -
Jeff Gerstmann z Giantbombu, který v Oculusu a Vive vydrží hrát jakoukoliv hru několik hodin, se ze Sony VR skoro pozvracel. Některé buildy od Sony VR jsou prý dost na houby, americkému eurogameru se taky dělalo špatně, tak to poslali Sony zpět a dostali build nový, který prý jede normálně.