Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lidi přešli na red reaper, tam jich je fůra
  • https://steamdb.info/calculator/76561198076255211/?cc=us
    Asi tak.
  • Femto
    Ach Veskoslave. Krásně umíš zatočit diskuzi tam, kde ti není takové horko, ale když tedy chceš, rád ti odpovím i na tento off topic. Opravdu nemám potřebu stát v JRC nebo někde jinde a přesvědčovat konzum o kvalitách Souls her. Každý kdo má trochu vkus, a že takových lidí je opravdu málo, už dávno moc dobře ví, že Dark Souls je daleko vyšší liga než do značné míry překýčená pohádka Zaklínač 3.

    Jinak ano, rád se tu bavím o Applu, působí to na zdejší zakomplexovance jako rudý hadr na býka a to já tuze rád. Racionální diskuzi jsem tu vzdal už dávno, i ty jsi byl jeden z těch, co mě přesvědčili, že to nemá vůbec žádnou cenu.
  • Vogon
    Vesko, z tebe si člověk ani nemusí dělat srandu, protože to zvládneš za něj. Jediná věc, z které teču, je tvůj flame, fakt díky za rozesmání. Miluji, jak házíš okolo sebe hračkami, protože někoho baví hra, a ani nejsi schopen najít úryvek z knihy v češtině, tak ho hodíš do české diskuse v angličtině a brečíš, když tomu lidi nerozumí. Fakt tleskám.

    Jinak netuším, jaký argument je to, že jsem si hru koupil? To je snad samozřejmost, že se hry kupují.

    Jdi se někam zchladit.
  • Femto
    Je to tak, ale to musí vidět na populaci i sami tvůrci. Kdysi hojně zaplněné Tomb of Freedon Nadd dnes zeje prázdnotou.
  • Skoda ze se poslednich par let zabyvaji jenom recyklovanim a vymyslenim jednoduchych itemu a jejich prodavanim na cartel marketu za tezky prachy. A prinos pro obsah hry nulovy.
  • Samozrejme, kdyz je clovek inkognito a ma sedy nick tak se schovava. Veskoslav, ktery ma zluty ale uplne stejne ze zadku vycucany nick se pred nicim neschovava.
  • Veskoslav
    Femťáčku, neměl by jsi stát na náměstí a vykřikovat, že máš nový iPhone a Mac? Věřím, že Tonča z Prahy to ještě neví. Nebo stát v JRC a každému, kdo kupuje W3 říct, že je to odpad a DS je lepší;)
  • Femto
    "kdyby jsi uměl anglicky" - Kdybys uměl česky, tak bys pochopil, že hyperkorektnost je jen domněle správná čeština. Takže než budeš někoho posílat učit se anglicky, tak se sám nauč česky :)
  • Veskoslav
    Kdyby někdo nepochopil, proč reagovat na Vogona, který evidentně za hru vyhodil prachy a teče z ní. Mimoto možná, kdyby jsi uměl anglicky, tak by jsi pochopil, co to je. Ale evidentně ti stačí se schovat do inkognito jako velký kluk a pičovat:)
  • Kdyby nekdo nechapal: Malemu decku dosly argumenty tak si hraje na drsnyho tim, ze postne random text.
  • $4132 ale nehral jsem "jen" 26% her :D

  • Veskoslav
    Here is what to do if you want to get a lift from a Vogon: forget it. They are one of the most unpleasant races in the Galaxy. Not actually evil, but bad-tempered, bureaucratic, officious and callous. They wouldn't even lift a finger to save their own grandmothers from the Ravenous Bugblatter Beast of Traal without orders – signed in triplicate, sent in, sent back, queried, lost, found, subjected to public inquiry, lost again, and finally buried in soft peat for three months and recycled as firelighters. The best way to get a drink out of a Vogon is to stick your finger down his throat, and the best way to irritate him is to feed his grandmother to the Ravenous Bugblatter Beast of Traal. On no account should you allow a Vogon to read poetry at you.
  • Femto

    SWTOR

    Další skvělé CGI ke SWTOR - https://www.youtube.com/watch?v=LbpDxrew4A0

    Jen je trochu škoda, že hra obecně je čim dál horší, už jsem to vzdal úplně a účet daroval, protože mmo složka je úplně zabita a ten single jsem dohrál asi do 12 kapitoly a dál jsem neměl chuť pokračovat.
  • Bohužel, ale díky.
  • Vogon
    Je roztomilé, jak tě to, že někdo není součástí tvého mentálně retardovaného internetového circejerku na úrovni třetí třídy základní školy, pěkně naštvalo. Trapný pokus o "humor", ze kterého je mi trapně i za tebe beru jako bonus. Doporučuji si pohrát s hračkami, dát si prášek a jít hajat.

    Jak se od tebe už dalo očekávat, tvé přirovnání je naprosto mimo, to že tě takové přirovnání vůbec napadlo mě nutí k tomu, abych si myslel že jsi nikdy GTA IV nehrál, a taky mě nutí k tomu abych doufal, že ještě nejsi dost starý na to, abys tu hru mohl hrát, bohužel vím že to tak není.

    Každopádně pro lidi co mají více mozkových buněk než prstů a neděá se mi z nich špatně: Jakkoliv zbytek hry nevypadá nic extra, i když sépiový filtr tomu dodává atmosférický nádech dobového filmu, tak animace jsou dost dobré, na úrovni Until Dawn, MGSV a LA Noire. Obličeje vypadají jako by skutečně byly z masa a vzhled kůže je taky špička, zase na úrovni MGSV se vrásky se tvoří a prohlubují podle toho jak se tvář hýbe.

    Ukázka: https://youtu.be/RttPzGBflNI?t=3m36s

    Jediné co by mohli poladit jsou úsměvy, které mi připomínají Deadly Premonition.
  • Draken69CZ
    Našel jsem nějaké Durazno tak na to zkus kouknout https://www.youtube.com/watch?v=KM3dKlRtYXw
  • Jo. Mám wireless x360 controller, no zkoušel jsem x360ce.com. Moc to nefakčí.
  • Zase je ten odflaknuty port chyba Nvidie?
  • Draken69CZ
    Co máš za gemapad? Nešlo by to vyřešit pomocí www.x360ce.com

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit